Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צפי ירידת ערך רכב מאזדה 3 לאחר הגעת הדגם החדש

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבחור עם ה55 יכול למות בחלום שלו מבחינתי,ואני בטוח שהוא סוחר, כי זה מה שהציעו לי באוטוסנטר (קניה בכסף לא טרייד אין),בטרייד נותנים 64 אך זה ברור שאין לי למנ ,אני ציינתי את הכי נמוך, יש כאלה שהציעו גם 60 וסירבתי, כמו הנתונים שיש לי ,הכי זול שמוצע זה 69, יש אחת 66 יד שניה אדומה, אותו קילומטראג', נראה לי שלצבע פשוט אין ביקוש.

המחירון שלי 72, משוקלל הרבה יותר, ביקשתי 64 וניסו להוריד עוד בטלפון, ירדתי על 63, יותר מזה פשוט לא יקרה, יש גבול לכל תעלול, מבחינתי שלא אמכור עד 2020, בזמן הזה אהנה ממנו,

זה שמבקש 69, יד 1 עם k60 ק"מ כותב בפירוש שהרכב דורש תיקון, מי שמעדיף נתונים שיהיה לו לבריאות, אצלי הרכב מתוקתק ודורש רק דלק ולנסוע, חוץ מזה, נראה חדש, הפח יפה ולא מקומט או דהוי כמו הרבה מאזדות שיצא לי לראות על הכביש, ושמור מבפנים, הכסאות וכו..., במחיר הזה צא לי לראות אחרות די מוזנחות.

בינתיים העלאתי ל68 וכתבתי גמיש, כדי לסנן את החלאות שמתקשרים כל יום להציע שקל יותר, אפשר לחשוב שאני מוכר במכירה פומבית.

נכוו שהשוק די מת, נכון לכרגע יש מלא טלפונים, יותר מ1000 צפיות, אמתין לקונה שיהוא לראות ויבין על מה מדובר, שבאמת מגיע לו הרכב.

איזה מאזדה אתה מוכר ומה הצריכת דלק שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^

3 2014 ספיריט צורה חדשה מנוע 2000 165 כ"ס

יד שלישית, 94000 ק"מ

צריכת דלק 12.5-13 ק"מ לליטר מדודה,

במחשב 7.2 ליטר ל100 ק"מ, מהירות ממוצעת 35 קמ"ש

מקווה שזה עונה על השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מנסים ל"סחוט" בגלל דגם חדש, הם מנסים בגלל שהם יודעים שהשוק על הפנים ואפשר לקנות בעשרות אחוזים מתחת למחירון. אם לא בוער לך, תמתין, יגיע מישהו שייתן לך מחיר יותר נורמלי, גם אם לא כזה לו ציפית.

אני מחפש גם מאזדה 6 והן נמכרות מהר וגם מעל המחירון.. אני חושב שהעולם התשגע

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש גם מאזדה 6 והן נמכרות מהר וגם מעל המחירון.. אני חושב שהעולם התשגע

כי השוק לא מוצף ב6 כמו שהוא מוצף ב3.

אנשים לא מנסים ל"סחוט" בגלל דגם חדש, הם מנסים בגלל שהם יודעים שהשוק על הפנים ואפשר לקנות בעשרות אחוזים מתחת למחירון. אם לא בוער לך, תמתין, יגיע מישהו שייתן לך מחיר יותר נורמלי, גם אם לא כזה לו ציפית.

תוצאה של רבית אפסית והלוואות קלות מידי, כל עוד זה לא ישתנה השוק ימשיך להיות על הפנים.

עם ירידת ערך חדה יותר בשנים הראשונות עד לאיזון כלשהו לאחר 4-5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מי רוכש היום מאזדה 6? יש את הסופרב שעולה עליה בכמה רמות (עזבו את עניין האמינות רגע). עובדה שיש רק סופרב בליסינג היום. גם קודיאק, ארונה, איביזה, אוקטביה ולאון גם בדרך לעקוף את היצרנית היפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני מסכים איתך שהוואגיות נותנות תמורה יותר גבוהה למחיר מאשר טויוטה או מאזדה, וזה מניסיון,

אך הבעיה היא כאשר מדובר ברוכש פרטי, הוא יחפש אמינות מופתית שקיימת בעיקר בדגמים של היפניות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מסכים באלף אחוז. בשנה שעברה חיפשתי להחליף את הרכב, בדקתי כמה אופציות עם העדפה להאצ'בק. מכיוון שנמאס לי מטיפול בגירים או בטורבו, הלכתי בסוף על מאזדה 3. אני מקווה לא לבצע שום טיפול מעבר לתקופתיים הרגילים

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש סופרב בליסינג לא בהכרח מרמז על יתרון איכותי , יותר סביר שעל תמחור אגרסיבי.

הסופרב עדיפה על ה6 במרווח פנימי וביצועים, בכל השאר לדעתי היא לא נופלת ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מי רוכש היום מאזדה 6? יש את הסופרב שעולה עליה בכמה רמות (עזבו את עניין האמינות רגע). עובדה שיש רק סופרב בליסינג היום. גם קודיאק, ארונה, איביזה, אוקטביה ולאון גם בדרך לעקוף את היצרנית היפנית.

באיזור התקציב של 100k אתה לא תקבל את הסופרב 2 ליטר מהדור החדש, ולכן הרכב נפסל מבחינתי. DSG7 לא יהיה לי

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום לא מצאתי מה דינאמי או מהנה לנהיגה במאזדה 3.

זו דעה שלך, ואני מכבד אותה. אמנם עם המעברים בין הדורות ההנאה מנהיגה קצת נזנחה לטובת איכות ונוחות נסיעה עדיפה, אבל עדיין לעומת שאר המתחרות המקבילות היא עדיפה פי כמה. כולל האירופאיות. היחידה שנמצאת איתה בטופ זאת הפוקוס (שבשני הדורות הראשונים גם חלקה עם ה-3 את הפלטפורמה). הטרן אין, ההיגוי, התגובות החדות של השלדה בין העברות משקל, הזנב הדי שמח, זוויות הגלגול היחסית מרוסנות, התקשורת כל זה ביחד לא נופל מהרבה רכבים עם יומרות הרבה יותר ספורטיביות.

גם במסלולים וכבישים טכניים היא יודעת לתת בראש ללא מעט רכבים ספורטיביים למרות נחיתות משמעותית בכוח. מניסיון.

נסעתי על כמה רכבים ספורטיביים שהרבה יותר חזקים ומהירים מה-3, אבל אין שום תקשורת בין הנהג לרכב. עם היגוי ושלדות מנומנמות וסלחניות בהגזמה. כמו לשבת בבית ולשחק בפורזה עם הגה ודוושות. כיף... אבל מלאכותי.

מעבר לזה, להגיד שהיא לא מהנה לנהיגה או דינאמית ביחס למשפחתיות אחרות זה שולל גם את זה שהפוקוס מהנה או דינאמית (לפחות MK1 וMK2 שבעלות אותה שלדה ועוד המון מכלולים זהים ל-3). בנוסף, לחשוב ככה זה שולל כל דעה של כמעט כל מבחן/כתב רכב בכל מקום באשר הוא. הנאה מנהיגה זה אינדיבידואלי ואולי אתה אישית לא מתחבר, אבל מבחינה דינאמית, אין לה כמעט מתחרות בקטגוריה.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מי שרוצה רכב משפחתי גדול ואמין, ועדיין להנות שהוא נוהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...