Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמצעים להקלה בסיכון בביטוח מקיף

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

כל שנה חברת הביטוח מפרטת בביטוח המקיף את אמצעי המיגון הדרושים.

השנה היא השמיטה את הדרישה לשירות האיתור (אולי בגלל שהרכב התיישן) וכתבה: "תשומת לבך, ייתכן וחלו שינויים בחידוש בפוליסה ברמות המיגון בהשוואה לרמות המיגון שהיו בשנה שעברה...על אמצעי המיגון להיות תקינים ומופעלים...לא יושארו ברכב מפתחות, קודנית, קוד סודי...".

האם, לדעתכם, ניתן לבטל את שירות האיתור?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצויה שיחת טלפון לסוכן הביטוח . בעצם - אולי זו שאלת קיטבג, אבל, מצד שני, חשוב על המשמעות שלאי קיום הוראות הפוליסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם, בכדי שאני לא אבטל סתם, ואז אגלה שהפוליסה לא תקינה/תקפה/לא אוכל לקבל פיצוי אם. אני מעלה מעט תמונות.

זו ההערה שנוספה בחידוש הנוכחי (2019) שלא הייתה אף פעם:

[ATTACH=CONFIG]521474[/ATTACH]

לאחר מכן, תמונה מהדף של אמצעי המיגון מהפוליסה הישנה (2018) לעומת הפוליסה החדשה (2019)

[ATTACH=CONFIG]521475[/ATTACH]

(כתוב שעל אמצעי המיגון להיות תקינים ומופעלים - לא פירטו אילו אמצעים?)

האם אכן אפשר להבין שלא צריך שום אמצעי מיגון? אני יכול לבטל את מערכת האיתור בלי חשש? (וכך לחסוך כל חודש 52 ש"ח דמי מנוי).

גם לא התבקשתי השנה לבצע בדיקת מיגון. לא קיבלתי טופס ללכת איתו למרכז שירות ולהחזיר חתום (משער בגלל שהשנה לא צריך בכלל שום אמצעי מיגון).

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לך, דבר עם הסוכן.

סביר שבדיקת המיגון מהשנה הקודמת תקפה גם השנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בשנת 2019 מופיעה השורה מיגון 58 כפי שמופיעה בשנת 2018?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידידי, שלילי.

שלחו לי הודעה פרטית (חבר פורום)

שאמר לי שמילה בכתב (משמע מה שכתוב בפוליסה) גוברת על מה שיגידו בע"פ. ידוע.

אבל עדיין, לא רוצה להיות פזיז, ואוהב להתייעץ עם החברים פה בקארספורום.

האם אכן לאור כל מה שנראה (שהשנה ממש אין כל התייחסות לאמצעי מיגון) אני יכול להתקשר לחברת האיתור, ולבטל את המנוי?

ההתעקשות שלי כמובן לבטל את המנוי היא מהחיסכון שנרוויח מכך. בשנה קרוב ל - 600₪. משמעותי.

נכון שהמערכת עלתה לנו בהזמנת הרכב כ-5,000₪ (לפני 6 שנים) אבל אם אין דרישה למערכת איתור, אני יכול לבטל את המנוי ואם מתי שהוא תחזור הדרישה, תמיד להפעיל מחדש

הרי המערכת מותקנת ברכב.

מה אומרים חברים?

אם אני אבטל וחברת האיתור לא תהיה מרוצה מהמהלך שלי, היא יכולה לפנות לחברת הביטוח שלי בכדי שיגידו לי שנפלה טעות ועניין המיגון נשמט בטעות?

או שפוליסה שכבר נכרתה, אי אפשר לחזור בה?

תודה חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת האיתור לא תפנה

הרוויחה עליך מספיק

כנראה שבגלל התיישנות הרכב כבר אין צורך בדרישה למיגון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תראה איך פתאום המחיר שמבקשים צונח

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...