Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב משועבד - העברת תשלום לפני העברת בעלות כדי להסיר את השיעבוד

matanbasa123
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סגרנו מחיר (63) הרכב במימון ישיר והוא אומר שהוא צריך את הכסף כדי לסגור את המימון כי זה נקרא שהרכב משועבד?

אני פשוט מפחד מהעניין וזה גם מוזר לי להעביר את כל הסכום לפני העברת בעלות.

יש איזה פיתרון? מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך איתו ישירות לדואר מהבנק לאחר שתקבלו אישור שהשיעבוד ירד.

תראה איזה בן אדם הוא נראה לך... יש סיכוי שתצאו מהבנק הוא ידפוק ספרינט ויעלם מהארץ? (כמובן שתקח ממנו פרטים או איזשהו פיקדון בעל ערך).

או מחתים על טופס זכרון דברים או כל דבר אחר.. לא הייתי מפספס עסקה בגלל זה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקח הלוואה לסגירה ויחזיר אותה תוך שבוע, כמה כבר ריבית ישלם?

אני לא הייתי לוקח סיכון. מקסימום כמו שנכתב תחתמו על זכרון דברים שהמוכר סוגר את ההלוואה

מצידו ואתה מתחייב לקנות בסכום שסיכמתם ברגע שתקבל אישור חתום על אי השיעבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים ישרים אבל גם אם הסיכוי שהמוכר רמאי הוא אחד לאלף, למה לקחת סיכון כזה?

שהמוכר ישחרר את השעבוד ורק אז תתן לו כסף.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מושג שנקרא הלוואת גישור - בדיוק למקרים כאלו.

המוכר יכול לגשת לבנק שלו, ולקחת הלוואת גישור לפרק זמן קצר ..

הלוואת הגישור תכסה את החוב, ישחררו את הרכב מהשיעבוד, ואז הרכישה שלך היא רגילה.

אם הבנק של המוכר, שמכיר את ההתנהלות הכלכלית שלו, לא מוכן לתת לו הלוואת גישור, אין סיבה שאתה תתן לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה כבר בעבר, אספר לך את המקרה שלי.

הרכב שלי היה משועבד לבנק, קודם כל סגרנו מחיר סופי אחרי הבדיקה, אחרי זה הלכנו ביחיד לסניף בנק שלי, הוא עשה לי עברת זה"ב, לקח פה ושם 20 דקות, ראינו שהכסף הגיע, במקום קיבל אישור ש השיעבוד ירד, נסענו ביחיד לדואר, שילמתי דו"ח על חניה שהיה לי קודם כל, אחרי זה הוא שילם איזה 21₪ על בדיקה כלשהי שתמיד אומרים פה בפורום שכדי לעשות, עשינו עברת בעלות, נסענו לבית שלי, ומשם הוא לקח אל הרכב לדרכו ונפרדנו בשלום.

הבחור שאתה קונה ממנו האמין?

הסתיר לך משהו?

אמר לך משהו לא נכון?

יודע שקשה במצעבים האלה, אבל לא כל בן אדם מנסה לנצל מישהו אחר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, מאמין שאני אזהה אדם שמתנהג בצורה לכאורה חשודה.

אבי, שפעם היה כמוני, היום הגיע לגיל שבו הוא סומך על כולם ועיוור לנסיונות רמאות.

אני לא יודע למי אני כותב מאחורי המסך,

ולכן בפורום שבו המשתמשים הם מרקע שונה, תרבות שונה, גילאיים שונים, הכי נכון יהיה לתת פתרון שהוא הבטוח ביותר.

שלח את מר בחור לבנק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך איתו ישירות לדואר מהבנק לאחר שתקבלו אישור שהשיעבוד ירד.

תראה איזה בן אדם הוא נראה לך... יש סיכוי שתצאו מהבנק הוא ידפוק ספרינט ויעלם מהארץ? (כמובן שתקח ממנו פרטים או איזשהו פיקדון בעל ערך).

או מחתים על טופס זכרון דברים או כל דבר אחר.. לא הייתי מפספס עסקה בגלל זה בכל מקרה.

שיקח הלוואה לסגירה ויחזיר אותה תוך שבוע, כמה כבר ריבית ישלם?

אני לא הייתי לוקח סיכון. מקסימום כמו שנכתב תחתמו על זכרון דברים שהמוכר סוגר את ההלוואה

מצידו ואתה מתחייב לקנות בסכום שסיכמתם ברגע שתקבל אישור חתום על אי השיעבוד

רוב האנשים ישרים אבל גם אם הסיכוי שהמוכר רמאי הוא אחד לאלף, למה לקחת סיכון כזה?

