Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יגואר XE המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם תג מחיר התחלתי של 359,000 ש"ח, יגואר ישראל משיקה את מתיחת הפנים של ה-XE.

למרות שהמחיר גבוה, קצת קשה להחליט כרגע אם הוא ימשיך להיחשב לגבוה גם אחרי שיגיעו לכאן ה-A4 המחודשת וגרסאות הבנזין של סדרה 3 החדשה.

חושבים שיש לה סיכוי?

MAIN-יגואר-XE-2019.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי? בהתחשב בכך שהם מוכרים בקושי 20 יחידות בשנה וזה במחיר הישן, אני מניח שנמשיך לראות בודדות בכביש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושבים שיש לה סיכוי?

לא.

ממש ממש לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך חברות שמשווקות רכבים ברמות המחירים האלו מעזות לנעול פונקציה בסיסית כמו keyless מאחורי רמת גימור גבוהה יותר. פונקציה שקיימת בסוזוקי קרוסאובר שנת 2015 של ההורים או סתם בקליאו ידנית ברמת הגימור הבסיסית.

360 אלף שקל לא מספיקים על מנת לקבל את זה? פשוט ביזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה איך היגואר הזאת נעחמת מההיצע, בדיוק כמו שנעלמו להם ה-XJ וה-XF.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך חברות שמשווקות רכבים ברמות המחירים האלו מעזות לנעול פונקציה בסיסית כמו keyless מאחורי רמת גימור גבוהה יותר. פונקציה שקיימת בסוזוקי קרוסאובר שנת 2015 של ההורים או סתם בקליאו ידנית ברמת הגימור הבסיסית.

360 אלף שקל לא מספיקים על מנת לקבל את זה? פשוט ביזיון.

אני מסכים כמובן שזה אבזור חובה במחיר הזה, אבל יש הבדל בין מה שיש בסוזוקי למה שיש ביגואר. מפתח חכם כולל פרופיל נהג עם התאמה אוטומטית של המושבים, כיוון מראות צד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים כמובן שזה אבזור חובה במחיר הזה, אבל יש הבדל בין מה שיש בסוזוקי למה שיש ביגואר. מפתח חכם כולל פרופיל נהג עם התאמה אוטומטית של המושבים, כיוון מראות צד ועוד.

אוקיי אז לפחות שישאירו את האופציה הזו ברמה פונקציונאלית בסיסית ברמת הגימור ״הנמוכה״, בשביל רוב הלקוחות זה כבר מספיק טוב כי בכל מקרה ברמות רכבים כאלה רוב הסיכויים שלכל חבר במשפחה יש רכב משלו והרכב הזה יינהג בעיקר על ידי איש אחד אז אני בספק עד כמה זה היה משנה ברמה היומיומית. לשלול את הפונקציה הזו לחלוטין אחרי הוצאה של 360K על רכב שמתמקד באספקט היוקרה זה מביך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יותר יקרה ממרצדס c class ולדעתי לא שווה את המחיר.

כשהמרצדס כבר יקרה מהמתחרות שלה (סדרה 3, A4, S60) ללא הצדקה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הפתיחה גבוהה מאוד אבל אני מניח שהוא נועד כדי לבצע טרייד במחיר "מחירון" + הנחת חגיגה.

אם זאת הוא גבוה ב100K ממחירה של לקסוס IS או אינפיניטי Q50 מקבילות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר עם מובילאיי [emoji86]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ממש לפני כמה דקות קיבלנו עדכון מהיבואן שהרכב כולל התרעה ותיקון סטיה מנתיב, ולכן לא תותקן בו מערכת מובילאיי. אלא אם כן מישהו ממש ממש ירצה אחת.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגואר עם מובילאיי [emoji86]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

הקרוסאוברים של יגואר וכמעט כל דגמי לנד-רובר מגיעים עם מובילאיי כי אין התראת מרחק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...