Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

S60 T8 Volvo החדשה 2019 - מערכת חשמלית PHEV

TomCar01
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי, מאד קל להפחיד אנשים ממשהו שהם לא מבינים.

אני רק יגיד שאני ממליץ לך להעיף לאבא שלך את הפלאפון הנייד קודם כל, הוא מיצר קרינה הרבה יותר מסוכנת מכל רכב חשמלי ולמרות שגם שם לא הצליחו להוכיח שום סכנה (כי הגלים לא חודרים את העור) לפחות שם יש באמת קצת היגיון.

בכל מקרה אני כן יסביר שה"קרינה" שרכב חשמלי מיצר (שדה אלקטרו מגנטי) לא נחשבת לקרינה מיננת (קרינה שנספגת בגוף ומשפיע אליו) וכל הנראה רוב הרכבים בעשור הקרוב היו או חשמלים או היברידים כך שאני לא חושב שתוכלו לברוח לעד.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: לאחר שהיבואן בארץ נתן תשובה לקונית שאין לו מידע בנושא ושהוא בטוח שהיצרן עומד בתקנים (אני גם בטוח בזה, בייחוד ב וולוו) , פניתי ל VOLVO בחו"ל שוב ואני מקווה לקבל יותר פידבק מהם למען השקט הנפשי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחשבתי לשכור מודד קרינה ולבדוק את הרכבים האלה.

אבל כבר אין לי זמן כמו פעם... אז לצערי זה בלתי אפשרי

ולבדוק את ריכוז הבנזן, חומר מסרטן ידוע, באוויר בתחנות דלק בדקת? המשרד לאיכות הסביבה בדק.

https://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-84607046f081031006.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ומה יתנו לך המדדים שיופיעו? איזה מידע זה יתן? הרי אנשים שחוששים מקרינה, יחששו מכל מספר.

תשקיעו זמן בלמידת הנושא, לא בקריאת מחקרים שאנחנו לא יודעים מי מאחוריהם. תבינו שה"קרינה" הזו סובבת אותנו כבר עשרות שנים.

בזמן הזה הוכיחו לא מעט דברים שהם מסרטנים בוודאות (סיגריות, גזי פליטה וכאמור בנזן) ורק על נזקי הקרינה הזו דילגו?

מזכיר לי כתבה בתוכנית "סילופי מידע לשעת צהריים מאוחרת" עם הבלונדה ההיא, הביאו מודד קרינה מוסמך.

מוצא נניח 6 במושב הזה, 10 במושב השני, 50 במושב הבא. הוא, המגישה וכל עמישראל בהיסטריה. האם הוא עצר לפרט על סוגי הקרינה?

על מי שידוע כמזיק ומי שלא הוכח אחרי 20 שנה של שימוש צפוף (סלולריים, היברידיים)

ובערך 70 שנה של רשתות חשמל ביתיות (אשכרה כלוב של "קרינה"), קווי מתח גבוה בכל מטר בעולם? לא. זה גדול על ערוץ 2.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סוג הקרינה ברכב לא מזיק - קרינה לא מייננת. דבר שני, בגלל ההיסטריה הלא מובנת בארץ בנושא הזה הממשלה המציאה רף כלשהו ונוסחה לחישוב שמותאמת למי שנוסע 18 אלף בשנה אם אינני טועה. נבדקו נירו ואיוניק ועברו בהצלחה מבחן של כאן 11 שמדדו קרינה בכל פינה ברכב. מוזמנת לצפות ולהפטר סופית מהפוביה. הכי טוב לקרוא קודם איזה כתבה שמסבירה למה הקרינה הזו לא מזיקה. עזר לי להיפתר מהפוביה הזו סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ברפרוף אז אולי פספסתי, אבל בחייאת - כתבה שלמה בלי להביא קצת מושגים מדעיים? לקחת מכשיר ולמדוד גם אני יכול, אז מה?

שתלך למדוד מיקרו כשהיא מחממת משהו, המכשיר ישתגע לה.

לפי מה שאני מבין, זו קרינה בלתי מייננת, ועד היום לא מצאו הוכחות לנזק כלשהו ממנה (למיטב ידעתי). לכן מה זה משנה כמה מדדו או לא מדדו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבכולבוטק לפני הרבה שנים מדדו את הקרינה שנפלטת משנאים של מיטות חשמליות.

וגם אז היה הרבה פאניקה ויש לי תחושה שכל מי שיישן על המיטות הנוראיות הללו עדין בחיים ועדין יושן עליהם וכנראה שלא יקרה כלום גם עוד עשור מהיום.

כי זה המשמעות של קרינה לא מייננת.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...