Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת נזק וצעדים נוספים

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

פגע בנו רכב שהגיח מימין ונסע על אי תנועה. אין לי צילום הוכחה, אך, יש לי צילום רכב, מספר רכב, מספר טלפון של הפוגע, ווידאו של שיחה איתו כשעצרנו בצד.

הוא היה שיכור מאוד, מרגיש מאיים. והיה מוכן לשלם 1500 ש''ח ולא יותר או לתקן בעצמו או לתת חלקי חילוף.

לא מעוניינים שיתקן, לא סומכים עליו.

מאז אינספור הודעות סמס שהוא רוצה לתקן או לשלם 1500 שח

מצורפות תמונות של הנזק. אין לנו שמץ כמה עלול לעלות לתקן נזק כזה (כמה באמת?)

אנו אובדי עצות מה לעשות.

תודה17c15d3208bfbe0f9484eefbca75c8d7.jpg907768c1de687b20a10d8dd56aea3b39.jpgd577cdc1cf6df01d9a18dcc5a0d30fe6.jpg

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי TheSurfer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי תאונה דומה עם מאזדה 3 (2011) ותיקון במוסך הסדר עלה כ12אלף שח לביטוח שלי.

תקח שמאי משלך שיתן חוות דעת של שמאי ותפנה למוסך פחחות שאתה סומך עליו שיתקן את הרכב.

תיידע גם את סוכן הביטוח שלך שהיית מעורב בתאונה ואתה לא אשם ושהם יתבעו את הביטוח של הנהג הפוגע.

כי כשהוא יראה שעליו לשלם יותר מ1500שח אז בטוח הוא לא ירוץ לשלם לכם מהכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי תאונה דומה עם מאזדה 3 (2011) ותיקון במוסך הסדר עלה כ12אלף שח לביטוח שלי.

תקח שמאי משלך שיתן חוות דעת של שמאי ותפנה למוסך פחחות שאתה סומך עליו שיתקן את הרכב.

תיידע גם את סוכן הביטוח שלך שהיית מעורב בתאונה ואתה לא אשם ושהם יתבעו את הביטוח של הנהג הפוגע.

כי כשהוא יראה שעליו לשלם יותר מ1500שח אז בטוח הוא לא ירוץ לשלם לכם מהכיס הפרטי שלו.

מצוין. תודה.

האם כדי להפעיל ביטוח, מספיק מספר הרכב של הפוגע?

כמובן שיש לי וידאו שיחה איתו שבו הוא מוסר לי תז (בספק אם אמיתית).

האם הוידאו (מודה באשמה ורוצה לשלם מזומן...) יכול לעזור?

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך סיבה להפעיל ביטוח כרגע כי הנהג השני מודה באשמה. רק תידע את הסוכן ביטוח שלך שעברת תאונה

והוא יצטרך לפנות לביטוח של הנהג הפוגע שישלמו את הנזק.

אם הוא לא ירצה לשלם אז תפעיל ביטוח ותיפגש איתו בבית משפט בעוד שנה ואז כל ראיה שיש לך תעזור לך.

מספר רכב אמור להספיק אבל תמיד עדיף לאסוף כמה שיותר מידע כמו ביטוח חובה, צילום רישיון רכב ורישיון נהיגה.

לא יודע אם סוכנות הביטוח יודעים לאתר לבד את המידע או שתצטרך לגשת לתחנת המשטרה בשביל לבקש את המידע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנס, כנף ופגוש, ב-1500 שקל זה לא ייגמר

עם מספר הרכב אתה פונה למשטרה, מגיש תלונה ומקבל את הפרטים של בעל הרכב, אותו אתה תובע

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...