דף 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 47

נושא: אאודי TT - מבחן דרך

אחראי ראשי הסימלון של מערכת CarsForum

בעניין: אאודי TT - מבחן דרך

ציטוט hans כתב: הצג הודעה
    שלפת לי את האותיות מהמקלדת. אין ביקורת רכב, ולא משנה איזה, בכל קטגוריה, שלא הופכת לרצף יללות על רשימת אבזור דמיוניות שהיו צריכים לספק בחינם.
    גם הדור הראשון היה יותר חורך אוטוסטרדות ממיישר סיבובים, לפי הביקורת זה נמשך גם כאן, והעיצוב הנוכחי מהמם.
    אם משווים תפוחים לביצים (ולא מכוניות חדשות למשומשות, ולא סגמנט אחד לסגמנט שני) הרי שאין לה מי יודע מה מתחרות, אם בכלל.
    היללות הן לא בגלל רשימת אבזור מדומיינת, אלא בגלל שתי סיבות:
    1. אבזור שקיים אצל המתחרות הישירות (פחות או יותר) כמו מרצדס SLC או במוו סדרה 2 ואצל מכוניות אחרות שמחירן דומה אבל מעוצבות אחרת (פחות או יותר טוב זה עניין אישי)
    2. אם הרכב אינו מיישר סיבובים (למרות שהוא כן, רק שהמנוע של הגרסה הזו פחות משתף פעולה), והוא לא חזק במיוחד, או פרקטי, ומבחינה טכנית החוזקה העיקרית שלו היא נינוחות בשיוט, הגיוני לצפות שיהיה קיים בו אבזור שישחק על היתרון הזה עוד יותר, לא?

ציטוט Morningstar כתב: הצג הודעה
    המיאטה אומנם ידנית אבל לטעמי מספיק איכותית ולא פחות יפה מה TT [ה ND, כן?]
    מגיעה מאובזרת פי כמה ובערך באותו כסף
    וגם לוקחת אותה בלחיצות
    אה, וגם בפניות אם זה משנה למישהו

קיצר, יותר טובה בכל פרמטר מלבד הסמל
    פטרת את שאלת השאלות של הנהג בישראלי בשתי מילים בלבד - "אמנם ידנית" זה דיל ברייקר להרבה מאוד אנשים.
    מעבר לזה, עם כל הכבוד למיאטה, היא רחוקה מלהיות טובה יותר בכל פרמטר. תא הנוסעים שלה מספיק איכותי כשלעצמו, אבל הוא בקושי מחזיק נר לזה של האאודי, ובכל תנאי כביש שהוא לא פיתולים, האאודי תהיה הרבה הרבה (*30) יותר נעימה מהמאזדה.

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.
    הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם
    נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Menashe123

ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    בקיצור, החלטת שמכיוון שה-TT מאד יפה, היא יחידה בדורה, במינה ובקטגוריה ואין לה כל מתחרה. בעולם האמיתי זה לא עובד ככה.
    האמת שבעולם האמיתי זה מאוד עובד ככה.
    רק בקארספורום אנשים בוחרים רכב לפי רמת אבזור ולפי פלט משוואה לחישוב יחס עלות תועלת. אני נמצא כרגע בסידני אוסטרליה ופה רואים באמת את כמות האנשים שקונים רכב פשוט כי הוא עושה להם את זה. תראה כל מיני בחורות מצעירות ועד גיל בית הזהב נוסעות בגרסאות קצה של רכבי ספורט (שבארץ מיועדות למשוגעים לדבר בלבד) פשוט כי זה עונה להן על הצרכים ובא להן "כזה". אני לעולם לא הייתי קונה את הרכב הזה והוא לא מדבר אליי בשום פנים ואופן אבל יש כל כך הרבה אנשים שהכסף לא פקטור בשבילם ומבחינתם העיצוב זה מה שהופך את הרכב הזה לרכב ספורט מהשורה הראשונה, אין להם צורך בפרקטיות והם אף פעם לא ממשים את הביצועים הפוטנציאליים של הרכב שלהם. תנסו לחשוב על רכבים שיודעים לתת לרכב הזה פייט עיצובי והנאה משימוש יומיומי יחידני, לא ספורטיבי, ותראו שאין לו הרבה מתחרים בלבד.

