Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2017 1.5 ליטר - צריכת דלק מוגזמת

yarivbc
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחרונה רכשתי פורד פוקוס 2017. סה"כ אני מרוצה מהאוטו אך צריכת הדלק שלו לא נסבלת.

הרכב צורך 8.6 ק"מ לליטר אחד בצריכה משולבת :cry:

אני נוהג סביר לחלוטין ללא פתיחות ומשיכת הילוכים. נסיעה על D ולא על S עם מזגן דולק 95% מהזמן.

מנגנון stop/start היה מופעל.

הרכב עדיין באחריות יצרן. מה עושים?

אשמח לשמוע דעות ועצות וכמובן אנשים עם רכבי פוקוס מאותו סוג.

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיליתי מלא כאשר המיכל היה מרוקן ואיפסתי ק"מ. נסעתי על הרכב עדשנדלקה נורה ואז מיליתי שוב עד הסוף וחישבתי.

יצא 345 ק"מ על 40 ליטר. הרכב עבר 87000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש שנת 2016

כן צריכת הדלק לא משהו

ולי עוד דגם טיטניום עם החתך נמוך שגם לא מוסיף.. אבל יצא לי 400 קמ

אגב ממליץ לך לבטל כל נסיעה את הסטופ סטארט לא בריא לטורבו

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. ביטול מערכת STOP/START אולי תשמור על המנוע אבל אני מניח שלא תתרום לצריכת הדלק.

האם יש איזה פטנט חוץ מנהיגה רגועה שיעזור לשפר את צריכת הדלק? זה יכול להיות תוסף,עדכון תוכנה או אולי טיפול כזה או אחר?

באתר אוטו מדברים על צריכת דלק ראלית של 1/13 לפני שרכשתי את הרכב חשבתי שאולי הם טועים אבל זה בטח לא ירד מ 10 כי לא מדובר ברכב אמריקאי משנות השמונים.

https://www.auto.co.il/fuel/659

עריכה אחרונה על ידי yarivbc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מסוכן?

כאילו לשאר המערכות מה הפיוס אחראי רק לסטופסטארט

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רוב הנסועה עירונית?

המיכל בפוקוס 40 ליטר בלבד? יוצא טווח נסיעה מצומצם למדי.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לסוע עם או בלי S&S . זו ממילא לא מערכת שמשפיעה על צריכת הדלק שלך .

נראה שזו הצריכה הטבעית של המנוע. השווית עם אתרים בחו"ל ? Fuely וכאלה ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רוב הנסועה עירונית?

המיכל בפוקוס 40 ליטר בלבד? יוצא טווח נסיעה מצומצם למדי.

המיכל בפוקוס הוא 55 ליטר הצ'בק. נדמה לי שהסטיישן 53. אין תלונות על גודל המיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: מאחר והרכב עדיין באחריות, פניתי לדלק מוטורס והתלוננתי על צריכת הדלק הגבוה.

הם נתנו כל מיני הצעות כמו למלא אויר בצמיגים וכו' ובמידה ולא יעזור אפשר לבצע בדיקת תצרוכת דלק מקיפה. באם הרכב

ימצא תקין עלות הבדיקה תחול עלי ובמידה ותימצא תקלה ברכב שגורמת לצריכה הגבוה אזי עלות הבדיקה והתיקון יחול כולו עליהם.

עלות הבדיקה כ- 800 ש"ח. בנתיים החלטתי לעשות טיפול ,לשים קצת תוספים לישם את העצות של דלק מוטורס ואז לעשות ממוצע ממדידה מקיפה של איזה 1500 ק"מ. במידה והמדדים יהיו דומים אפנה שוב לדלק מוטורס. אני חייב לציין שוב שחוץ מהצריכת הדלק המבעסת אני מאוד נהנה מהנהיגה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...