Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסאב SQ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ככתוב בכותרת - אני מעוניין להתחדש בסאב כדי לשפר את התדרים הנמוכים. ממש לא מתכוון שהוא יאפיל על שאר הרמקולים.

דרישה נוספת - אחד שעובד בתיבה לא גדולה מדי. שלא יתפוס הרבה מקום בבגאז'.

תקציב - אין מגבלה קשיחה. בעיקר שייתן תמורה טובה לכסף. בכל מקרה, לא צופה שיופעל בעוצמות גבוהות.

יוגבר על ידי pdx-v9, וישתלב עם מורל הייברד (וופר וטוויטר).

חשבתי על:

Si bm mkv

Morel ultimo sc - אבל קצת חושש מגודל התיבה הנדרשת.

דעות נוספות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה SI אני לא מכיר ,למרות שמדובר במותג איכותי וידוע

המורל SC אחלה סאב ,אני הייתי ממליץ לך על הסאב הנ"ל בתיבה 40-45 ליטר אטומה.

זה המחיר הכי זול שמצאתי אותו ברשת ,תעשה סקר שוק.

https://www.cheaper.co.il/product/%D7%A1%D7%90%D7%91-%D7%95%D7%95%D7%A4%D7%A8-10-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A5-%D7%93%D7%92%D7%9D-idq10-d2-v4-%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%AA-image-dynamics

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל גם

Jl w3 10

Jl w6 10

Idq10

Idmax10

הmax והw6 ייתנו שילוב גם של המון כוח אם תרצה, הq והw3 סאבים מעולים אבל מעודנים יותר.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי W612V2 וזה אחד הסאבים היותר טובים שהיו לי.

גם היה בתיבה יחסית קטנה ואטומה,לאחר מכן כבר העברתי אותו לתיבה פורטד שם בכלל הוא כיכב.

לא יודע אם עדיין מייבאים את המותג לארץ,שקניתי את הW7 ברדיו מילאנו לפני שנתיים הבנתי מהם שהם כבר לא מייבאים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אצלי קיימים "JL W3-10, בתיבות קטנות, וסאב אחד כזה עושה עבודה יפה !! (תיבה אטומה כ 0.7CU) שזה כ40*24*45,

לגבי ה W6, הוא דורש תיבה ענקית!, וגם כן לגבי IDMAX. אני לא חושב שיש הגיון בלקחת סאב שדורש תיבה ככ' גדולה ..

תעשה שיקול מחושב לפני רכישה ..

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סאב חדש מהניילונים dc audoi level 3 10 אינץ קומפקטי אתה יכול להשים איתן בתבה הכי קטנה נותן בראש

והייתי רוצה לישמוע אצלך איך יושבים המורל האייבירד על הv9 היה לי איתם אחרי יומיים זרקתי אותם מתעוותים רצח

אחריהם קניתי רוקפורד t2652 s מפסוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר היו לי זוג jl10w3v3.

הוגברו על ידי מונו של קליף דזיינס, היו נשמעים לא פחות ממדהים.

לאחר תקופה פירקתי את המערכת ומכרתי, היום אני מחפש אחד.

אם אתה מוצא תגיד לי

hu: hx-d2- amp's - gensis 4channel, st60, monoblock:clif cd1.1lx , speakers: hat l6 l4 &l1pro, subwofer- 10w3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא סדרת TW של JL אם כבר?

או אפילו סדרת המיקרו סאב שלהם (ממליץ גם לנסות את סדרת הסאבוופרים של אודיסון פרימה).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי ARC AUDIO BLACK - איכותי - בהחלט כן. אפשר למצוא כאן חוות דעת שלי לגביו.

הבעיה שהיתה לי איתו - בזמנו חיפשתי משהו קצת יותר חזק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלפותח השרשור יש עיניים והוא יכול לראות בעצמו מה מסתובב כאן ביד 2 - לי באופן אישי זה לא היה נעים אם הייתי פותח שרשור וכל אחד היה מתחיל להציע לי את מרכולתו למכירה בפומבי.

נמחקו הודעות לא רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות.

לגבי JL - ה-W6 מתאים בנפח תיבה, אבל הוא יקר לי מדי.

Arc Audio Black - תיבה גדולה מדי.

נותרים בעיקר SI מול JL TW3.

איך הם אחד מול השני? אשמח לתיאור יותר מדויק מאשר "זה רמקול פצצה".

דיוק / חדות? שקיפות? SPL? SQ?

לגבי אודיסון PRIMA - אכן עובדים בתיבות קטנות ביותר.

לא הצלחתי למצוא מחירים שלהם באינטרנט. היכן ניתן לרכוש?

איך הם בהשוואה ל-SI ו-JL?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותרים בעיקר SI מול JL TW3,

מדובר בסאבים נדירים אני בספק אם למישהוא יש ניסיון איתם

לא ציינתה נפח תיבה רצוי ו\או עומק או מבנה המקום המיועד וזה יכול לשנות לחלוטין את הבחירה.

אם אין לך מקום מוגבל לנפח ממש קטן או עומק תיבה או מבנה ,למה לא ללכת על 10 רגיל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSI מצויידים במנוע XBL והם מותאמים לנפח ממש קטן ביחס לקוטר שלהם - ממה שאני יודע מחבר בארה"ב שגם היו לו סאב וופרים מסדרות הTW - הSI הם מאוד מדוייקים ומאוד חזקים, מוצר SQ מובהק.

הTW גם מפוצצים בפטנטים וטכנולוגיות של JL וגם מדובר במוצר משובח אבל לפחות מהרושם שקיבלתי מאותו חבר - הSI מתפקדים טוב יותר.

לפחות ממה ששמעתי מחבר פורום אחר כאן בארץ שיצא לו להתרשם מהדור הקודם של הSI - לא ממש התלהב מהם.

יש מסביבם הרבה מאוד הייפ - זה בטוח - מה נכון? מה לא?

לא יכול לאמר כי לא זכיתי לשמוע - אבל אני בטוח בדבר אחד - שהדעות לכאן או לשם מושפעות בעיקר מכוונים וטעם אישי - המוצרים לכשעצמם, טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותרים בעיקר SI מול JL TW3,

מדובר בסאבים נדירים אני בספק אם למישהוא יש ניסיון איתם

לא ציינתה נפח תיבה רצוי ו\או עומק או מבנה המקום המיועד וזה יכול לשנות לחלוטין את הבחירה.

אם אין לך מקום מוגבל לנפח ממש קטן או עומק תיבה או מבנה ,למה לא ללכת על 10 רגיל ?

מבנה - בשלב ראשון יהיה בתיבה אטומה סטנדרטית ומלבנית.

בעתיד המאוד רחוק - אולי אייצר משהו ייעודי מיברגלאס בצד של הבגאז'. עוד חזון למועד.

נפח - חשבתי סביב ה-20 ליטר. לא כי זו מגבלה קשיחה, פשוט כי אני רוצה בגאז' גדול ומתפקד.

האוטו כרגע זה מיצובישי אטראז' בליסינג (שם יהיה את התיבה המלבנית).

בעתיד מניח שאעבור להונדה סיווק האצ'בק.

יש דוגמאות ל-10' רגיל העונה לדרישות הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...