Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד סטיישן או אופל אסטרה ברלינה סטיישן 2016 מליסינג אלדן

amir_y
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש סטיישן משפחתית באזור תקציב 60,0000 . רצוי באזור מודל 2016 .

חשוב מרווח רגליים מאחור (ילדים גבוהים) , אמינות ועד כמה שאפשר חסכוני.

הייתי בסניף אלדן והראו לי כמה רכבים. פזו 308 וסקודה אוקטביה פסלתי בגלל חשש מבעיות אמינות (קראתי את הדיונים ואני מבין שהדעות חלוקות)

פסלתי טויוטה אוריס בגלל מחיר אבל בעיקר מרווח רגליים מצומצם.

נשאר קיה סיד ואופל אסטרה ברלינה (שניהם סטיישן 2016 ) . משתיהן קיבלתי רושם טוב במראה ומרווח רגליים סביר .

הציעו לי קאיה 2016 עם 63K ק"מ באזור 63K ש"ח

או את האופל 2016 עם 74K ק"מ באזור 58K ש"ח .

הנציג די דחף את האופל וטען שהיא יותר חסכונית (?) מקריאה פה בפורום התרשמתי להיפך, אבל אולי חש שינוי ב 2016 ? האם האופל פחות אמינה ?

אשמח לכול אינפורמציה שתעזור לבחור מבין ה 2 וגם - האם המחיר שהוצע לי סביר לרכב מליסינג?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, נראה לי הולך על הקיה. בדקתי הונדה שהומלץ פה ויקר משמעותית מול התקציב. אם מישהו יכול לחוות על המחיר שהם דורשים (זה אחרי מיקוח ראשוני ) 63.5K ש"ח לקיה סיד 2016 עם 63K ק"מ .

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסיד היא דיזל היא תהיה הכי חסכונית ועוד בפער מול השאר.. המכלול היחיד שאולי יש לחשוד לגביו בקיה זה הגיר הרובוטי ויש עליו אחריות של 7 שנים מול החברה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה נעול רק על המגרש הנ''ל?

לא נעול , זה קרוב למקום מגורי ויש לי זמן מוגבל לחיפושים (אזור גדרה) אבל אם יש לך עוד מקום שאתה מכיר אודה על הטיפ :-)

בגלל זה גם אני לא ממש מחפש פרטי כי זה כרוך בזמן ונסיעות שאני כמעט לא יוכל להגיע לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסיד היא דיזל היא תהיה הכי חסכונית ועוד בפער מול השאר.. המכלול היחיד שאולי יש לחשוד לגביו בקיה זה הגיר הרובוטי ויש עליו אחריות של 7 שנים מול החברה.

מדובר על בנזין ולא דיזל .

ואכן שמעתי דעות חלוקות על הגיר. מצד שני כמעט לכול האחרות יש גם בעיה דומה משנת 2016 (?) אתה חושב שמדובר ממש במוקש ?

אלדן נותנים שנתיים אחריות מיום הקניה גם על הגיר ( בתקווה שביום הדין הם עומדים מאחורי זה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה יש בכמויות של היבואן והרץ(נמכרות דרך אוטוסנטר),המחירים אצלם רחוקים מלהיות סופיים.

אני אכן רואה באתר של אוטו סנטר לא מעט כאלו אבל מתומחר כ 12K ש"ח מעל הקיה. השאלה כמה הם יורדים מהמחיר הזה. כמובן שאני יכול ללכת לבדוק (וכנראה אעשה ) אבל אם יש לך נסיון ?

מה לדעתך היתרון של ההונדה על הקיה שמצדיק לשלם יותר ? כמובן שמירת ערך , אבל האם גם אמינות למשל ? היא לא יותר יקרה בטיפולים ?

תודה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...