Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית לזוג עם 3 ילדים קטנים - תקציב נמוך עד 20K

yonisi
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

גיסי מחפש רכב משפחתי\מנהלים וזה התקציב גג. יש 3 ילדים קטנים (גילאים 4, 2.5, שבוע) - לא סגור על כמה כסאות ואיזה בדיוק יהיו במושב האחורי (יש אופציה לשים תינוק מקדימה, אני מניח)

מאפיינים חשובים לפי סדר:

אמינות גבוהה יחסית - אין יותר מידי רזרבות אם תהיה תקלה משביתה רצינית

מרווח פנים - 3 ילדים קטנים

צריכת דלק - פחות קריטית כי לא נוסעים הרבה.

סחיבה "הגיונית" - חשיבות נמוכה אבל עדיין עדיף שלא תהיה עגלה לגמריי

נסועה שנתית מאמין באזור ה 8-10K, כ 85% עירוני (פעם בשלושה שבועות בערך נסיעה בינעירונית ב"ש - נתניה)

המחשבות לכיוון שנתונים 2010-2011 ובהתאם לתקציב אלו האופציות שעלו:

- לנסר 1.5 2010/11 - אמורה להיות אמינה אם כי ידועה כלא חסכונית ודי עגלה

- סובארו B3 גם 2010/11 - דומה ללאנסר מבחינת מאפיינים ממה שאני מכיר (תקנו אותי אם לא)

- פורד מונדיאו 2.3 2011 - פחות חסכונית (האם ההנחה נכונה באמת?) אבל יותר מרווחת. אמינות כנראה יותר נמוכה מהיפניות אבל לא אמורה להיות בור. מחירים ביד 2 לכאורה אפילו זולים יותר מהיפניות.

גילוי נאות - לאחי יש מונדיאו 2010 והוא ממליץ בחום. אמינה יחסית, צריכת דלק סבירה לגמריי בעיר (7.5) שאני לא יודע אם לאנסר או B3 יהיו משמעותית חסכוניות יותר. אני נוטה להמליץ גם על המונדיאו בגלל מרווח הפנים, ואני מניח שפשוט יותר אוטו.

מה אומרים?

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להתגבר על המותג, רנו סניק בנזין גם תהיה קצת צמאה (אבל בוודאי לא יותר ממונדיאו אטמוספרית), מרווחת יותר, ואמינה ברמה סבירה לגמרי (וגם חדשה יותר). לדעתי זה רכב אידיאלי לתקציב ולדרישות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SX4 נרשמה גם כאופציה אם כי יקרה יחסית (ז"א לרדת שנתון כנראה ל 2009)

קיה פורטה 2010/11 אם אני זוכר נכון זה גיר 4 הילוכים וגם בתקציב בשנתונים האלו יש בעיקר שחוטות

סניק - נרשמה כאופציה למרות חשש מצרפתיות

תודה!

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B3 שתיינית עגלה וצפופה מאווודץ עם 3 ילדים אחד בוודאות יצטרך לוותר על בוסטר או כיסא והחגירה והכניסה הם סיוט וגם תא המטען קטן. שלא תבין לא נכון היא מעולה במונחי עלות-תועלת ואמינה. אך לא ממש מתאימה לפרופיל שאתה מחפש.

נכתב מנסיון אישי הייתה לי כזאת עד לפני חודשיים. חזרתי לB4 והחיים חזרו להיות יפים ופרקטיים:)

אם חשוב להם מרחב הייתי הולך על המונדאו. ומרחב ותא מטען חשוב עם 3 ילדים

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SX4 נרשמה גם כאופציה אם כי יקרה יחסית (ז"א לרדת שנתון כנראה ל 2009)

קיה פורטה 2010/11 אם אני זוכר נכון זה גיר 4 הילוכים וגם בתקציב בשנתונים האלו יש בעיקר שחוטות

סניק - נרשמה כאופציה למרות חשש מצרפתיות

תודה!

הסניק בגרסת הבנזין מבוססת על מנוע וגיר של ניסאן קשקאי.

חוץ מזה, בתור אחד שנוהג על שברולט סוניק ובעלים לשעבר של ספארק, אתה אמור להבין שלסטיגמות לא תמיד יש קשר למציאות או שהן לא רלוונטיות לדגמים מודרניים.

השם של שברולט לא משהו בשוק היד השניה בלשון המעטה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונדאו 2.3 בכמה רמות מעל הלנסר (העלגה הבלעת דלק) והסובארו (היותר עגלה ובלעת דלק) עזוב צפיפות, אין מה להשוות את הנסיעה בין המכוניות.

וסתם שתדע, המונדאו תשתה פחות דלק (אם כזה מפריע לך, תשים גז) משתי הדוגמאות האחרות שהצעת...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו אכן תהיה הבחירה הכי טובה, רק לחפש אחת כמה שיותר שמורה, ולבדוק אם כבר הוחלפה משאבת דלק ולאיזה סוג (מקורית? תחליפית? צמה מקורית?). זאת המחלה היחידה שידועה, וגם אם יש את התקלה אז עלות המשאבה +צמה מקוריים כ 2500 ש"ח.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים נהגתי על שברולט קרוז 2012 מנוע 1.6 יש לו מקום מאחורה ל3 בוסטרים,אמין מאד פרט לצינורית מים שעקב בלאי התפוצצה לי רק טיפולים שוטפים,צריכת דלק סביב 1:10,אחזקה סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם i30cw?

היא אמורה להיות סבירה בכל הדברים שציינת.

מחלות דגם ידועות ודי זולות לתיקון (למעט רגישות לטיפול בשמן איכותי שאינה זולה)

היונדאי גם אופציה טובה, רק הבעיה היא שהרוב שחוטות ליסינג לשעבר, אז צריך לחפש בקפידה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קיה סיד סטיישן יכולה להיכנס בתקציב, פורד פוקוס סטיישן מנוע 2.0 ( דור 2 ), יונדאי מטריקס, קיה מג'נטיס, יונדאי סונטה, שברולט מליבו, אופל אסטרה סטיישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...