Sent from my INE-LX2 using Tapatalk
    208GTi, 206XS, Brz- sold
    108
    Mx5 Nc Prht

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של hans

בדיוק. כמו הסבתא המבוגרת אצלי בשכונה עם ה-307 קופה. בצבע אדום. עם גג נפתח/מתקפל/נסגר בלחיצת כפתור. אמנם מכונית די מכוערת, אבל ללא ספק מסיבה אושר לבעלים, למרות שחישובי האקסל יגרמו פה לשבץ אצל חלק מהגולשים.

אילו לאאודי היה איזה מנוע חלוש ויכולת מפוקפקת, אז בהחלט שיש פה טעם לביקורת על המחיר הגבוה, אבל זה לא המצב. מזכיר לי את המשולש של דריש מהשרשור של דורשי העבודה, בקיצור, נא לבחור את הצלע במשולש...

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

לא הבנתי.

זכותו כמובן של כל אחד לקנות ולהחזיק איזה רכב שבא לו, בטח אם נשפך לו כסף מהאוזניים (אבל גם אם לא, כמובן).

אבל במבחן אובייקטיבי סביר לציין, בין יתר הדברים (כמו שנעשה פה) את האבזור, ובייחוד חסרונות תמוהים, בייחוד לקטגוריה ולשימוש הצפוי. אולי ברכב מיני עירוני בקרת שיוט תהיה אבזור די מיותר, אולי ברכב ספורטיבי מוכוון מסלול בקרות לא מתנתקות יכולות להפריע, אבל בשייטת אוטוסטראדות כזו, במחיר כזה, מחסור בבקרת שיוט רגילה הוא כמעט בלתי סביר, כשמסתכלים על הרכב בצורה אובייקטיבית.

ד"א, לך תבדוק ב-307 הזו, בסיכוי מאוד גבוה לה דווקא יש בקרת שיוט. רק כדי לסבר את האוזן.

אחרת, מה אתה מצפה שיציינו במבחן? איזה עיצוב בן ז#@ה, רוצו לקנות?
    “For I am a bear of very little brain, and long words bother me”

אחראי פורום הסימלון של RK

ציטוט pooh-bear כתב: הצג הודעה
    אחרת, מה אתה מצפה שיציינו במבחן? איזה עיצוב בן ז#@ה, רוצו לקנות?
    אז הנה, דווקא לאחר שהתפתח פה דיון די מעניין, גם אם לא תמיד הכי מנומס, חוות הדעת שלי על ה-TT.

העיצוב בן ז#@נה. לא יודע אם כולם חייבים לרוץ ולקנות, אבל היי, אם יש אוטו שמצדיק קניה על בסיס עיצוב בלבד, זה ה-TT. היא אמנם, בעיניי, פחות פוטוגנית מהדור הראשון, אבל במציאות, גם בצבע לבן משעמם, היא פשוט מדהימה. שובה את העין, לוכדת את המבט - אין מספיק קלישאות לזה. קווים יפהפיים, תשומת לב לפרטים (מכסה הדלק למשל) - באמת עיצוב מצוין.

והרושם לא פג כשנכנסים לאוטו. הדאש מוקפד, איכותי, יפה, פתרון החוגות ופתחי האוורור אחד היפים שיצא לי לראות. פשוט נעים לשבת במכונית.

אבל אז מתחילים לנהוג, ומגלים שלפחות בגרסא הזאת, השיק שרושם העיצוב של ה-TT חוזר א.כ.מ. חוויית נהיגה גנרית לחלוטין, מנוע סטנדרטי למדי, גיר סטנדרטי למדי, התנהגות בטוחה בתוספת לא מעט תת היגוי ואפילו הנוחות לא מי יודע מה, די מזכירה את הגולף PP (רק ששם זה בא עם התנהגות טובה ומהנה הרבה יותר ובתוספת דיפרנציאל מוגבל החלקה הכרחי). ה-TT לא ספורטיבית ובגדול, פשוט לא מהנה לנהיגה. לא מרגשת, לא מערבת. מבצעת די מהר את המטלות, אבל בחוסר חשק מופגן.

