Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 PureTech 1.2, נורת מנוע, טורבו שהוחלף ועוד הרפתקאות

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות הלקוי הזה הוא לדעתי אחת הסיבות העיקריות לסטיגמה השלילית שרובצת את המוצרים של PSA, אני חושב שהגיע הזמן שמישהו בלובינסקי יתעורר, לא ייתכן שלא מעט אנשים נתקלים בתקלה פשוטה וקטנה ברכבים חדשים שלהם שגוררת חתונה קטולית עם המוסך, זה קרה גם לי ומאמין שגם להרבה אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי עדיין עדכון קונקרטי, אבל נתקלתי בדיון הזה,

מדובר באותו מנוע (PureTech 1.2), אותה שנת ייצור, ואפילו אותו מס' ק"מ (!!) ברגע שהתקלה צצה (אמנם לא מדובר באותה תקלה בדיוק, אבל כן מדובר בתקלה כלשהי במנוע שלא הצליחו למצוא את המקור שלה, מה שנגמר בהחלפת כל המנוע).

אמ;לק: ארבעה אנשים לא קשורים אחד לשני (חמישה כולל אותי) חוו תקלות דומות עם אותה סדרת מנוע.

צירוף מקרים? תחליטו אתם.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור,

אני באמת מודה לך שאתה מפרסם את כול מה שהולך לך, זה לא קל להודות ברכב שעושה לך צרות.

בזכות השרשור שלך, למרות האיכויות של הפיזו החדשות(ויש הרבה כאלה), לרכבים האלה אני לא אתקרב.

מקווה בשבילך שהעניין הזה יפתר כמה שיותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור,

אני באמת מודה לך שאתה מפרסם את כול מה שהולך לך, זה לא קל להודות ברכב שעושה לך צרות.

בזכות השרשור שלך, למרות האיכויות של הפיזו החדשות(ויש הרבה כאלה), לרכבים האלה אני לא אתקרב.

מציע לך לקרוא את זה:

https://wheel.co.il/%D7%A1%D7%A7%D7%A8-j-d-power-%D7%9C-2019-%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8/

זה מזמן לא המצב, נגמרו הימים שצרפתיות = תקלות.

אני יכול לספר לך סיפור מצמרר וקשוח פי כמה וכמה על מה שידידה שלי עוברת עם טיוטה יאריס חדשה (אגב, היא לא מוכנה כרגע לעלות את זה על הכתב) .... לא יאמן שיש רכבים 2019 שבמצב כזה ויבואן ומוסך כזה

לכל יצרן יש תקלות.

Sent from my Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב צרפתיות אבל הסקר הזה לא שווה הרבה ודובר כבר בפורום על הבעייתיות שבו, רק תראה את המיקום של פיג׳ו ושל אחותה סיטרואן שחולקות מכלולים משותפים ותבין בעצמך.

ולא שאני תומך בעליהום שיש פה כלפי רכבים צרפתיים, זו בהחלט סיטואציה לא נעימה והוגנת אבל יכל להיות אותו הדבר ואף גרוע יותר עם רכב גרמני שמשום מה כן מחזיק תדמית חיובית בישראל למרות הכל.

מה שאני כן נוטה להסכים איתו זה שרכב יפני שלרוב מגיע עם מנוע אטמוספרי ותיבה לא רובוטית יהיה אכן אמין יותר לטווח רחוק לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני כן נוטה להסכים איתו זה שרכב יפני שלרוב מגיע עם מנוע אטמוספרי ותיבה לא רובוטית יהיה אכן אמין יותר לטווח רחוק לפחות.

פיגו מגיעים עם תיבה יפנית של אסיין וכמות היצרנים היפנים שלא אימצו מנוע קטן ומוגדש, הולך וקטן...

