Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2017 1.5 ליטר - צריכת דלק מוגזמת

yarivbc
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

זו הצריכה שאני מקבל אצלי ברכב עם מנוע 2 ליטר טורבו ו 90% נסיעה עירונית, על רכב ששוקל 1.6 טון.

או שסגנון הנהיגה שלך נמרץ, או שישמה בעיה כלשהי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: מאחר והרכב עדיין באחריות, פניתי לדלק מוטורס והתלוננתי על צריכת הדלק הגבוה.

הם נתנו כל מיני הצעות כמו למלא אויר בצמיגים וכו' ובמידה ולא יעזור אפשר לבצע בדיקת תצרוכת דלק מקיפה. באם הרכב

ימצא תקין עלות הבדיקה תחול עלי ובמידה ותימצא תקלה ברכב שגורמת לצריכה הגבוה אזי עלות הבדיקה והתיקון יחול כולו עליהם.

עלות הבדיקה כ- 800 ש"ח. בנתיים החלטתי לעשות טיפול ,לשים קצת תוספים לישם את העצות של דלק מוטורס ואז לעשות ממוצע ממדידה מקיפה של איזה 1500 ק"מ. במידה והמדדים יהיו דומים אפנה שוב לדלק מוטורס. אני חייב לציין שוב שחוץ מהצריכת הדלק המבעסת אני מאוד נהנה מהנהיגה על הרכב.

איך פנית לדלק מוטורס?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה מאוד מעניין, לי יש פוקוס 2010 עם 250000 ק"מ ואני צורך פחות דלק ממך בממוצע.

מצליח עם מזגן להגיע ל450-480 ק"מ על 50 ליטר בערך, בנסיעה עירונית, ולא נוסע חסכוני מידי.

מעניין אם יש איזה שינוי שנעשה ברכב בשנים האחרונות שאוכל דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש שנת 2016

כן צריכת הדלק לא משהו

ולי עוד דגם טיטניום עם החתך נמוך שגם לא מוסיף.. אבל יצא לי 400 קמ

אגב ממליץ לך לבטל כל נסיעה את הסטופ סטארט לא בריא לטורבו

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

לא סביר שהיצרן יתקין מערכת שמזיקה לטורבו, אם הטורבו חם מדי אז אני משער שהמערכת לא תכבה את המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הרכב הנ"ל מודל 2017 דגם טיטניום. צריכת הדלק אני משיג היא כ8.5-9 ליטר לקילומטר בעיר בנהיגת סבתא. 12 ק"מ ממוצע מחוץ לעיר בשיוט.

האוטו אוהב דלק ואצלי עוד מותקנת תוכנה STAGE1. כל לחיצה על הדוושה משלמים במשאבה אבל עם חיוך. הרכב לא חסכוני.

לגבי מיכל הדלק רשום במפרט 55 ליטר בפועל הוא הרבה יותר קטן. הגעתי פעם למצב שנשאר לי לפי המחשב 11 ק"מ עד ריקון ומילאתי טנק מלא נכנס רק 44 ליטר.

אני גם מבטל את הSS כל נסיעה, למרות שההתנעה די נעימה בסה"כ לא רואה כמעט הבדל בצריכת דלק איתה ובלעדיה ואני מעדיף מזגן שעובד. לדעתי זה יותר בשביל לעמוד בתקן זיהום אוויר יורו 6 מאשר לשפר צריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: מאחר והרכב עדיין באחריות, פניתי לדלק מוטורס והתלוננתי על צריכת הדלק הגבוה.

הם נתנו כל מיני הצעות כמו למלא אויר בצמיגים וכו' ובמידה ולא יעזור אפשר לבצע בדיקת תצרוכת דלק מקיפה. באם הרכב

ימצא תקין עלות הבדיקה תחול עלי ובמידה ותימצא תקלה ברכב שגורמת לצריכה הגבוה אזי עלות הבדיקה והתיקון יחול כולו עליהם.

