Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי deezer הצילוווו, חונקים אותי עם ישראלית

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודש נטשתי את ספוטיפיי ועברתי לדיזר. בגדול אני מבסוט מאוד, האלגוריתם עובד משמעותית טוב יותר עבורי ואין את החזרתיות האיומה שהייתה בספוטיפיי ברשימות השמעה יומיות.

אבל... דיזר משום מה החליט שאני חובב מוסיקה ישראלית, למרות שמעולם לא עשיתי לייק לשום שיר בעיברית. ורשימות ההשמעה היומיות שלי מכילות לא מעט שירים ישראלים שאני.. איך נאמר זאת בעדינות.. לא מתחבר אליהם. אין כפתור dislike, אין רשימת blacklist, אני לא מוצא שום דרך לרמוז לו שזה רחוק מאוד מהטעם שלי.

היה לי פעם קטע דומה בספוטיפיי עם גרמנית, אבל אחרי כמה thumb-down הוא הבין.

איך אני מסביר לדיזר שלא כל הישראלים חובבים מוסיקה עיברית?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן אתה מעביר שיר שאתה לא אוהב?

אולי האלג' שלהם מתבסס על זמן העברת שירים בז'אנר כדי "להסיר קשתות" בגרף השירים (או משהו בסגנון).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כמה זמן אתה מעביר שיר שאתה לא אוהב?

אולי האלג' שלהם מתבסס על זמן העברת שירים בז'אנר כדי "להסיר קשתות" בגרף השירים (או משהו בסגנון).

אם אני ליד המכשיר - מעביר מהר, אם אני שם רשימת השמעה ומתרחק מהמכשיר אז אני מראש מזיז את השירים הישראלים לסוף הqueque

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה..? בטח שיש דיסלייק.

[ATTACH=CONFIG]521490[/ATTACH]

ברשימות השמעה FLOW יומיות\שבועיות הכפתור לא קיים. כי כביכול הם בחרו בשבילך שירים שאתה אוהב, ואתה לא תגיד להם אחרת

עריכה: בבדיקה חוזרת, ניראה שבאפליקציה בשום רשימת השמעה לא מופיע לי כפתור דיסלייק. הנה צילום מסך מסתם שיר אקראי מרשימת אקראית שהפעלתי

6e48db0400bce2721e88451c558a5707.jpg

עריכה שניה: בדקתי עכשיו גם באפליקציה במחשב, גם שם משום מה אין כפתור דיסלייק בשום מקום, למרות שאני זוכר בוודאות שבהתחלה היה

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה לא ב-flow. אתה ב-inspired by.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה לא ב-flow. אתה ב-inspired by.

נכון, בצילום מסך ששמתי בדקתי רשימת השמעה אקראית.

לפני כן בדקתי רשימות FLOW, גם באפליקציית מובייל, גם באפליקציית מחשב, וגם בנגן הוובי, בשלושתם לא היה כפתור דיסלייק :-(

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עידכון,

ניראה שבכל זאת יש משהו שם בדיזר שמקשיב,

אחרי שנים שהמשתמשים מתחננים לכפתור דיסלייק, הנה הוא הופיע

deezer.jpg

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...