Sent from my Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקרוא את זה:

https://wheel.co.il/%D7%A1%D7%A7%D7%A8-j-d-power-%D7%9C-2019-%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%94%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8/

אני יכול לספר לך סיפור מצמרר וקשוח פי כמה וכמה על מה שידידה שלי עוברת עם טיוטה יאריס חדשה (אגב, היא לא מוכנה כרגע לעלות את זה על הכתב) .... לא יאמן שיש רכבים 2019 שבמצב כזה ויבואן ומוסך כזה

לכל יצרן יש תקלות.

Sent from my Note 9

לא כזה אכפת לי מתקלות. אם הרכב שווה את זה אפשר לסבול עוד כניסה פה ושם למוסך. הבעיה שלי זה העלויות של התקלות ומה שניראה שאין בארץ מכונאים שיודעים להתמודד עם הרכבים האלה.

ולא מדובר על רכבים בני 10. מדובר על רכבים בני 3-5. מטעמי אי רצון לשלם ירידת ערך אני קונה את הרכבים שלי בני 5-6. מה צפוי לי עם הרכבים האלה בעוד 3 שנים?

אתה רוצה, קח את ההימור, ותסתמך על איזה סקר בולשיט שלא שווה כלום(וכן, גם אם טויוטה הייתה מקום 1 ופיזו הייתה מקום 30, הייתי אומר את אותו דבר)

אני לא מעוניין לקחת את הסיכון. אם אני אחליט לקחת סיכון כזה, אני כבר אלך על רכבים יותר מעניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שעם כל החיבה שלי לרכבי הקונצרן ועל אף שהיו ברשותי 206 , c3 , c5 ו 307 בשני גילגולים שונים כרגע אני עם רכב יפני וכל הזמן פוזל ל c3 חדשה . כל כמה חודשים נפתח שרשור חדש בנוגע לאיזו 208 או 308 או 3008 שחולקים מכלולים זהים וזה יותר טוב מרופא עיניים . תיכף ומיד הפזילה מסתדרת ואני חושב על אלטרנטיבה מעניינת אחרת , הבעיה שכרגע ברמות המחירים שאני בודק ה c3 (אם רק היה אפשר לסמוך על המכונאים של לובינסקי ) היא התמורה הכי טובה לשקל בטח עם מבצע חבר הנוכחי .

אבל זה ממש מדכא לקרוא פעם אחרי פעם איך רכבים ,חלקם בני חודשים בודדים נכנסים למוסך לימים ארוכים , לפעמים מעל שבוע והיבואן חסר אונים .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הזה ילך ויחמיר. הרבה רכבי פיג'ו ימכרו ויעבדו מצויין. לא תשמע עליהם פה.

אבל עם כל המחשוב וחוסר הידע כשתקרה תקלה, לא יהיה למוסך את ההכשרה המתאימה להבין מה קרה ואז גם תקרא עליה פוסט ...

התקווה היחידה בעתיד זה לחבר את הרכב למחשב שבכלל יושב בצרפת עם מתכנת צרפתי .

זה הסטרטאפ : פלאטפורמה שעליה הרכב עולה , מחובר במיליון חיישנים וכבלים בזמן שהיא מסובבת את הגלגלים ומדמה מצבי אמת אפילו למשך ימים כשהכל נשלט ממחשב מרוחק....

בשלב שני יהיה רובוט שגם יפרק ויחליף שם חלקים עפ התוצאה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

אני אציע לך משהו בניגוד לכל ההצהרות הלוחמניות / מיואשות שהיו כאן.

הרכב כרגע נמצא אצל לובינסקי.

הם ככל הנראה באמת מנסים לפתור את התקלה, ואשכרה לא יודעים איך.

לפני שהם רצים להחלפת מנוע, הם מנסים לאתר את התקלה, לא כי עולה להם כסף החלפת המנוע אלא כדי באמת להבין מה התקלה.

אני משער שהם בקשר עם היצרן, ולא תמיד מקבלים תשובות, אל תשכח שגם בצרפת יש מצב שנמצאים בחופשות קיץ.

אני במקומך - הייתי מבקש מהם רכב חליפי, ונותן להם את כל הזמן שבעולם לפתור את הבעיה לעומק.

