Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת ק''מ ברכבים כל כך נפוץ!

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה פריצה באתר ליברה חברת ביטוח, שאפשר לראות היסטורית ק''מ 3 שנים אחרונות, מה שהיה בטסט, ואיזה יד הרכב היה ביד הראשונה פרטי/חברה.

עשיתי מעל 60 חיפושים, על רכבים מיד 2 פשפשוק רכב, מתוכם 30 מכוניות עברו הורדת ק''מ.

המכוניות שבדקתי זה, מאזדה 3, מאזדה 6, טיוטה קרולה, הונדה סיוויק/אקורד, סיריון, יונדאי I20 I30, פיקנטו/מיקרה/יאריס.

כולם הורידו 50 אלף ק''מ וחלק הורידו גם 100 אלף ק''מ

יש גם סוחר שזיהיתי בפייסבוק, וברוב המכוניות שהוא מפרסם, הוא הוריד 50 אלף ק''מ וגם 100 אלף ק''מ.

זה פלילי לכל דבר.

מה שלא הבנתי איך הם מעדכנים את זה ברישיון רכב של עכשיו? הוא לא יחכה עוד שנה עם הרכב.

וגם לא ידעתי שזה כל כך נפוץ.

זה משמעותי מאוד רכב שעבר 150 אלף ק''מ, ורכב שעבר 200 אלף ק''מ או 250 אלף ק''מ והורידו להם 50/100 אלף ק''מ.

חבל שלא מפרסמים את המידע הזה נגיש לכול דורש.

מה אפשר לעשות כדי לא ליפול בפח שקונים רכב יד 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מבין שהבעיה היא במה שהציג לך האתר ולא בהורדת הקילומטרים? אמנם סוחרים מורידים מדי פעם קילומטראז' אבל זה כבר לא נפוץ כמו פעם. האתר הראה נתונים שגויים לגבי הקילומטראז' מספר פעמים שבדקתי רכבים שאני מכיר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבשביל שהדבר הזה יעבוד צריכים לזייף את רשיון הרכב, זיוף שיתגלה עם מועד הטסט הבא לרכב, אלא אם אתה מארגן איזה האקר משוכלל שייכנס למחשב של רשות הרישוי וישנה שם את הנתונים. לא יודע, אבל למרות הפיתוי להאמין בקונספירציה מתוחכמת כזו, קצת קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח לא מעניין אותה הקמ של הרכב. לכן הם לא מעדכנים בכלל את הנתון הזה. זה נכון עד שהרכב נגנב/טוטלוס ואז היא מבקשת לברר קמ מגורמים נוספים בכדי להפחית הפיצוי ללקוח.

זו גם הנקודה בזמן שהם יבדקו טוב טוב היסטוריית ידיים, תאונות וירידת ערך, אולי אפשר לקזז עוד קצת .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתמול קבלן פיתוח שעובד איתי(נוסע הרבה) אמר לי שיש לו מישהו שכל שנה מוריד לו את הק"מ לפני הטיפול,

הם גם ככה קורעים את המכוניות והם לא שוות יותר מידי אחר כך, אבל הוא עושה את זה לשמור על האחריות עד שהרכב הולך לפח.

הם ככה בכל המכוניות שלהם, עולה 800 ש"ח,.

אם אני זוכר נכון אמר שמבצע את זה בקריית מלאכי.

פיג'ו 5008

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TD1 יש ברכבים של VAG כדי לבדוק התעסקות עם התוכנת ניהול מנוע אבל חס וחלילה אם יהיה אותו דבר על הק"מ... ביזיון שאין הגנות לדברים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים בטסט, בשני רכבים שונים הבוחן כתב משהו אחר מהק"מ הרשום,

בפעם האחרונה הלכתי למנהל להגיד שהבוחן טעה, והוא שינה כמובן בלי לבדוק,

כך שאני מאמין שמי שרוצה לקמבן, לא חייב להגיע עד מחשבי משרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש טעות באתר, אזי היא הייתה לפעמים גם למטה ולא רק למעלה. פעם שלמכוניות היה מד אנגולגי, היה פשוט וקל לשנות. כאשר יותר ויותר רכבים עברו למד דיגטלי, היה בהתחלה קשה יותר לזייף ק''מ. היום כבר הרבה זמן שכל הרכבים עם מדים דיגטלים, גם הזייפנים השתכללו והגיוני שיודעים לזייף. יש ביוטיוב המון סירטונים וחיפוש בגוגל מניב המון תוצאות עם מיד שכל אדם עם ידע בסיסי בחשמל וסבלונות יידע לבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש טעות באתר, אזי היא הייתה לפעמים גם למטה ולא רק למעלה. פעם שלמכוניות היה מד אנגולגי, היה פשוט וקל לשנות. כאשר יותר ויותר רכבים עברו למד דיגטלי, היה בהתחלה קשה יותר לזייף ק''מ. היום כבר הרבה זמן שכל הרכבים עם מדים דיגטלים, גם הזייפנים השתכללו והגיוני שיודעים לזייף. יש ביוטיוב המון סירטונים וחיפוש בגוגל מניב המון תוצאות עם מיד שכל אדם עם ידע בסיסי בחשמל וסבלונות יידע לבצע.

אכן היא כיוונה ללמעלה גם ברכב מסויים שבדקתי.

