Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלת מטען נפתחת עם הכנסה להילוך אחורי - סקודה סופרב 2009

Babilon55
שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

להפתעתי בימים האחרונים בכל פעם שאני מכניס את גיר להילוך אחורי אני שומע את המנוע החשמלי של דלת המטען פועל וכשאר אני בודק אני מוצא את הדלת פתוחה. קרה לי מספר פעמים.

מצב הרכב :

מנוע פועל.+ הילוך אחורי + רכב עומד עדיין.

יש למישהו רעיון מה יכול לגרום למצב זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ככל הנראה, קצר ברתמה.

יש לך ידע בעבודה עם רב מודד?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק הפוך

שמישהו יסתכל מאחורה בזמן שאתה פותח את תא המטען.

אם נורת הרוורס נדלקת - קצר בריתמה / קונקטור כמו שכתב ROTEMB

כמו שYUVK כתב נשמע כמו עבודה לא מקצועית של מתקין מקומי או בעיית רטיבות, בסבירות נמוכה מכרסם שרצה לנסוע בסטייל :-D

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ביומיים האחרונים קורה לי שכל פעם שאני מעביר להילוך אחורי על מנת לצאת מהחניה אני שומע את המנוע החשמלי של דלת תא המטען עובד והדלת נפתחת.

האם יש חמישהו רעיון כיצד לפתור את זה או מה קרה שדבר זה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיצמד למה שכתב ba323f

הוא צודק לחלוטין..

דלת תא המטען מתפצלת ל2 פתיחה כמו ברכב סדן או כולל הזכוכית, החיבור ביניהם בזמן סגירה/פתיחה חוטים נשברים/מתגלפים ואז מתחילות הבעיות..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק את הפנל העליון בצד שמאל של תא המטען ובדוק את החיווט והקונקטורים המתחברים ליחידת הבקרה תקינים והאם הםומחוברים היטב. כמו כן בדוק האם מישהו התעלק על החיווט של יחידת הבקרה של תא המטען. בדרך כלל ניתן לזהות התעלקות על החיווט המקורי כאשר רואים חיווט עטוף באיזולירבנד זול ועבודה חאפרית.

* אני מציע שתבצע גם סריקת תקלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...