כולל את כל הזמן בעולם, לבחון את הרכב אחרי התיקון, ולהגיע למסקנה שהוא אכן תוקן.

הלחץ על החברה לא מקדם אותך או אותם במילימטר, רק יגרום להם להעיף את הרכב כמה שיותר מהר מהעיניים שלהם, לא בהכרח במצב פיקס.

אני מבין שזה מבאס, אבל לטובת הרכב אתה חייב לגלות סבלנות.

כך אני הייתי פועל.

כל זה בהנחה שהרכב אכן מטופל היטב והנהלת השירות נמצאת בתמונה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הם באמת מנסים לפתור את התקלה.

אני לא יודע אם אם בקשר עם היצרן.

אני רק יכול לקוות שכן.

בינתיים ההתנהלות שלהם לא משדרת מקצועיות (לנסות לשכנע אותי שלנסוע עם נורת מנוע דולקת זה סבבה - not cool).

מבחינתי שיחליפו את כל המנוע - תיקון כזה ה"אחריות" המורחבת מכסה. החלפה של צמת מנוע - לא.

אין עליהם שום לחץ כרגע, אני מתקשר פעם ביום להתעדכן ולא מקבל תשובות. למען האמת, זה גם לא עניין של זמן, שיקחו גם עוד חודש לפתור את התקלה, לי קריטי עניין הכסף - אין לי כסף להוציא עכשיו 15 אש"ח על רכב שנרכש ב60 אש"ח ועדיין נמצא באחריות, ואני גם לא חושב שזה צריך ליפול עליי (אמרתי לנציג שירות שאין שום הצדקה ואני לא מתכוון לשלם על זה, הוא אמר את זה למוסכניק ושמעתי את המוסכניק צועק ברקע "שלא ישלם, מה אכפת לי, הרכב שלו פה, שישאר פה"). 29 אלף ק"מ, טיפולים בזמן, חצי שנה אחרי שהאחריות הכללית פגה ועם אחריות מורחבת בתוקף, שום סיבה שאני אצטרך לאכול את הח*א הזה. אבל מציין שוב שהסיפור עדיין בבדיקה של מספר גורמים כך שנחכה לתשובה סופית לפני הסקת מסקנות לכאן או לכאן.

עניין הרכב החלופי בכלל לא עלה עד עכשיו, אבדוק את זה מחר.

מציע לך לקרוא את זה:

לכל יצרן יש תקלות.

Sent from my Note 9

ואני מציע לך לקרוא את השרשור הזה מההתחלה ועד הסוף ולהיצמד לעובדות ולא לאיזה סקר שמי יודע מי מימן ואיך בוצע (גילוי נאות: גם אני ראיתי את ה"סקר" הזה לפני הרכישה של ה208 והדיסוננס פעל אצלי שעות נוספות).

פותח השרשור,

כמובן, בשביל זה נועד הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקר שווה בארץ לנייר. סקר בריטי בו כולם כותבים, עונים ונוסעים הפוך . סקר דיזל קלאסי.

ללובינסקי הייתי משלם על צמה אבל בתנאי: אם זה עבד : משלם . לא עזר ? שיחזירו את הצמה ובחינם . שיקחו אחריות מינימלית על האבחון של המוסך. כי אחרת אפשר להחליף ככה חצי מנוע (על חשבונך). את הצמה הישנה כמובן לתת לך. הצעת מחיר תנתן לפני כל שלב. בסוף כל שלב : נסיעת מבחן משותפת.

לא יוחלף יותר מרכיב בודד בכל שלב. זאת כדי למנוע תשלום מרובב .

אם נמצא פתרון : תשלום דחוי: שוטף+7.

זאת כדי למנוע מצב שהתקלה חזרה אחרי יום.

לדעתי הם דיי באפלה. רואים שגיאות שונות בסורק אבל חושדים בבעיית תקשורת במקום בבעיה אמיתית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...