Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S60 T8 Volvo החדשה 2019 - מערכת חשמלית PHEV

TomCar01
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וולוו s60 החדשה מגיעה בגרסה מדהימה של ה T8 החזק - טורבו ומגדש על ובנוסף מערכת חשמלית רצינית. השאלה שלי היא האם מישהו יודע משהו לגבי נושא הקרינה של המערכת החשמלית הכבדה שיש ברכב - בייחוד כשהסוללות נמצאות קרוב מאד לנהג בדיוק מתחת לקונוסלה המרכזית? לא מצאתי כל התייחסות בפרסומים רשמיים של וולוו וזה קצת מטריד. האם זה נכון שיש מגבלת שעות לנסוע ברכב כזה? אשמח לשמוע דעות.

P1060315.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרט בעניין מגבלת שעות נסיעה ברכב, סתם סוג של אזהרה, מעניין. תוכל לפנות ליבואן לבקש פרטים וכמובן לספר גם לנו.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע ספציפית לגבי וולוו, אבל עניין הקרינה ב-PHEV, הייבריד וחשמלי נבחן לעומק ולא נמצאו שום ממצאים שליליים.

לפי הסברים רבים שאני שמעתי, הקרינה שמופקת (שגם עליה לא הוכח שהיא מזיקה) מופקת מרכיבים שיש בהם חלקים נעים (מנוע, ממירי מתח) והם נמצאים רחוק מהנהג.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה שבישראל התפתחה ההיסטריה הזו מכלי רכב היברידיים וחשמליים ממש לא מובן לי. פה בארה״ב המון נהגי אובר נוהגים במכוניות היברידיות ולא שמעתי על אחד שצמח לו זנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה שבישראל התפתחה ההיסטריה הזו מכלי רכב היברידיים וחשמליים ממש לא מובן לי. פה בארה״ב המון נהגי אובר נוהגים במכוניות היברידיות ולא שמעתי על אחד שצמח לו זנב.

שני הרכבים הכי נמכרים השנה הם היברידיים, האיוניק והקורולה החדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש או אין קרינה ברכבים האלו, אבל את ההשפעות של קרינה אפשר לחוות גם אחרי שנים קדימה, כדי לחוות תסמינים בפרק זמן קרוב לחשיפה צריך מינון גבוה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח מלא זמן עד שהזנב מתפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את אלה עם הזנב לא ראית ,ואת אלה עם הגידולים במחלקות האונקולוגיות כתוצאה מהקרינה גם לא ראית....!!!

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה בארה״ב המון נהגי אובר נוהגים במכוניות היברידיות ולא שמעתי על אחד שצמח לו זנב.

איך אתה רוצה לשמוע עליהם? הם יושבים על הזנב, לא רואים אותו...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים הכי נמכרים השנה הם היברידיים, האיוניק והקורולה החדשה...

אבל פעם בשבוע צצה בפורום שאלה כזו. אני מסתכל גם בפורומי רכב באנגלית ולא ראיתי שאלות כאלו בכזו תדירות בשום מקום אחר. זה לא שמכוניות היברדיות או חשמליות זה משהו חדש. הפריוס הראשונה הוצגה ב-1997. מספיק זמן לגדל זנב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר קרוב לחלק מהמרכזים הרפואיים המובילים בעולם. החניונים של בתי החולים האלו מלאים בטסלות ובעמדות טעינה. אולי כי הרופאים האלו יודעים שבנזין זה חומר מסרטן.

https://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-84607046f081031006.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לוולוו ואני מקווה לקבל מהם תשובה. לגבי הזהרות, נתקלתי בזה בכל מיני כתבות. יש אתר שדווקא מרכז מאמרים שחלקם "מרגיעים" יותר אבל לא ברור לי עד כמה זה נכון למערכת הספציפית בייחוד כשהיא כל כך קרובה לנהג ולא מתחתיו.

https://www.saferemr.com/2014/07/shouldnt-hybrid-and-electric-cars-be-re.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
פניתי לוולוו ואני מקווה לקבל מהם תשובה. לגבי הזהרות, נתקלתי בזה בכל מיני כתבות. יש אתר שדווקא מרכז מאמרים שחלקם "מרגיעים" יותר אבל לא ברור לי עד כמה זה נכון למערכת הספציפית בייחוד כשהיא כל כך קרובה לנהג ולא מתחתיו.

https://www.saferemr.com/2014/07/shouldnt-hybrid-and-electric-cars-be-re.html

תשובה שנתקבלה מוולוו:

"הרכב ,ככל רכבי וולוו עומד בכל סטנדרט מחמיר הקיים בתעשיית הרכב ובכלל זה בכל סטנדרט או נורמה הקשורים לנושא קרינה."

ביקשתי מידע נוסף כתוב על עמידה בתקן. נראה מה ישלחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? אבא שלי שוקל להחליף את הוולוו שלו בזו החדשה.

הורדתי אותו מזה בגלל ההיברידי.

לא מסתדר לי כל הנושא של הקרינה.

לא מתאים לי להאמין לסיפורי הקונספירציות וכו אבל מאמינה שנושא הקרינה מושתק חזק ע"י חברות הרכב.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...