Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת נתיבים ומסלולים עקומה

s h i n e o n
שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני רואה שיותר ויותר צביעה של הפרדת נתיבים וסימונים מתבצעת בצורה עקומה מאוד ורשלנית.

זה נראה מאוד מכוער , חסר מקצועיות ויכול להיות שאף משפיע על מערכות בטיחות ( תיקון סטיה מנתיב וכדומה).

מה דעתכם? האם גם אתם שמים לב לזה יותר ויותר לאחרונה ( בייחוד באיזור המרכז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני שם לב אליו זה שאחרי כל לילה שצובעים לי בשכונה את המעברי חצייה עובר רק יום או יומיים והמעברי חצייה כבר הופכים לשחור, משתמשים בצבע זול שלא שורד חודש

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה פעמים איך קבלני הצבע עובדים. ציוד מיושן, צביעה ידנית, פועל יושב באחורי הנגרר (או הטנדר) ומתפעל זרוע התזה שאינה מקובעת ויציבה. התוצאה נראית זוועה.

אילו רק היו הקבלנים משקיעים מעט יותר, רוצה לאמר, מחוייבים להשקיע במיכון חדיש כתנאי לקבלת חוזה העבודה, היינו רואים דברים כאלה:

המפעיל יושב מול פנל הפעלה והמערכת מנטרת את נתיב הנסיעה.

ואצלנו : (מבלי לפגוע באף אחד,רק ההשוואה למכונה)

והסרטון באתר (כאן https://www.harels.biz/%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%9D/)- ידני, אמרנו.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות כמה פעמים איך קבלני הצבע עובדים. ציוד מיושן, צביעה ידנית, פועל יושב באחורי הנגרר (או הטנדר) ומתפעל זרוע התזה שאינה מקובעת ויציבה. התוצאה נראית זוועה.

אילו רק היו הקבלנים משקיעים מעט יותר, רוצה לאמר, מחוייבים להשקיע במיכון חדיש כתנאי לקבלת חוזה העבודה, היינו רואים דברים כאלה:

המפעיל יושב מול פנל הפעלה והמערכת מנטרת את נתיב הנסיעה.

ואצלנו : (מבלי לפגוע באף אחד,רק ההשוואה למכונה)

והסרטון באתר (כאן https://www.harels.biz/%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%9D/)- ידני, אמרנו.

איזה דיוק יש למכונה שלהם :)

ההשוואה מול מה שכאן בארץ זה כמו עגלה עם סוס לפרארי

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה צביעות שנעשו לאחרונה ( דוגמא כביש 5, כביש 2 באיזור הרצליה) ואני משתגע, קווים עקומים, מרחקים שונים, בריחת צבע וכדומה.

בדרך לאילת למשל, בחושך כשרואים את עיניי החתול באמצע הכביש זה מטורף לראות באיזה זיגזג עשו אותם.

נראה רע ( כמו מדינת עולם שלישי) ועלול להפריע לציוד הבטיחות ברכב (לא פעם הרגשתי שהתיקון סטיה מנתיב מושך לי את ההגה כשהייתי בכבישים אלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה לא רק העובדה שהכול עקום, הצבע הזה זה הדבר הכי מחליק שיש, כשהוא רטוב זה כמו להחליק על בננה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה, גם ככה כל פעם שתפנה ברמזור, הבחורה בפיאט 500 לידך תגלוש לנתיב שלך תוך כדי הפניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והדבר החמור ביותר שמשתמשים בצבע שגורם להחלקת אופנעים. אחי לפני חודש החליק בסימון מעבר חציה. הבנתי שזה הסיוט של האופנוענים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגעת בנקודה איזוטרית אך חשובה מאוד. הצבע. בישראל משתמשים בצבע סימון רגיל, חד-קומפוננטי פשוט. בכל המדינות המפותחות שהייתי בהן, משתמשים בצבע סימון תרמופלסטי או דו-קומפוננטי. צבעים אלה יוצרים שכבה מוצקה, עבה, מחוספסת ונראית היטב למרחוק גם בתנאי מז"א. לדעתי השימוש בצבע רגיל בכלל לא תקני באיחוד האירופי למשל. זכור לי במעורפל דיבור על ניסויים שנערכו לפני קרוב לעשרים שנה בהכנסת צבע תרמופלסטי או דו-קומפוננטי לשימוש, למיטב זכרוני אז זה נעצר בגלל ענייני תקציב (כמובן), ומאז לא השתנה שום דבר.

עריכה: הנה מצאתי

https://cars.walla.co.il/item/1662207

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטונים בהודעה שלי מציגים הבדל קיצוני ביישום הצביעה, אני מניח שזה אחד הגורמים למרקם הצבע הזוועתי בארץ.

בעוד בחו"ל האבקה מיושמת במידה נכונה ומדודה עם יישום הצבע, הסרטון באתר המקומי מראה את הפיזור הידני שמקובל אצלנו. כמו שזה נראה ישנה מידה לא קטנה של צבע "חשוף" שבמגע עם מים הופך לעיסה חלקה וסכנה ממשית.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בחול מערבבים את הצבע עם גבישים קריסטלים שמחזירים אור ומונעים החלקה.

המון תאונות היו נמנעות אם היו משתמשים בצבע תיקני והסימונים הזמניים היו לא מבלבלים.

לא מובן איך עדיין לא תבעו ייצוגית את מעץ/נתיבי ישראל והרשויות המקומיות.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...