שהמוכר ישחרר את השעבוד ורק אז תתן לו כסף.

יש מושג שנקרא הלוואת גישור - בדיוק למקרים כאלו.

המוכר יכול לגשת לבנק שלו, ולקחת הלוואת גישור לפרק זמן קצר ..

הלוואת הגישור תכסה את החוב, ישחררו את הרכב מהשיעבוד, ואז הרכישה שלך היא רגילה.

אם הבנק של המוכר, שמכיר את ההתנהלות הכלכלית שלו, לא מוכן לתת לו הלוואת גישור, אין סיבה שאתה תתן לו.

כתבתי את זה כבר בעבר, אספר לך את המקרה שלי.

הרכב שלי היה משועבד לבנק, קודם כל סגרנו מחיר סופי אחרי הבדיקה, אחרי זה הלכנו ביחיד לסניף בנק שלי, הוא עשה לי עברת זה"ב, לקח פה ושם 20 דקות, ראינו שהכסף הגיע, במקום קיבל אישור ש השיעבוד ירד, נסענו ביחיד לדואר, שילמתי דו"ח על חניה שהיה לי קודם כל, אחרי זה הוא שילם איזה 21₪ על בדיקה כלשהי שתמיד אומרים פה בפורום שכדי לעשות, עשינו עברת בעלות, נסענו לבית שלי, ומשם הוא לקח אל הרכב לדרכו ונפרדנו בשלום.

הבחור שאתה קונה ממנו האמין?

הסתיר לך משהו?

אמר לך משהו לא נכון?

יודע שקשה במצעבים האלה, אבל לא כל בן אדם מנסה לנצל מישהו אחר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

אני, מאמין שאני אזהה אדם שמתנהג בצורה לכאורה חשודה.

אבי, שפעם היה כמוני, היום הגיע לגיל שבו הוא סומך על כולם ועיוור לנסיונות רמאות.

אני לא יודע למי אני כותב מאחורי המסך,

ולכן בפורום שבו המשתמשים הם מרקע שונה, תרבות שונה, גילאיים שונים, הכי נכון יהיה לתת פתרון שהוא הבטוח ביותר.

שלח את מר בחור לבנק שלו.

אני רואה שהמצב ממש חצי חצי פה חחחח

וואלה לא יודע מה להגיד... אציע שיקח הלוואת גישור אבל לא נראלי שהוא יעשה את זה לפי השיח שלנו עד עכשיו.

אולי אחפש אחת אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו קניתי רכב ממישהו שההלאווה היתה מול הבנק. ישבתי בסניף שלו, הבנקאי שלי מצד ושלו מצד שני של הקו והם סגרו ביניהם שאת הכסף שאני מעביר מיד לוקחים לפרעון ההלואה והסרת השיעבוד.

מפחיד ברכב של 150,000? כן. היתה בעיה? לא

אם אתה רוצה את הרכב זה לא אמור למנוע ממך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זו עצה טובה אבל זה מה שאני עשיתי.

הבנאדם היה נכה והעברת בעלות על רכב נכה אפשר היה לעשות רק במשרד הרישוי... ובדיוק באותו היום היה סגור.

אז עשינו מעשה קניין, הוא העביר לי את המפתחות והחזקה על הרכב.

כתבנו זיכרון דברים או חוזה (same same) שהתמורה נתקבלה, החזקה. הועברה והמוכר מתחייב להיפגש איתי במשרד הרישוי תוך XX שעות לצורך העברת בעלות.

וכך היה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהמצב ממש חצי חצי פה חחחח

וואלה לא יודע מה להגיד... אציע שיקח הלוואת גישור אבל לא נראלי שהוא יעשה את זה לפי השיח שלנו עד עכשיו.

אולי אחפש אחת אחרת?

בחיים האמיתיים זה הרבה פחות מחצי חצי... 97% מהאנשים לא מגיעים למצב של פשיטת רגל,

וניתן לגבות מהם את החובות שלהם..

אבל תמיד יהיו 3% מהאנשים שנמצאים בצרה.. אין להם ממש כסף.

ולמרות שהאוטו משועבד ל"ישיר" יש עוד עיקולים ובעיות על הרכב.

ולכן זה שאתה מעביר לישיר והם מסירים את השיעבוד שלהם .. לא ממש יעזור לך.

כי הרכב פשוט יעבור להבא בתור שמחכה לו עם צו עיקול וכדומה.

זה באמת מבחן פשוט..

אני מבין שהרכב שווה 63?

כמה יתרת ההלוואה - 63 או יותר? או אולי פחות?