עלות הבדיקה כ- 800 ש"ח. בנתיים החלטתי לעשות טיפול ,לשים קצת תוספים לישם את העצות של דלק מוטורס ואז לעשות ממוצע ממדידה מקיפה של איזה 1500 ק"מ. במידה והמדדים יהיו דומים אפנה שוב לדלק מוטורס. אני חייב לציין שוב שחוץ מהצריכת הדלק המבעסת אני מאוד נהנה מהנהיגה על הרכב.

אני לא יודע כמה זה נכון אבל אני מעריך את המוסך שלי על ההוגנות, בטיפול האחרון ביקשתי להוסיף תוסף ניקוי K44 אמרו לי שלא מומלץ בגלל שהמנוע עם הזרקה ישירה. הם אוהבים לדחוף תוספים בדרך כלל והפעם הסתייגו מהנושא. לא יודע כמה זה נכון ומה הסיבה הטכנית שלא המליצו אבל החלטתי לוותר על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי הרכב הנ"ל מודל 2017 דגם טיטניום. צריכת הדלק אני משיג היא כ8.5-9 ליטר לקילומטר בעיר בנהיגת סבתא. 12 ק"מ ממוצע מחוץ לעיר בשיוט.

האוטו אוהב דלק ואצלי עוד מותקנת תוכנה STAGE1. כל לחיצה על הדוושה משלמים במשאבה אבל עם חיוך. הרכב לא חסכוני.

לגבי מיכל הדלק רשום במפרט 55 ליטר בפועל הוא הרבה יותר קטן. הגעתי פעם למצב שנשאר לי לפי המחשב 11 ק"מ עד ריקון ומילאתי טנק מלא נכנס רק 44 ליטר.

אני גם מבטל את הSS כל נסיעה, למרות שההתנעה די נעימה בסה"כ לא רואה כמעט הבדל בצריכת דלק איתה ובלעדיה ואני מעדיף מזגן שעובד. לדעתי זה יותר בשביל לעמוד בתקן זיהום אוויר יורו 6 מאשר לשפר צריכת דלק.

בסדר אחרי העדכון תוכנה אצלך זה כבר סיפור אחר. אני מניח שיש לך עכשיו משהו כמו 190 כוחות סוס במקום 150 והוספרת עוד מומנט לק"ג.

השאלה מה הייתה הצריכה אצלך לפני העדכון תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר אחרי העדכון תוכנה אצלך זה כבר סיפור אחר. אני מניח שיש לך עכשיו משהו כמו 190 כוחות סוס במקום 150 והוספרת עוד מומנט לק"ג.

השאלה מה הייתה הצריכה אצלך לפני העדכון תוכנה?

ההבדל עד 10% בערך הנהיגה רגילה. האוטו לא הצטיין בצריכת דלק גם לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ח'ברה פוקס 2016

צריכת דלק שיצא לי 7.5 לליטר מיכל של 40 ליטר נסע 278 ק"מ

מממממש מבאס איך זה ככה?

נהיגה רק בעיר ונהיגה רגועה

הרכב בא עם צמידים אחורים ישנים מה שבא מהחברה והקידמים סינים וגם נראה לי צריך כיוון פרונט

והצמיגים זה 18 235/40

מה להתחיל לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לבדוק. מנסיעות מבחן שערכתי גם על הפוקוס 1.5 טורבו וגם על הקוגה המכוניות האלה מהנות מאוד לנהיגה אבל צריכת הדלק שלהם בהחלט גבוהה.

לא תצליח לשנות את זה. זה הרכב. אפילו נציגי פורד הודו שהרכבים האלה אינם חסכוניים אך במקביל ציינו בהתלהבות את העוצמה של המנוע וההנאה מהנהיגה.

תפסיק לבזבז לעצמך את הזמן ותהנה מהרכב או שתמכור אם נושא הדלק מעיק עליך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...