Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת מכונת גילוח / תספורת חדשה

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחרי שהמכונה הקודמת שלי הפסיקה מלפעול (13 שנה עשו את שלהם), כנראה הלכה לה הבטרייה.

אני מחפש מכונת גילוח חדשה מבית פיליפס.

דרישות עיקריות:

• זמן שימוש גבוהה 50 דק לפחות
  • חיווי בטרייה יחסית נורמלי, לא משהו מינימלי כמו נורה אחת אלא יותר מזה
  • סכינים באיכות גבוהה לגילוח מהיר וטוב

מצאתי דגם שמעניין אותי באתר של פיליפס:

http://www.philipscl.co.il/%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%97-%d7%a4%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%a4%d7%a1/%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%97/%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%94-9000/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%97-s9031/

בזאפ היא עולה 650+- מחיר שהוא סבבה יחסית לדגם.

הבעיה שלי זה כשאני מתחיל לחפש דרך זאפ ולא דרך אתר היצרן (דרך הקישור למעלה), מסתבר שבאתר היצרן יש הרבה פחות דגמים מאשר בזאפ ואז אני כבר מתחיל להתבלבל מה מתאים לי ומה כדאי וגם האם מה שמוצג באתר של פיליפס הוא בעל אחריות מסויימת לעומת מה שיש בזאפ? כאילו איך קורה מצב שיש הבדל בין היבואן לבין זאפ? האם זה יבוא מקביל?

בין לבין אני מתלבט איזה מכונת תספורת לקנות, אני בדרך כלל מתגלח קודם עם מכונת תספורת כדי להגיע לרמה של 1 בזקן ואז עושה ניקוי של אזורים מסוימים עם מכונת הגילוח.

מפה לשם אני חושב אולי עדיין להישאר עם שתי מכונות, אחת תספורת ואחת גילוח, השאלה האם יש מכונה אחת שתביא אותי לאותה התוצאה?

אשמח בבקשה להמלצות.

עריכה אחרונה על ידי gozal

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידרה 9 הן אחלה מכונות ובמיוחד 9800 החדשות.

ההבדלים הם בעיקר באבזור הנלווה (לא רואה צורך במהירות יותר נמוכה מהמקסימום) חוץ מה 9800 שנקראת גם פרסטיז' ששם אלה סכינים אחרות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדחף לשאלה

איך המכונה שציין פותח השרשור/ סדרה 9 תתמודד למשל עם גילוח הראש?

הגילוח נראה קרוב יחסית?

איך היא מתמודדת עם זקן בן שבוע שדורש קיצוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אחרי שהמכונה הקודמת שלי הפסיקה מלפעול (13 שנה עשו את שלהם), כנראה הלכה לה הבטרייה.

אני מחפש מכונת גילוח חדשה מבית פיליפס.

דרישות עיקריות:

• זמן שימוש גבוהה 50 דק לפחות
  • חיווי בטרייה יחסית נורמלי, לא משהו מינימלי כמו נורה אחת אלא יותר מזה
  • סכינים באיכות גבוהה לגילוח מהיר וטוב

מצאתי דגם שמעניין אותי באתר של פיליפס:

http://www.philipscl.co.il/%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%97-%d7%a4%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%a4%d7%a1/%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%97/%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%94-9000/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%97-s9031/

בזאפ היא עולה 650+- מחיר שהוא סבבה יחסית לדגם.

הבעיה שלי זה כשאני מתחיל לחפש דרך זאפ ולא דרך אתר היצרן (דרך הקישור למעלה), מסתבר שבאתר היצרן יש הרבה פחות דגמים מאשר בזאפ ואז אני כבר מתחיל להתבלבל מה מתאים לי ומה כדאי וגם האם מה שמוצג באתר של פיליפס הוא בעל אחריות מסויימת לעומת מה שיש בזאפ? כאילו איך קורה מצב שיש הבדל בין היבואן לבין זאפ? האם זה יבוא מקביל?

בין לבין אני מתלבט איזה מכונת תספורת לקנות, אני בדרך כלל מתגלח קודם עם מכונת תספורת כדי להגיע לרמה של 1 בזקן ואז עושה ניקוי של אזורים מסוימים עם מכונת הגילוח.

מפה לשם אני חושב אולי עדיין להישאר עם שתי מכונות, אחת תספורת ואחת גילוח, השאלה האם יש מכונה אחת שתביא אותי לאותה התוצאה?

אשמח בבקשה להמלצות.

בנוגע למכונת תספורת - Panasonic ER-GP80 , יש לי אותה כחצי שנה , מדהימה , עצמתית וחזקה ביותר .

בינתיים מרוצה מאוד.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למכונת תספורת - Panasonic ER-GP80 , יש לי אותה כחצי שנה , מדהימה , עצמתית וחזקה ביותר .

בינתיים מרוצה מאוד.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

היא נורא יקרה

אני יכול להביא מכונה דומה מאוד בפחות מחצי מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע ביקרתי את E.U.M ליד אבו-כביר לרגל החלפת סוללה ב MOSER 1585 שלי כעבור 6 שנים עם שימוש דיי תדיר .

קטנה , קומפקטית, לא רועדת הרבה ביד , מקצצת קרוב מאוד .

מניח שיש להם עוד דגמים שם , תציץ באתר .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...