לגבי חוסר האיבזור הבוטה הרחיבו לפניי. לדעתי נקודה זאת ראויה להתייחסות של ממש. זאת לא רייסרית ספרטאנית (ע"ע מיאטה/BRZ/370Z), וככזו, ובהתחשב במחיר המאד גבוה, החוסרים באבזור תמוהים. מובילאיי, בקרת שיוט - על הכל דיברו כאן, והכל חסר. אפילו מסך מגע הכרחי במכוניות חדשות אין, ואין קישוריות לנייד. במכונית שסביר להניח לא תבלה את זמנה בין נס הרים ליער שוויץ ובין שדה תימן לפצאל, הדברים האלה חשובים, ואין כל בושה לדרוש איבזור ראוי ברכב שעולה כמו שעולה ה-TT.

באופן די צפוי למרכב קופה יש ב-TT קרוב ל-0 פרקטיות, עם תא מטען שטוח וקטן (אם-כי נוח מאד להטענה בשל הדלת השלישית) ומושב אחורי שלא בנוי להסעת מבוגרים (כולל מדבקות אזהרה מתאימות לצורך העניין). אפילו מושב הנוסע מתקפל בלי לזוז קדימה והדבר דורש שתי פעולות נפרדות. פרקטיות לא הייתה בראש מעייני המהנדסים ב-TT, ובזה היא נופלת מרוב, אם לא כל, מכוניות הקופה שעברו במערכת בשנים האחרונות.

מה הסיכום שלה אם כן? היופי. רכישת מכונית בסכומים כאלה, על אחת כמה וכמה מכונית קופה, לא יכולה ולפחות בעיניי, לא צריכה להיות רציונלית. אין שום סיבה הגיונית לקנות את ה-TT, וגם לא צריך. אבל למי שיתאהב במראה, לא יתרגש מהחסרונות (יש לא מעט אנשים שהיעדר הפרקטיות שלה פשוט לא יזיז בהתחשב באופי חייהם והשימוש המיועד לרכב), לא יחפש דווקא את הצד הספורטיבי בנהיגה ויהיה מוכן לחיות עם היעדר האיבזור, יקבל את אחת המכוניות היפות ביותר שאפשר לקנות היום. הכל עניין של סדרי עדיפויות.
    נערך לאחרונה על ידי RK : 13/08/19 ב-11:24
    A vampire or a victim
    It depends on who's around

Subaru BRZ |
    PCR Jaguar 2000

7. 7 חברי הפורום הבאים הודו לRK על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק הסימלון של itsik170

לי לא ברור איך זה שב-A3 אין צורך במובילאיי, בגולף אין צורך במובילאיי, בחלק מהדגמים של הלאון אין צורך במובילאיי - אבל באאודי TT שהכי יקרה מבין כל האחיות לפלטפורמה אין היצע מספק של מערכות בטיחות מקוריות מה שמצריך את ההקתנה של הצפצפה.

ציטוט amisha כתב: הצג הודעה
    קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח
    ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

אני מניח שזה בגלל שהיבואן מניח (אולי בצדק) שהקונים של הרכבים שציינת כן מושפעים מהאיבזור הזה בעוד רוכשי ה tt אדישים לו.

נניח רוכש גולף gti מתלבט בינה לגולף חלשה יותר או בינה לסיוויק r או 308 gti ואז אותו אבזור מהווה שיקול בעוד שאין כנראה חלופות שמאתגרות את ה tt.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

סמכות אודיו - חשמל הסימלון של מרק10

ציטוט itsik170 כתב: הצג הודעה
    לי לא ברור איך זה שב-A3 אין צורך במובילאיי, בגולף אין צורך במובילאיי, בחלק מהדגמים של הלאון אין צורך במובילאיי - אבל באאודי TT שהכי יקרה מבין כל האחיות לפלטפורמה אין היצע מספק של מערכות בטיחות מקוריות מה שמצריך את ההקתנה של הצפצפה.
    בשביל מה צריך את כול הקשקושים שציינת ? הרכב מדהים ובטוח לנסיעה גם בלי חיישני רוורס ומערכות רדאר שונות.

המראה הפנימי והחיצוני לא פחות מיצירת מופת של קונצרן VAG.
    מסר חשוב ! יישנם אנשים שהם אסרטיבים ויישנם כאלה שהם רכיכות.

אחראי פורום הסימלון של RK

השאלה היא האם אתה קונה מכונית או פסל סביבתי.

