Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 PureTech 1.2, נורת מנוע, טורבו שהוחלף ועוד הרפתקאות

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטענה היא שכדי למכור רכב עממי, אתה צריך לשמור את עלות התחזוקה שלו בתחום הסביר. אם אתה לא יודע לעשות את זה (לא משנה כרגע למה), תהיה לך בעיה למכור רכבים.

ומעבר לזה, אני באמת לא מצליח למצוא שום הצדקה למחיר הזה - זה רכב נפוץ, חדש יחסית, עממי לגמרי, אין שום צידוק לגבות מחיר כל כך מופרך על חלקים די בסיסיים. רכב חדש כזה נמכר באפס ק"מ ב-80 וקצת, ועדיין היבואן מצליח להרוויח. אין שום סיבה בעולם שרק מחשב וצמה יעלו כל כך הרבה. אפילו לא קרוב לזה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לי מושג גם כן. עוד בפעם הראשונה שאמרו שזו צמת מנוע ודיברו על 5K ש"ח נכנסתי ישר לאיביי ומצאתי צמות מתאימות (2016 THP110, משומשות כמובן) במחירים שנעים בין 100-200 פאונד כולל משלוח ומסים (אלא אם פיקששתי בשם של החלק - 'Engine/Wiring Harness'). זה חמישית מהמחיר שהם רצו (בהתחלה בגכלל טענו שהצמה עולה 3K ש"ח, אחרי כמה ימים זה פתאום קפץ ל-5K ש"ח).

מה לגבי הטורבו שהוחלף סתם?

במיוחד בצרפתיות ממליץ לראות לאחר העבודה שעשו עבודה טובה עם הצמה החדשה והיא הורכבה כמו שצריך, אחרת עוד כמה שנים יכולות להיות לך בעיות שאף אחד לא ידע לפתור בגלל חיווט סורר.

הלוואי והיתה לי דרך לעשות את זה. גם אם הייתי עומד מעליהם תו"כ העבודה אין לי שום דרך לדעת אם הם עושים עבודה טובה או לא (אלא אם יש דרך לאמוד את זה אחרי שהרכב מוכן, אבל מניח שאם זה היה כזה קל הסיכוי שהם יעשו עבודה לא טובה הוא נמוך מלכתחילה).

לגבי הטורבו, קודם נראה שהרכב חוזר ונוסע כמו שצריך. כמובן שאעדכן מה קורה עם סיפור הטורבו גם כן, לטעמי זה מחובתי לשתף את זה כאן בפורום, בין אם לשבח את המוסך על התנהלות הוגנת ובין אם להזהיר אחרים מלטפל אצלו. זה בידיים שלו כרגע ואני מקווה שנגיע לפתרון הוגן.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שתמחור החלקים של לובינסקי נועד בארץ למטרות ביטוח מקיף.אחרת אין סיבה טובה (מזכיר לי מיכל אוריאה ב ₪10000 )

לא מאמין שיש מישהו פרטי בארץ שקנה צמה ב 5000 או מחשב רכב מהמחסן ב ₪16000 . זה לא מקבוק פרו ולא מותג על. בטח לא כשיש חלופות זולות זרוקות בפירוקיות (ואם לא שם אז ברחבי המרשתת ) .

הם יורים לעצמם ברגל במצב כזה כי אנשים יעשו לעצמם 1+1 יוציאו את הרכב וילכו לטפל במוסך ליד עם חלפים משומשים.

לא רק זה : בשיחות עם מוסך הסדר של חברת ביטוח , גם הן רוכשות לעיתים מחשב משומש ורק את הצריבה עושות ביבואן. הרבה יותר זול.

מה שיותר מעניין בשרשור : אם אכן זה יפתור את הבעיה והיצרן מכיר בבעיה אז כמה הבעיה הזו נפוצה ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה, וגם אם כן הייתי מעדכן שאני לא יכול להגיב עוד בנושא :-) לא עדכנתי כי אין מה לעדכן כרגע, עדיין מחכים שהחלקים יגיעו מחו"ל. כמובן שאעדכן כשיהיה מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הלוואי.

הייתי בחו"ל רוב שבוע שעבר אז לא יכלתי להציק להם. היום התקשרתי ואמרו שהרכב "בדיוק מפורק לחתיכות" כי להחליף את הצמת מנוע זה סיפור (מזכיר שעבר שבוע מאז שלדבריהם החלקים הגיעו). ה"הערכה" היא שהוא יהיה מוכן בשלישי. אשרי המאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

הרכב עדיין במוסך. עוד יומיים סוגר חודש שלם בדיוק. הפעם האחרונה שהצלחתי לתפוס את הנציג שירות היתה ביום שלישי ("מאמין שהיום יהיה מוכן"). מאז לא שמעתי ממנו כלום, מסנן ולא עונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למנהל המוסך,

אותה מנטרה. "הרכב בבדיקות אחרונות, מאמין שיהיה מוכן כבר בראשון שני".

הזמין אותי לשבת איתו כשאגיע לקחת את הרכב.

Stay tuned.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. רק שהיו צריכים לעשות הרבה בדיקות כי התקלה כל הזמן חזרה. או משהו כזה.

והאמת שזה גם לא מעניין אותי. כל עוד זה על חשבון היצרן שיחליפו גם חצי רכב אבל שיעשו עבודה טובה ושיחזירו לי אותו כבר. מה החליפו איך וכמה יהיה מעניין אחרי שהוא יחזור לנסוע כמו שצריך ואני לא חוייבתי על דברים שלא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,

עשיתי טיפול אחד בלבד, אצל אורן (+ עוד אחד אצלו שכלל את החלפת הטורבו בגללה פתחתי את השרשור, כשהתקלה צצה לראשונה).

הם כן עשו בעיות (הם = בשירות לקוחות) לגבי תוקפה של האחריות כי היד הקודמת "איחרה" בחודש בטיפול האחרון. טענו בתוקף שהאחריות לא תקפה ושאין מה לעשות. רק אחרי התערבות של אחד המנהלים זה פתאום נהיה בסדר.

הם כן רצו לראות תיעוד של הטיפול שבוצע אצל אורן (בטיפול נעשה שימוש בחלקים מקוריים בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...