באחת הקבוצות בפייסבוק, ברגע שגילו את ה"פירצה" (סה"כ קובץ JSON אאל"ט), פרסמו כמעט כל רכב שעמד למכירה במודעות כרכב שהורידו לו את הקילומטראז', זה ממש לא הגיוני.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה פריצה באתר ליברה חברת ביטוח, שאפשר לראות היסטורית ק''מ 3 שנים אחרונות, מה שהיה בטסט, ואיזה יד הרכב היה ביד הראשונה פרטי/חברה.

עשיתי מעל 60 חיפושים, על רכבים מיד 2 פשפשוק רכב, מתוכם 30 מכוניות עברו הורדת ק''מ.

המכוניות שבדקתי זה, מאזדה 3, מאזדה 6, טיוטה קרולה, הונדה סיוויק/אקורד, סיריון, יונדאי I20 I30, פיקנטו/מיקרה/יאריס.

כולם הורידו 50 אלף ק''מ וחלק הורידו גם 100 אלף ק''מ

יש גם סוחר שזיהיתי בפייסבוק, וברוב המכוניות שהוא מפרסם, הוא הוריד 50 אלף ק''מ וגם 100 אלף ק''מ.

זה פלילי לכל דבר.

מה שלא הבנתי איך הם מעדכנים את זה ברישיון רכב של עכשיו? הוא לא יחכה עוד שנה עם הרכב.

וגם לא ידעתי שזה כל כך נפוץ.

זה משמעותי מאוד רכב שעבר 150 אלף ק''מ, ורכב שעבר 200 אלף ק''מ או 250 אלף ק''מ והורידו להם 50/100 אלף ק''מ.

חבל שלא מפרסמים את המידע הזה נגיש לכול דורש.

מה אפשר לעשות כדי לא ליפול בפח שקונים רכב יד 2?

גם אני בחנתי את זה אומנם על מספר מועט מאוד של רכבים אבל נראה שזה נפוץ. הרכב הראשון שבדקתי הוריד מ 200 וקצת ל 120 ואני חייב לציין שהיות ומדובר בואגית מזדקנת עם גיר dsg אז הק''מ הנמוך יותר בהחלט נשמע מפתה.

מסקרנות גם בדקתי את שלי כמובן למרות שיש לי היסטוריית טיפולים מבעלים קודמים ובכללי הוא היה נראה אמין, אצלי הכל טוב...

איך הם עושים את זה? הולכים לבצע טסט, רושמים את מה שרושמים, עוברים טסט ואז הולכים להוציא רשיון רכב חדש או שהוא מגיע בדואר עם הק''מ של הטסט האחרון שבוצע שבוע לפני כן.

אני תמיד משלם את הטסט באינטרנט לפני הביצוע ולאחר מכן מלבד הרשיון רכב שאני ניגש איתו לטסט נשלח אליי גם רשיון רכב חדש עם הק''מ של הטסט האחרון.

מצרף את שלי לדוגמא.

e1959ad27b39f5b972b8935211a53ed9.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבשביל שהדבר הזה יעבוד צריכים לזייף את רשיון הרכב, זיוף שיתגלה עם מועד הטסט הבא לרכב, אלא אם אתה מארגן איזה האקר משוכלל שייכנס למחשב של רשות הרישוי וישנה שם את הנתונים. לא יודע, אבל למרות הפיתוי להאמין בקונספירציה מתוחכמת כזו, קצת קשה.
רועי אין צורך לזייף דבר, ברגיל לא מסתכלים על הק''מ אלא שואלים אותך מה הוא וזה בלי לדבר בכלל על כל הקומבינות שיש.

את הסוחרים האלו לא מעניין שאולי תגלה את זה אם תבחוש ברישומים הקודמים, כשתבוא לראות את הרכב מה שתראה ברשיון רכב יהיה מעט נמוך יותר ממה שתראה על המד ופה זה נגמר.

אגב בזמנו נסעתי לראות רכב שפשוט החליפו שם את הלוך שעונים ללוח עם ק''מ נמוך ב 80 אלף ק''מ ממה שהיה בפועל ובמקרה ההוא למזלי הרשיון רכב כן הסגיר אותו אחרת לך תדע (סיויק ידנית ששמו לה לוח שעונים של דגם אוטומט ודאגו להסתיר בצורה מעט חאפרית את האותיות של האוטומט).

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח וקנית אוטו חדש ואתה נוסע הרבה. אתה יכול לעשות טיפול 15000 במוסך שלך ואז כשיש 30000 להוריד ל- 15000 וללכת למוסך מורשה וככה להמשיך. אחרי שלוש שנים למכור את הרכב ולפרסם שאתה לא נוסע בשבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיסטוריה בליברה אמיתית. בדקתי רכבים שלי ושל המשפחה והכל היה אחד לאחד. ובדקתי רכבים אחרים מלא הורידו בן 50 ל 100 אלף ק''מ. ומבקשים על הרכב מחיר גבוה בטענה שהוא בקושי נסע .

וכן ידוע שבטסט לא מעניין אותם מה היה שנה קודם. ומה יש עכשיו רושמים מה שיש בשעון.

עדיין אם היה אפשר לראות תיעוד כל שנה זה היה מפיל הרבה זייפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו הסטוריה אתם מדברים ואיזו פירצה? לגבי קילומטרז , היום זה נורא פשוט , יש תוכנה ומתחברים לobd2 ומכניסים כל נתון שרוצים. רק ברכבים יקרים יהיה צורך להתעסק גם עם מחשב גיר וגם מחשב abs.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...