A vampire or a victim
    It depends on who's around

Subaru BRZ |
    PCR Jaguar 2000

פורומניאק הסימלון של liav12

לא יכול לומר שהרכב לא יפהפה בעיני, הצורה החדשה באמת באה לי בטוב בעין.
    אבל 300K על הנייר ולקבל רכב ערום זה לא כיף, לא מבין אנשים שקונים את זה.
    סבבה אם ההנחה באמת משמעותית וקנו אותה ב 240K גם אז, למה לעזאזל \=

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ה TT יפיפיה ומושכת בעיני, אבל כשמגיעים לתקציב כזה, לפחות חלק מהמתעניינים חייבים לבדוק יכולת להמתח ל Z4. יש ידנית.
    (כן, זה למי שעיצוב, ייחוד, איכות, מותג הם משקולת על כף המאזניים עבורו)

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של mcshmupi

ציטוט Menashe123 כתב: הצג הודעה
    האמת שבעולם האמיתי זה מאוד עובד ככה.
    רק בקארספורום אנשים בוחרים רכב לפי רמת אבזור ולפי פלט משוואה לחישוב יחס עלות תועלת. אני נמצא כרגע בסידני אוסטרליה ופה רואים באמת את כמות האנשים שקונים רכב פשוט כי הוא עושה להם את זה. תראה כל מיני בחורות מצעירות ועד גיל בית הזהב נוסעות בגרסאות קצה של רכבי ספורט (שבארץ מיועדות למשוגעים לדבר בלבד) פשוט כי זה עונה להן על הצרכים ובא להן "כזה". אני לעולם לא הייתי קונה את הרכב הזה והוא לא מדבר אליי בשום פנים ואופן אבל יש כל כך הרבה אנשים שהכסף לא פקטור בשבילם ומבחינתם העיצוב זה מה שהופך את הרכב הזה לרכב ספורט מהשורה הראשונה, אין להם צורך בפרקטיות והם אף פעם לא ממשים את הביצועים הפוטנציאליים של הרכב שלהם. תנסו לחשוב על רכבים שיודעים לתת לרכב הזה פייט עיצובי והנאה משימוש יומיומי יחידני, לא ספורטיבי, ותראו שאין לו הרבה מתחרים בלבד.

באוסטרליה אין 100% מס על מכוניות
    זה משפיע דרמטית על מכלול השיקולים שבבחירת רכב

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Menashe123

ציטוט mcshmupi כתב: הצג הודעה
    באוסטרליה אין 100% מס על מכוניות
    זה משפיע דרמטית על מכלול השיקולים שבבחירת רכב
    מה הקשר?
    השיקולים הם שיקולים, והם שונים פה לחלוטין. אתה רואה את זה בכל רמות המחירים. יקר יותר בארץ, אז לקנות בארץ ברז זה כמו לקנות פה TT לצורך העניין. אתה עדיין רואה פה מגוון עצום של אנשים שונים בתכלית שנוסעים ברכבי ספורט, ולא כמו בארץ רק "המשוגעים לדבר".

208GTi, 206XS, Brz- sold
    108
    Mx5 Nc Prht

משקיען (> 750 הודעות)

הTT זה סמל סטטוס, רכב שנראה מעולה ויש לו אפקט הגעה מאוד גבוה. שזה מה שבדרך כלל הרוכשים שלו מחפשים.
    יחד עם זאת, קשה להתעלם מרמת האבזור הנמוכה עם תג מחיר כה גבוה.

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של zaf

ה TT תמיד הייתה שנויה במחלוקת. בזמנו השתעשעתי ברעיון לקנות אחת.
    הנה למשל בסרטון הזה https://www.youtube.com/watch?v=tIDHXOpYcZY מוצגת חוות דעת מעניינת על ה TT (החל מדקה 2 ).
    מגוון סיבות, מכונית שהיא עיצוב לפני ביצועים או "מסורסת" כי הנעה כפולה היא למי שלא יודע לנהוג באמת.
    הדור הנוכחי קצת מאשר את הביקורת הזו.

מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) עברתי למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה ועדיין מתעצבן מנהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת סביבי . אבל עכשיו גם הכל מתועד ואני יכול לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב

19. חבר הפורום הבא הודה לzaf על ההודעה המועילה הזאת:

דף 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אאודי A1 - מבחן דרך
    By מערכת CarsForum in forum רכב כללי
    תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 02/07/19, 17:49
  2. מבחן דרך - אאודי Q8
    By מערכת CarsForum in forum רכב כללי
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 07/04/19, 10:48
  3. אאודי A8 - מבחן דרך