Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לרכב חדש לחבר דיזל 3008 או קארוק

tulik
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מחפש עזרה ודעות על התלבטות בין פיגו 3008 דיזל לבין סקודה קארוק

הבחירה בדיזל מכיוון שיש נסיעות של כ 430 קמ בשבוע (הוא מחליף עכשיו OUTLANDER )

מחיר עד 150K

אשמח לשמוע חוות דעת

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל גם את ספורטאז' דיזל, ואת הקשקאי דיזל שקיבל את יחידת הכוח בעלת המוניטין של רנו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקשקאי יש את ה-1.6 טורבו דיזל, לא את ה-1.5 טורבו דיזל המוכר (K9K).

ליתר דיוק, בחו"ל נמכרת גם הגרסה עם K9K, בארץ לא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה כמה חודשים שה-K9K החליף את ה-1.6.

לאחרונה היה מבצע חיסול על מלאי ה-1.6 שעוד נותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לו לארגן נסיעת מבחן על הרכבים לפני שהוא מקבל החלטה, באופן אישי ה 3008 היא הבחירה המועדפת, אם הוא חובב נוחות ונינוחת ה C5 תקסום יותר.

שני אילו גם יהיו חסכוניות יותר מהספורטאז, לגבי הקשקאי הוא מרווח פחות מכל האופציות , לטעמי גם לאחר מתיחת הפנים הוא בתחתית הרשימה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל עוד דעות . זה בהחלט יכול לשנות את ההחלטה . זה נשמע אוטו טוב דווקא

אם יופסק הייבוא של הקארוק דיזל לא בהכרח זה רע, סביר שהביקוש יהיה גדול על ההיצע וזה אולי ישפיע לטובה על שמירת הערך, 150K לדעתי לא מספיק גם לדגם הפשוט אלא אם הוא הולך על יד שניה, לי יש קארוק דגם סטייל דיזל, הדגם הזה מאובזר בכל טוב, מה שקנה אותי בנסיעת מבחן זה השקט בתוך הרכב, לא שומעים רעשי מנוע או רעשי רוח, הסקודה מרגישה הרבה יותר איכותית מכל האופציות שאני בחנתי (קאשקאי, אטקה ואקליפס קרוס) (האקליפס היתה מדהימה והכי חזקה בהרבה מכל האחרות אבל צריכת דלק מטורפת ולא הגיונית).

אחרי נסיעת מבחן על הסקודה הסיאט הרגישה מאוד פשוטה (לא מדבר בכלל על הקשקאי שאחרי שראיתי את הפלסטיק הפשוט ויתרתי על נסיעת מבחן).

לטעמי הסקודה מרגישה קצת חלשה (אבל לי הכל מרגיש חלש, רגיל לאופנועי ספורט ואישתי על קאנטרימן קופר S (רכב לפראיירים)), אין בכלל מה להשוות את האיבזור של הסקודה לעומת האיבזור המאוד דל של המיני שעלתה כמעט כפול.

צריכת הדלק של הסקודה רחוק מאוד ממה שהיצרן טוען וגם ממה שקראתי במבחנים, היצרן מצהיר 1/25, אני הכי הרבה שראיתי זה 1/15, ברור לי שזה תלוי בכמה לוחצים, 1/15 ראיתי בנסיעה מאוד רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה 3008 עדיף מבחינת נוחות ואיכות קבינה. כל אוטו שעושה 1 ל 15 זה כבר אחלה מן אחלה ואני חושב שמי שעוד מנסה לברור רכבים בין צריכה של 1 ל 15 לבין 1 ל 20 אלו כבר דקדוקי עניות שפחות רלוונטיים לריקי כהן מחדרה שהלכה לרכוש ג'יפון חדש במימון מלא...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תודה , זה בדיוק מה שחשבתי , לא יודע מה יהיו ההשלכות על זה שמפסיקים את הייבוא .

לגבי הצריכה הייתי רוצה להאמין שניתן להגיע ל 1:18 לפחות בבינעירוני , לא כך ?

תודה

אם יופסק הייבוא של הקארוק דיזל לא בהכרח זה רע, סביר שהביקוש יהיה גדול על ההיצע וזה אולי ישפיע לטובה על שמירת הערך, 150K לדעתי לא מספיק גם לדגם הפשוט אלא אם הוא הולך על יד שניה, לי יש קארוק דגם סטייל דיזל, הדגם הזה מאובזר בכל טוב, מה שקנה אותי בנסיעת מבחן זה השקט בתוך הרכב, לא שומעים רעשי מנוע או רעשי רוח, הסקודה מרגישה הרבה יותר איכותית מכל האופציות שאני בחנתי (קאשקאי, אטקה ואקליפס קרוס) (האקליפס היתה מדהימה והכי חזקה בהרבה מכל האחרות אבל צריכת דלק מטורפת ולא הגיונית).

אחרי נסיעת מבחן על הסקודה הסיאט הרגישה מאוד פשוטה (לא מדבר בכלל על הקשקאי שאחרי שראיתי את הפלסטיק הפשוט ויתרתי על נסיעת מבחן).

לטעמי הסקודה מרגישה קצת חלשה (אבל לי הכל מרגיש חלש, רגיל לאופנועי ספורט ואישתי על קאנטרימן קופר S (רכב לפראיירים)), אין בכלל מה להשוות את האיבזור של הסקודה לעומת האיבזור המאוד דל של המיני שעלתה כמעט כפול.

צריכת הדלק של הסקודה רחוק מאוד ממה שהיצרן טוען וגם ממה שקראתי במבחנים, היצרן מצהיר 1/25, אני הכי הרבה שראיתי זה 1/15, ברור לי שזה תלוי בכמה לוחצים, 1/15 ראיתי בנסיעה מאוד רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הסקודה מרגישה קצת חלשה.

לפחות לפי המבחן ההשוואתי הבא מול ספורטג' דיזל ו- c5 אייר קרוס דיזל, הסקודה מרגישה מאד חלשה, בצורה מביכה.

https://www.thecar.co.il/השוואתי-קרוסאוברים-דיזל-סיטרואן-c5-אייר/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לפחות לפי המבחן ההשוואתי הבא מול ספורטג' דיזל ו- c5 אייר קרוס דיזל, הסקודה מרגישה מאד חלשה, בצורה מביכה.

https://www.thecar.co.il/השוואתי-קרוסאוברים-דיזל-סיטרואן-c5-אייר/

אין ספק שהרכב חלש, השאלה מה אתה מצפה מהרכב, זה ממש לא רכב ספורטיבי אבל זה רכב מאוד נוח, שקט, מאובזר ומרגיש מאוד איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...