Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי TT - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי האישית, האודי הזאת מכוונת ישירות לבעלי הממון שרוצים להרגיש קול על הכביש אבל לא ממש יודעים ורוצים לנהוג חזק.

וקול זה אומר, סמל של אודי/מרצדס עדיף עם שינוי עיצוב כדי שידעו שזה חדש.

ועדיף לשלם כמה שיותר בבקשה.

אבזור? זה לחלשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תנסו לחשוב טיפה שונה (פבל קלע לשם בדיוק),

סליחה על הסטריוטיפ - אישה בת 45 מקיסריה\הרצליה פיתוח\רמת אביב\או איזה כפר שושנים שתרצו מחפשת רכב פוזה, שיקח אותה מנקודה A לB שיהיה יפה

עם סמל נכון, ודגם חדש (צריך אישור שהחלפתי רכב), הTT נכנסת יופי למשבצת.

ועל זה אודי בונים.

לא בכרח "פוזה". "פוזה" זה לאנשים שאין להם כסף.

למי שיש, פשוט קונים לפי גודל הארנק. מה אתה רוצה שיקנו את קיה פיקנטו? :)

למה לא? רכב לדעתי יפה, מעוצב, נשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו חסר בה. העיצוב יפה אבל אין לו את מקדם ההגעה שהיה לדור הראשון ועוד שהיא נותנת כ''כ מעט ביחס למתחרות ועוד למתחרות מבית אז בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום חובבי אבזור ומחיר.

שלפת לי את האותיות מהמקלדת. אין ביקורת רכב, ולא משנה איזה, בכל קטגוריה, שלא הופכת לרצף יללות על רשימת אבזור דמיוניות שהיו צריכים לספק בחינם.

גם הדור הראשון היה יותר חורך אוטוסטרדות ממיישר סיבובים, לפי הביקורת זה נמשך גם כאן, והעיצוב הנוכחי מהמם.

אם משווים תפוחים לביצים (ולא מכוניות חדשות למשומשות, ולא סגמנט אחד לסגמנט שני) הרי שאין לה מי יודע מה מתחרות, אם בכלל.

מי שפוזל ל-tt מראש מעמיד את העיצוב מעל לרשימת אבזור-בשקל-שתחוב-לתוך-קומפקטית-חמה-מכוערת. במיוחד בדור הנוכחי, הקומפקטיות החמות נראות מכוערות ומגושמות להפליא בהשוואה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלפת לי את האותיות מהמקלדת. אין ביקורת רכב, ולא משנה איזה, בכל קטגוריה, שלא הופכת לרצף יללות על רשימת אבזור דמיוניות שהיו צריכים לספק בחינם.

גם הדור הראשון היה יותר חורך אוטוסטרדות ממיישר סיבובים, לפי הביקורת זה נמשך גם כאן, והעיצוב הנוכחי מהמם.

טוב לדעת שבקרת שיוט (רגילה, כן?) נכללת ברשימת אבזור דמיונית ברכב של 300,000₪ ב-2019. ועוד ב"חורך אוטוסטרדות", ולא באיזו מיני עירונית סטייל 500. ואם זה נשמע מוגזם, אז בוודאי שבקרות אקטיביות (לפחות כאלו שימנעו את נוכחות המובילאיי, על ההתקנה המקומית הנדרשת) הן בוודאי ראויות רק ברכב של מיליון+.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם משווים תפוחים לביצים (ולא מכוניות חדשות למשומשות, ולא סגמנט אחד לסגמנט שני) הרי שאין לה מי יודע מה מתחרות, אם בכלל.

מי שפוזל ל-tt מראש מעמיד את העיצוב מעל לרשימת אבזור-בשקל-שתחוב-לתוך-קומפקטית-חמה-מכוערת. במיוחד בדור הנוכחי, הקומפקטיות החמות נראות מכוערות ומגושמות להפליא בהשוואה.

לא נסחפת בכלל :-)

אבזור זו לא קללה, וכמו שהבנת מחיר אמיתי של הרכב הזה לצרכן הוא סביב 20 אחוז פחות. וגם אז האבזור הוא פשוט עלבון תוצרת צ’מפיון.

אין מתחרות? סדרה 2 לצורך העניין היא מתחרה ראויה וגם cla. גם שירוקן בזמנו אבל אולי לקחה יותר מידי לקוחות מהאאודי?

לצורך העניין, אפילו brz מציעה ניהוג, מראה מדליק ואבזור יותר טוב, רק חסר לה הסמל...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הבלגן, נמחק לי בטעות.

לא, לא נסחפתי. אתם ממשיכים להשוות לקטגוריות לא קשורות בעליל.

ה-2 לא יפה, וה-cla מכוערת. לא יעזרו שום ביצועים, האאודי לא בקטגוריה.

הסובארו חמודה אבל יחס הכ"ס/משקל בכלל לא באותה פלנטה, והעיצוב הפנימי - יקום מקביל.

השירוקו לטעמי האישי נאה, אבל עדייו גמלונית בהשוואה לאאודי.

בקיצור, אין מתחרות בקטגוריה הזאת של "יש לי עיניים ואני משתמש בהן" או "נולדתי להיות קופה".

כל מה שעולה לכם מול העיניים זאת רשימת אבזור על גלגלים עם תג מחיר מלמעלה. כמו דירת 7 חדרים פנטהאוז בטיז-אל-חוריהו שאין בו תשתיות או פארקים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, החלטת שמכיוון שה-TT מאד יפה, היא יחידה בדורה, במינה ובקטגוריה ואין לה כל מתחרה. בעולם האמיתי זה לא עובד ככה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא לדבר על זה שהמרצ והבימר מהממות. אז כנראה שזה עניין של טעם. שים טעם בצד - ובחיי שאני לא מבין מה אתה רוצה מהbrz.

כן, החומרים באאודי טובים יותר מבסובארו. אבל מי ממשש חומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הביקורת שלו כלפי הברז מוצדקת. עיצוב הפנים מאד פשוט ואי אפשר ללחוץ איתה עם קופרות. היא לא לכל אחד, וטוב שכך. בינתיים אחוז הבעלים שלהן שרואים בה מכונית לנהג ונוהגים בה בהתאם גבוה מאד, שיישאר כך.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה אומנם ידנית אבל לטעמי מספיק איכותית ולא פחות יפה מה TT [ה ND, כן?]

מגיעה מאובזרת פי כמה ובערך באותו כסף

וגם לוקחת אותה בלחיצות

אה, וגם בפניות אם זה משנה למישהו

קיצר, יותר טובה בכל פרמטר מלבד הסמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הביקורת שלו כלפי הברז מוצדקת. עיצוב הפנים מאד פשוט ואי אפשר ללחוץ איתה עם קופרות. היא לא לכל אחד, וטוב שכך. בינתיים אחוז הבעלים שלהן שרואים בה מכונית לנהג ונוהגים בה בהתאם גבוה מאד, שיישאר כך.

איך הקופרה קשורה לשרשור? הT!tty גם לא בדיוק עומדת מולה... או שזה היה כבדיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...