Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה jazz 16 נגד פגו 208 17

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

C3 אכן בעלת מכלולים דומים, אני אישית חשבתי ברעידות בתחילת נסיעה ולא תמיד יציאה מהמקום חלקה.

הסיטרואן בטיחותית יותר מהפיגו ובעלת יותר מערכות בטיחות, בנוסף ברמת איבזור הגבוהה SHINE PK שילוב העור חום בסלון נותן תחושה איכותית יותר.

הרכב מאוד נוח וסופג שיבושים בצורה טובה, אבל יש זווית גילגול מורגשת.

תודה

האם זה לגיטימי להתקשר למוסך מורשה ולבקש הסטורית רכב מלאה כקונה פוטנציאלי?

זה הרכב הראשון שאני רוכש (עד היום חייתי על ליסינג תפעולי), יש עוד משהו שכדאי לדעת או לעשות לפני רכישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטוריה יתנו לבעל הרכב.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה ההתלבטות ובסוף בחרתי בהונדה בגלל:

1. מרחב עדיף מאחור - אצלנו מותקן כיסא בטיחות צ'יקו נקסטפיט (גדול מאוד) מאחורי מושב הנוסע וזה כמעט ולא פגע במרחב הרגליים של הנוסע מלפנים.

2. מג'יק סיטס מאוד נח כאשר צריך להעביר ציוד מזדמן.

3. בגאז' מרווח וסף הטענה נמוך מאוד (בטח בהשוואה לפיג'ו) - חשוב מאוד וממש נח להעמיס עגלת תינוק, במיוחד בתקופת חופשת הלידה של האישה.

4. חסכון בדלק - בתקופה בה אשתי עבדה צריכת הדלק עמדה על 1:17.5 בנסיעה משולבת. כיום הרכב נוסע מעט מאוד וגם אז כמעט 100% עירוני ומזגן פועל תמיד - הצריכה עומדת על 1:12.5.

בהצלחה.

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי היסטוריית טיפולים ממוסך מורשה, מניסיון שלי, התקשרתי לפני הרכישה למוסך נתתי להם מספר רכב שאני רוצה לקנות וביקשתי שיסתכלו על ההיסטוריה ויגידו לי מה תדירות הטיפולים שבוצעו, אם היו תיקונים חריגים ותיקונים בעקבות תאונה.

קיבלתי תשובה בטלפון על נושאים אלו מבלי להוציא לי היסטוריה בכתב, כי את זה נותנים רק לבעל הרכב. וזה היה ממוסך מורשה של פז'ו סיטרואן במרכז לרכב שטופל בחיפה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש ג'אז 2016 (שהחליפה אצלינו ג'אז 2010), ולדעתי החסרונות העיקריים של הרכב הם המנוע האנמי שכשמנסים לקבל ממנו תאוצה ראויה הופך להיות רועש, והמזגן החלשלוש, שביום שמש מתקשה להתמודד עם החום ברמה שאפילו אשתי, שאינה מחובבות הפריזר באוטו, מתבאסת מזה. מעבר לזה, אותנו באופן אישי ביאס שאין את הפינוקים שהתרגלנו להם בג'אז הקודמת - הגה עור, סאנרוף, ידיות להזזת המושבים הקדמיים מהספסל האחורי, וילון נגלל לתא המטען, וכו'. מצד שני, מרחב פנימי ותא מטען ללא תחרות, וזו הסיבה שרכשנו ג'אז בפעם השניה.

האם תהיה פעם שלישית? לא בטוח. כנראה שנעלה קטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דווקא המזגן סבבה.

לא מקפיא אבל עושה את העבודה יפה.

יותר טוב מהאיי 20 שהייתה לי.

ואני אחד שסובל ממש מחום....ואוהב מזגנים מקפיאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו אמינה מאד,בפיגו החלפת רצועת טיימינג בתדירות יותר גבוהה מהרגיל,כל כמה עשרות אלפי קילומטר,עניין של 1500ש"ח +-.

איזה אמינה.

אמינה בת*ת שלי.

ה-208 שלי כבר שבועיים במצטבר במוסך עם תקלת מנוע. גם אצל אורן (סיפור בפני עצמו שאשמח להרחיב עליו בפרטי) וגם במוסך המרכזי של לובינסקי בשורק. אתמול הוצאתי אותו משורק (אחרי שכביכול "פתרו" את התקלה), מצאתי את עצמי תקוע באמצע איילון אחרי שכל התקלות האפשריות ברכב קפצו על המסך אחת אחרי השניה באמצע הנסיעה והרכב הפסיק להאיץ. כמובן שהוא נגרר חזרה למוסך ועדיין לא עלו על התקלה.

מצטער על הרגע שקניתי את הרכב הזה. ח*א רכב. ממליץ בחום להתרחק כמו מאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אמינה.

אמינה בת*ת שלי.

ה-208 שלי כבר שבועיים במצטבר במוסך עם תקלת מנוע. גם אצל אורן (סיפור בפני עצמו שאשמח להרחיב עליו בפרטי) וגם במוסך המרכזי של לובינסקי בשורק. אתמול הוצאתי אותו משורק (אחרי שכביכול "פתרו" את התקלה), מצאתי את עצמי תקוע באמצע איילון אחרי שכל התקלות האפשריות ברכב קפצו על המסך אחת אחרי השניה באמצע הנסיעה והרכב הפסיק להאיץ. כמובן שהוא נגרר חזרה למוסך ועדיין לא עלו על התקלה.

מצטער על הרגע שקניתי את הרכב הזה. ח*א רכב. ממליץ בחום להתרחק כמו מאש.

כל אחד והנסיון שלו, ה208 שלי בילתה בדיוק שעה במוסך (שלא לצורך טיפולים). מהנסיון שלי הרכב אמין

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשריך.

לפני ה-208 היתה לי במשך 9 שנים מאזדה 2 שבכל התקופה הזו היתה במוסך רק לטיפולים (וגם לחבר, אבל אצלו רק ל-4 שנים).

ה-208 אצלי חצי שנה ומבלה זמן לא מבוטל במוסך (עם תקלות רציניות ברכיבים מרכזיים ויקרים. הרכב עוד לא עשה 30K ק"מ).

שכל אחד יסיק מזה מה שבא לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה רכב יותר טוב אבל יותר יקרה לתחזוק, חשוב שתיקח את זה בחשבון אבל לדעתי היא עדיפה בין השניים

אתה מאוד נחרץ, ההונדה לא עדיפה בהכול.

בביצועים ל-208 יתרון משמעותי על ההונדה, בתקציב שלו הוא יקבל 208 עם אחריות לעוד כמה חודשים לפחות, מה שבג'אז גם יכול להיות, אבל לכל היותר לסוף השנה (4 חודשים מקסימום).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...