Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 PureTech 1.2, נורת מנוע, טורבו שהוחלף ועוד הרפתקאות

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא,

עשיתי טיפול אחד בלבד, אצל אורן (+ עוד אחד אצלו שכלל את החלפת הטורבו בגללה פתחתי את השרשור, כשהתקלה צצה לראשונה).

הם כן עשו בעיות (הם = בשירות לקוחות) לגבי תוקפה של האחריות כי היד הקודמת "איחרה" בחודש בטיפול האחרון. טענו בתוקף שהאחריות לא תקפה ושאין מה לעשות. רק אחרי התערבות של אחד המנהלים זה פתאום נהיה בסדר.

הם כן רצו לראות תיעוד של הטיפול שבוצע אצל אורן (בטיפול נעשה שימוש בחלקים מקוריים בלבד).

אני שואל בגלל השרשור הפתוח שיש לי - https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?678692-%D7%A4%D7%92%D7%B3%D7%95-208-%D7%90%D7%96%D7%94%D7%A8%D7%AA-engine-fault בעמוד 2 עדכנתי על תקלה נוספת ואני מתלבט אם לעבור דרך שירות הלקוחות של לובינסקי או ללכת למוסך גבע. אשמח לשמוע את דעתך מהניסיון הזה (אפשר בהודעה פרטית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עוקב בלי קשר אחרי השרשור שלך,

קשה להגיד, אני התנהלתי מול כ"כ הרבה גורמים שאני כבר לא זוכר עם מי דיברתי ומי קידם מה. תנסה לפנות לשירות לקוחות, אבל אל תקבל שום תשובה שאנשי השירות עצמם נותנים לך - תדרוש לדבר עם מנהל באותו רגע רגע/שיחזור אליך מנהל, הם אומרים שזה לוקח 48 שעות.

הרכב עדיין באחריות? אחריות מורחבת? טופל במוסכים מורשי יבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב בלי קשר אחרי השרשור שלך,

קשה להגיד, אני התנהלתי מול כ"כ הרבה גורמים שאני כבר לא זוכר עם מי דיברתי ומי קידם מה. תנסה לפנות לשירות לקוחות, אבל אל תקבל שום תשובה שאנשי השירות עצמם נותנים לך - תדרוש לדבר עם מנהל באותו רגע רגע/שיחזור אליך מנהל, הם אומרים שזה לוקח 48 שעות.

הרכב עדיין באחריות? אחריות מורחבת? טופל במוסכים מורשי יבואן?

חצי שנה אחרי סוף האחריות של 3 שנים. לא ידוע לי על אחריות מורחבת. טופל במורשי יבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נמצא בתחום שאתה לא יודע אם תשלם או לא

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

בשעה טובה קיבלתי אתמול חזרה את הרכב (חודש ו-4 ימים).

שילמתי בסוף 550 ש"ח על מצבר בלבד (וגם זה אחרי וויכוח עם מנהל המוסך - קיזוז מה"טיפול" הראשון שעשו ולא עזר).

באמצע הנסיעה אני קולט קרטון ביצים במושב האחורי. גם הכנסתי את הרכב עם מיכל דלק מלא (מילאתי באותו יום שהכנסתי אותו למרכז שירות) וקיבלתי אותו חזרה עם חצי מיכל, נחמד מצידם. אבל העיקר שבינתיים (טפו טפו) נוסע.

עכשיו אני צריך להתחשבן על עניין הטורבו עם אורן. מקווה שהוא יהיה הוגן. הוא התעקש שהתקבל קוד תקלה של ספיקת טורבו נמוכה ובגלל זה הם החליפו את הטורבו, בלובינסקי ראיתי את כל תיעוד התקלות מהרגע שהרכב נכנס אליהם, ברשימת התקלות היתה גם תקלת ספיקת טורבו נמוכה, ככה שעל פניו נראה שהחלפת הטורבו היתה מיותרת לחלוטין והתקלה (עם עוד 15 קודי תקלה בערך) צצה בגלל הבעיות בצמת/מחשב מנוע (ובכל מקרה היתה גם אחרי החלפת הטורבו).

צפו לעדכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...