Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות איור של מפתח שוודי - סיאט אביזה DSG

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא שהמוסך אמר שהבעיה אינה במוח או בקלאצ'ים אלא במזלגות ואת האחריות לא מכסה..

קישקוש בלבוש במיץ עגבניות.

ולתגובה קצת יותר בוגרת, גם אם באמת הבעיה היא במזלגות (ומאוד סביר להניח שלא, מירב הסיכויים שזה הנפצה שכל מטרתה היא להתנער מהסדר הפשרה), המזלגות הם לא מימשק שאתה יכול לגשת אליו או לפגום בו בצורה זו או אחרת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחר אשב חזק על צ'מפיון.

גם כשאני עכשיו מריץ את המקרה בראש, כשעזבתי את המוסך הם כבר הגיעו לשעת סגירה והמוח גיר הושאר על הרצפה.

איזו עוד סיבה יש להשאיר את המוח בחוץ אם לא בכדי להחליף אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת בעקבות הסרטון הזה:

האם המזלג אחראי על הזזת הטבעת כפי שמוראה בדקה 5:00?

בסרטון מדובר על DSG6 ושם הוא מראה שעל אותו ציר יושב הילוך רוורס, חמש ושש.

האם זה זהה לDSG7? כי במוסך הוא אמר שרוורס והילוך 2 יושבים על אותו ציר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אמור לחזור אלי מחר וקשה לי להתנער מהתחושה שעובדים עלי.

אם אני לוקח את הרכב למכון גיר או לרון, האם אפשר לבדוק מה בוצע לגיר? אם באמת עשו לי שיפוץ או שמא החליפו מוח.

אני פשוט רוצה ראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רון יכול לראות אם התעסקו לך עם הגיר, סימני פתיחה וסגירה של ברגים, נקיון או לכלוך של האיזור המדובר, מחשב חדש שהוחלף, הדברים האלה יכולים לבלוט בעין... וגם, תראה איך הרכב נוסע אחרי.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לא שאלת במוסך מה הוא עשה? מה הוא החליף?

שנית, איך הרכב נוסע?

האם הכל טוב וחלק, סאלם עליכום.

תברר גם אם יש אחריות על מה שהם עשו.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר עבר שיפוץ.

השגתי את הרשימת חלקים וחוץ מברגים ומייסבים שהוחלפו, אין מעבר.

הרכב נוסע סבבה לגמרי (כמו שנסע גם מקודם), מקווה שימשיך לשלב לרוורס לעוד הרבה זמן.

כנראה שנפלתי על מקרה שבו התקלה באמת לא הייתה במוח והמוסך יצא איתי הוגן לגמרי.

הדבר היחיד שאני לא מבין, איך חלקים כלכך פשוטים כמו בורג עולים כלכך הרבה.

למזלי היצרן השתתף ב100% בעלות שלהם ואילולא זה הייתי צפוי לשלם משהו כמו 7000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
הגיר עבר שיפוץ.

השגתי את הרשימת חלקים וחוץ מברגים ומייסבים שהוחלפו, אין מעבר.

הרכב נוסע סבבה לגמרי (כמו שנסע גם מקודם), מקווה שימשיך לשלב לרוורס לעוד הרבה זמן.

כנראה שנפלתי על מקרה שבו התקלה באמת לא הייתה במוח והמוסך יצא איתי הוגן לגמרי.

הדבר היחיד שאני לא מבין, איך חלקים כלכך פשוטים כמו בורג עולים כלכך הרבה.

למזלי היצרן השתתף ב100% בעלות שלהם ואילולא זה הייתי צפוי לשלם משהו כמו 7000 שקל.

עדכון מצב.

אז הרכב ממשיך לשלב לרוורס אבל כבר זמן קצר יחסית מאז התיקון (חודשיים בערך) יש לי מדי פעם דפיקות/קפיצות בהילוך שני.

תופעה שלא הייתה לי לפני השיפוץ גיר.

בזמנו נאמר לי שהמזלג שאחראי לרוורס הוא גם אחראי להילוך שני, אז אולי סידרו לי את הרוורס אבל דפקו לי את הילוך שני.

אבל לפי התמונה שמצאתי ברשת (בתקווה שהיא אמינה) לרוורס ולהילוך שני יש מלזגות נפרדים.

בקיצור, אין לי מושג מה עשו לי לגיר ואני לא אוהב את זה.

קבעתי תור לשבוע הבא, בתקווה שההילוך עוד פעם יקפוץ בנסיעת מבחן אחרת לבטח יגידו לי שהגיר תקין.

האם אני יכול לדרוש בדיקה פיזית של הגיר? וכמובן שאינני מתכוון לשלם שקל. גם כי הוא בחלקו באחריות וגם כי עברו כולה 4 חודשים מהשיפוץ.

dq200 gearbox selector forks.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...