Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות קטנות צהובות בגג לא יורדות בשטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז תודה על העזרה

אני אפרט איך אני שוטף את הרכב ואשמח לטיפים

אני משתמש בגרניק, מוריד את כל מה שאפשר

משתמש בשמפו CG V7 עם מקציף על כל הרכב

עובר עם כפפת מיקרופייבר חלק חלק עם דלי מים

שוב גרניק מוריד את כל השמפו ואז מייבש את הרכב עם מגבת מיקרופייבר

עכשיו אחרי שעשיתי את זה אני אמור לעבור עם פלסטלינה https://www.ebay.co.uk/itm/Farecla-G3-Pro-Body-Prep-Clay-Mitt-Car-Bodywork-Detailing-Mitt-7191-/321803616839

וחומר סיכוך https://www.autostore.co.il/product/%d7%aa%d7%a8%d7%a1%d7%99%d7%a1-%d7%94%d7%97%d7%9c%d7%a7%d7%94-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99-chemical-guys-luber-html/

על הגג פעם בכמה זמן? 3 חודשים נגיד ? צריך לשים ווקס אחרי זה כן?

יש לי על המכסה מנוע/דלתות/כנפיים קדמיות ופגוש קדמי ציפוי PPF, ושם כל הלכלוך יורד מהר, לא צריך שיטה מיוחדת לטפל בPPF כי עד עכשיו הכל בסדר או שיש משהו שצריך לדעת

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...