הבחור עובד?

יש לך את מספר ת"ז שלו? אתה יכול לבדוק באתר בנק ישראל האם יש לו חשבון מוגבל?

בתכלס .. אתה מכסה הלוואה שלו או יותר נכון נותן לו הלוואה של 63 אלף ש"ח.

על פחות מכך מבקשים בבנקים 3 תלושי משכורת + 3 דפי חשבון אחרונים..

הם לא סתם מבקשים , זה כלי אמין לסינון ה -3% הבעייתיים.

שמגיעים לשכור דירה ב 5,000 ש"ח לחודש .. בעל הבית מבקש הרבה יותר מ 3 תלושי משכרות אחרונים.

אל תתבייש לשאול שאלות אישיות ...

איפה אתה עובד?

כמה זמן?

אפשר לראות תלוש משכרות אחרון?

למה אתה לא יכול לכסות את ההלוואה לבד ואז למכור לי את הרכב?

רוצה להיות יותר בטוח...

תבקש 2 ערבים שיחתמו לך על שטר חוב... או ערבות לקבלת הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתבייש לשאול שאלות אישיות ...

איפה אתה עובד?

כמה זמן?

אפשר לראות תלוש משכרות אחרון?

למה אתה לא יכול לכסות את ההלוואה לבד ואז למכור לי את הרכב?

לא שאני אומר שאתה טועה, אבל הרבה מאוד רכבים היום אנשים קונים עם ההלוואה של הבנק, כי פשוט נוח להחזיר כל חודש X כסף במקום לשלם XX.XXX ישר.

אז סביר מאוד להניח שבן אדם כזה, אין את הסכום כדי לסגור את ההלוואה, מאמין שאם היה את הסכום, לא היה קונה רכב עם ההלוואה, עכשיו אחרי שנה שנתיים, אותו בן אדם אומר "טוב, כבד לי להחזיר X כסף לבנק כל חודש על הרכב, רוצה למכור כדי לצמצם הוצאות", מה הבעיה? ש הרכב משועבד לבנק, עד שאתה לא סוגר את ההלוואה, אתה לא יכול למכור את הרכב, לא כולם רוצים כל הפרוצדורה של לקחת הלוואה נוספת, לסגור את ההלוואה של הרכב ואז למכור, זה לא אומר ש הבן אדם שרוצה למכור את הרכב וחובות, כמו שאמרתי, אני מכרתי רכב כזה לא כי הייתי בחובות ובלגנים, פשוט רציתי למכור.

פשוט צריך לעשות את כל הבדיקות האלה לפני שמעבירים את הכסף.

פוצח אשכול, אני מציע לך לחפש בפייסבוק את הבחור שאתה קונה ממנו את הרכב על הדרך, לראות שהוא בן אדם נורמלי ואין משהו מוזר (אני תמיד עושה את זה לפני שאני מוכר משהו, לא רק עם הרכב), ולשלם את הבדיקה של 21 ש"ח נראה לי בדואר לראות שבאמת אין בעיות עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לך כאן הרבה עצות חכמות ונכונות.

מי שמאמין שהוא יכול בתחושת בטן לראות אם עומד מולו נוכל או אדם ישר - יש לו סיכוי גבוה מאוד ליפול על נוכלים. כל המהות של הנוכלים היא שהם אנשים מעוררי אמון. אם לא היו כאלה היו הולכים לעבוד בעבודה אמיתית.

לא יודע לומר לך מה הייתי עושה, אבל אם הבנק שלו, שמכיר אותו ואת ההתנהלות שלו, לא מוכן לתת לו הלוואת גישור לכמה ימים, לא בטוח שאני הייתי קופץ לממן אותו.

שיקח הלוואת גישור מההורים, או מאח או מחבר שמכיר אותו.

בכל מקרה, בהצלחה ושיגמר על הצד הטוב ביותר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו קניתי רכב ממישהו שההלאווה היתה מול הבנק. ישבתי בסניף שלו, הבנקאי שלי מצד ושלו מצד שני של הקו והם סגרו ביניהם שאת הכסף שאני מעביר מיד לוקחים לפרעון ההלואה והסרת השיעבוד.

מפחיד ברכב של 150,000? כן. היתה בעיה? לא

אם אתה רוצה את הרכב זה לא אמור למנוע ממך

כשהייתי קטן שיחקתי רולטת כביש רוסית בכביש מהיר. מפחיד כשמדובר בחיים שלך? כן. בסוף היתה בעיה? לא.

אם אתה רוצה לחצות את הכביש המהיר זה לא אמור למנוע ממך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...