Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת דוח חניה למרות שלא היה ניתן לשלם עבורה

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בשעות הבוקר המוקדמות קיבלתי דוח חניה על סך מאה שקלים בגין אי תשלום עבור חניה. כאשר הגעתי לחניה שהייתה כמעט ריקה ברחוב יחסית מרכזי, גיליתי שפתח המתקן שמכניסים לתוכו מטבעות סגור וראיתי שכתוב על הצג : לא שמיש. אני צילמתי את זה ואת הרכב שלי חונה והלכתי לסידורים של רבע שעה. לצערי קלטתי את הדוח על השמשה רק אחרי כמה שעות שחזרתי הביתה ולא היה לי אפשרות לדבר עם הפקח שכנראה היה באזור אם הייתי קולט את הדוח בבוקר. מה לדעתכם לעשות ? אין לי בעיה לשלם את המאה שקלים אם אני באמת אשם ,פשוט מעצבן אותי שבאמת לא הייתה אפשרות לשלם. מישהו היה בסיטואציה דומה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכחול לבן עם מתקן תשלום?

אהייה רגע האיש הרע כאן אבל בעידן של פנגו וסלופארק בנייד , לדעתי האישית לפחות , הקטנת הראש של מתקן לא שמיש לא תופסת. ידעת שזה חניה בתשלום אבל חנית בלי לשלם. לך תדע , אולי יסכימו לבטל לך את הדו"ח ואולי לא. רוצה להמנע מזה בעתיד? תתקין את אחת האפליקציות. לכל פקח יש קישור למידע ובמידה והפעלת את האפליקציה לא יהייה דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מסכים איתך יכול להיות שיש לי פה גם אשמה כשאני קורא את התגובה שלך עכשיו, אבל אני לא חשבתי על האפליקציות האלה באותו הרגע ומעולם לא השתמשתי בהן. פעם ראשונה שאני נתקל במתקן שפתח כניסת המטבעות פשוט סגור, ואפילו הסתכלתי על החניה לחפש עוד אחד ולא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאי אפשר לחנות למי שאין סמארט פון ולכן יש מדחנים.

תגיש בקשה לביטול הדוח בצירוף צילום המכשיר התקול.

מרבית הסיכויים שהדוח יבוטל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ברק?

אם כן, אז לדעתי בבני ברק יש יותר פקחי חניה ממדחנים והם לא מפספסים כלום, שניה אחרי שנגמר התשלום במדחן הם כבר מדביקים דו"ח על הרכב.

ולא מעניין אותם כלום, גם לא מדחן לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי פסיקות סותרות במקרים מקבילים (אלה שמצאתי היו ישנות יחסית 2011/5), מה שאומר שבית משפט יכול לפסוק לכאן או לכאן, אם כי במציאות של היום, כשעל כל טלפון אפשר להתקין אפליקצית תשלום, יתכן והסיכוי לזיכוי ירד.

פסיקה 1

פסיקה 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר חרדית עם איסור אפליקציות? :evil:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאי אפשר לחנות למי שאין סמארט פון ולכן יש מדחנים.

תגיש בקשה לביטול הדוח בצירוף צילום המכשיר התקול.

מרבית הסיכויים שהדוח יבוטל.

לא חובה אפליקציה , אפשר לשלם בכרטיס חניה אלקטרוני (איזי פארק )

ופעם היו גם מוכרים כרטיסי חניה בקיוסקים , מניר (האמת שלא יודע אם עדיין מוכרים )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה קרה בקרית מוצקין ברחוב משה גושן למי שמכיר. מישהו יודע איך מערערים? על הדוח יש אפשרות רק לבחור להישפט וזה לא בא בחשבון מבחינתי מעדיף לשלם מאה שקל ולסיים עם זה במקום לפנות יום לשטות הזאת. אנסה כנראה מחר להרים טלפון לעירייה של מוצקין, לא יודע מה זה יתן ואם זאת הכתובת לערער. בכל מקרה תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני ברק?

אם כן, אז לדעתי בבני ברק יש יותר פקחי חניה ממדחנים והם לא מפספסים כלום, שניה אחרי שנגמר התשלום במדחן הם כבר מדביקים דו"ח על הרכב.

ולא מעניין אותם כלום, גם לא מדחן לא תקין.

החניתי מול קניון איילון והלכתי להחליף נעלים בחנות גלי

היה לפני אדם אחד וכשהגיע תורי הטלפון התחיל לזמזם

הרכב שלך נבדק אבל יש לך ...

המוכר אמר לי שלפקח יש קטנוע והוא נוסע הלוך וחזור בחניה ואפילו הם שמכירים כבר חטפו ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב בפנגו ניתן להפעיל/לבטל חנייה גם בשיחת טלפון למספר שלהם.

זה די מסורבל ולוקח הרבה יותר זמן, להתקשר לבחור אזור ועיר ואיזה חנייה והמון בלבולי מוח, אבל טכנית אפשרי למי שאין סמארטפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה תייר שלא מבין עברית וכרטיס האשראי שלך לא מתקבל על ידי פנגו?

הייתי פעם במצב דומה בחיפה, באותו יום לא חילקו דוחות באיזור. ואפילו לא צילמתי את מכונת מכירת הכרטיסים, כי זה היה לפני ימי השחנבון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...