Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותר לחנות בדרך עפר מעבר לכביש בדרך בין עירונית?

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שזה דרך בין עירונית, מותר לחנות בדרך עפר מעבר לשוליים של הכביש?

באזור האדום בתמונה, זה כביש 90 ליד ים המלח, זה בערך אזור שאני רוצה לחנות שם לאיזה שעה,

יכולים לתת לי קנס שם? או שזה חוקי?

Capture.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חוסם לאנשים את היציאה מהדרך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דרך בין עירונית וזה לא כביש 90 זה בתוך מתחם המלונות , בכניסה כתוב שאסור לחנות בשטחים הציבוריים או משהוא בסגנון שכולל את שול בדרך , כרגע גם עובדים שם וזה איזור עבודהלמה אתה רוצה לחנות שם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרת שול:

"השטח שאין לצדו מדרכה הסמוך לשפת הכביש, עד לרוחב של שלושה מטרים או עד לקצה תעלת ניקוז, כאשר דופן התעלה מצוי פחות משלושה מטרים משפת הכביש"

קשה לראות מהתמונה מה הרוחב שם ובכל מקרה ממליץ לא לחנות בשל סיכון לפקח חרוץ או כלי צמ"ה עצלן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין לדעת בנושא.

2019-08-05 12_57_41-Petah Tikva, Center District - Google Maps.jpg

מדובר בכביש עירוני (ליד תחנת הרכבת ק"א בפ"ת)

אני רואה שם תמיד רכבים חונים כשאני עובר באזור, מסיבה כלשהי יש מפגרים שחושבים שזאת חניה.

אפשר לחנות שם? אין הפרעה להולכי הרגל או לרכבים אחרים. אבל מעניין מה אומר החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק היבש מותר לחצות מדרכה רק לשם ״כניסה לחצרים״. מה זה ״חצרים״? לא מוגדר בתקנות. אם ניקח את ההגדרה האינטואיטיבית השביל הזה אינו חצר ולכן תאורטית אי אפשר לחנות שם כי כדי להגיע לשם אתה צריך לחצות מדרכה, אלא אם יש גישה אחרת שלא מופיעה בתמונה.

ואם נתעלם לרגע מהתקנה הזו (כמו שרבים עושים) הבעיה העיקרית היא העליה והירידה לכביש שיכולה להפריע ולסכן גם הולכי רגל וגם נהגים. זה תלוי בתוואי השטח, שדה ראיה, עומס התנועה ומהירותה וכו׳.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחנות שם כדי לצאת לצלם ליד, זה בדרך כלל מקומות מרוחקים, שאין דרך פשוטה להגיע לשם, וכמובן בלי שאני חוסם מעבר או מפריע למישהו.

אז בעצם אם יש 3 מטר בין קצה הכביש לרכב, זה חוקי או לפחות לא סביר שיתנו לי קנס?

Dead sea road.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרת שול

"שול הדרך" – השטח שאין לצדו מדרכה הסמוך לשפת הכביש, עד לרוחב של ארבעה מטרים או עד לקצה תעלת ניקוז, כאשר דופן התעלה מצוי פחות מארבעה מטרים משפת הכביש;

הגדרת דרך

"דרך" - לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם;

עדיין לא בהכרח שאסור להחנות שם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...