Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלים בדגמי הונדה סיוויק סדאן 2006-2011

Agent Smith
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים לכולם, אני אשמח לדעת מהם ההבדלים במידה ויש בין השנתונים 2006-2011 של הונדה סיוויק (סדאן 1.8 140 כ"ס)

אם אפשר לשים דגש מנקודת מבט של קניית רכב משומש. וממש חשוב גם תקלות ידועות אם יש.

תודה לעוזרים! 8):-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מנוע וגיר בכל השנתונים, במתיחת הפנים ב 2009 שונה קצת הגריל הקדמי וצורת הפנים האחוריים הפכה למרובעת יותר. היו לי את שתי הדגמים ולא הבחנתי בשינוי משמעותי בניהם. הדגם נחשב למוצלח ובעל שילוב מנוע וגיר טוב, אין בעיות אמינות מיוחדות, בנהיגה רגועה אפשר לקבל צריכת דלק ממוצעת של1\12 קמ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מנוע וגיר בכל השנתונים, במתיחת הפנים ב 2009 שונה קצת הגריל הקדמי וצורת הפנים האחוריים הפכה למרובעת יותר. היו לי את שתי הדגמים ולא הבחנתי בשינוי משמעותי בניהם. הדגם נחשב למוצלח ובעל שילוב מנוע וגיר טוב, אין בעיות אמינות מיוחדות, בנהיגה רגועה אפשר לקבל צריכת דלק ממוצעת של1\12 קמ"ל.

תודה רבה על התגובה המהירה!

אשמח לעוד תגובות ועוד אינפורמציה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שוני בין רמות הגימור LS/ES בדגמים ושנתונים מסויימים (היו הרבה LS שהיו בליסינג או סתם לא מספיק מאובזרות לעומת ה ES שכלל חישוקי מגנזיום וגג חשמלי נפתח) ואחר מכן גרסת האקסקיוטיב המשיכה את דגם ה ES מבחינת אבזור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזאת שנת 2008 ES ,הרכב אצלי מ2010 ,הרכב אמין והשילוב מנוע גיר מצויינים.הרכב קצת כבד בתחילת נסיעה אבל לחיצה על הדוושה והוא נוסע במהירויות מאוד גבוהות,הרכב יושב מצויין על הכביש .לרכב יש מלא יתרונות וגם כיום מאוד קשה לרכוש רכב חדש ולהשתדרג כי ברכב הזה יש את רוב הדברים שאני אוהב:מהירות ,נראה צעיר,פינוקים שבעיניי הם חובה כמו סאנרוף,מראות מתקפלות,פנסי ארפל ועוד.הרכב יושב מצויין על הכביש .

חסרונות :רכב נמוך ,צריכת דלק סבירה ,תא מטען סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הוא רק מרגיש כבד אבל לא באמת כי זה מנוע VTEC אז המומנט מתקבל בסל"ד גבוה וצריך לתת לחיצה טובה בעלייה ולא לפחד. הייתה לי כזו (ראה בחתימה למטה) שנמכרה באמת בצער כי לא הייתה לי ברירה. אוטו מדהים.

כרכב משומש, חפש אחת שמורה יד נמוכה ק"מ נמוך והיסטוריית טיפולים מלאה ומתועדת (נכון לכל רכב) כי בכל זאת רכב מתיישן זה רכב מתיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מתבלבלים והשם VTEC הפך אצלם למילה נרדפת לביצועים. אז לא נכון, לפחות לא במקרה של הרכב הנ''ל.

לויטק יש שני סוגים:1- vtec - שרובנו מכירים מההונדות הישנות שיצא לשוק ב 94' הוא באמת מכוון לביצועים בסל''ד גבוה ע''י הגברת הלחץ בצילינדר.

2- i-vtec - שגם הוא מתחלק לשני סוגים: סוג ראשון: vtec + vtc - מה שיש נניח במנועי k20/24 בא לשחזר את האפקט של מנועי הונדה מהעבר והוא באמת מכוון לביצועים

i-vtec סוג שני : vtec E + vtc - זה כבר מערכת אחרת לגמרי, אשר מכוונת לצריכת דלק יעילה יותר. המערכת הזו קיימת היום בהמון רכבים ולא באמת מספקת איזהו יתרון ביצועי.

לצורך העניין, i25 1 1.6 חזקה יותר מהסיויק הנ''ל ויש לך רק 125 כ''ס.

מה שכן, הרכב הנ''ל מספק חווית נהיגה למי שאוהב לשבת נמוך (מאד נמוך) ואת תחושת ההגה הקשה יחסית של פעם בנוסף למי שמחפש רכב משפחתי מרווח ואמין. בנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...