Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש CF - יום שישי 9.8.19

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפגש CF השני (לשמו, מגן הממלכה, מלך האנדלים וכיו"ב) יוצא לדרך.

הפעם ניפגש, כמו הומלסים טובים, מתחת לגשר.

התאריך: 9.8.2019, יום שישי.

השעה: 16:00

המיקום: הנקודה המערבית ביותר של רחוב הלח"י בני ברק, מתחת לגשר של רח' מבצע קדש. יש שם קצת פחות מקום מאשר בחניון של אצטדיון המושבה, אבל הפיצוי הוא צל.

על הגשר ישנה תחנת אוטובוס וממנה מדרגות ישירות לחניון הזה, אז אפשר להגיע גם רגלי.

Screenshot_1.jpgScreenshot_2.jpg

גם הפעם, בגלל המרחק ממקומות שאפשר לקנות בהם שתיה, נספק אנחנו שתיה קלה תמורת "מחיר כראות עיניכם", אז תביאו את כל האגורות שזרוקות אצלכם בתוך הספה (סתם, לא באמת. אל תביא אגורות. גם לי אין מה לעשות איתן. תביאו שטרות לא מסומנים של 5 דולר. רצוי בתיק התעמלות שחור).

בעקבות ההיענות המרשימה של יבואנים בפעם הקודמת, אני מניח כאן כפפה עבורכם - אם אתם רוצים שיגיע מישהו מאחד היבואנים עם איזשהו רכב, תגידו ואנחנו ניצור איתם קשר ונזמין אותם. אני כמובן לא יכול להבטיח שהם יגיעו, אבל אני מבטיח לנסות.

זהו, ניפגש.

יאללה מתי הפעם הבאה?

יש עוד מפגש בתכנון?

למתי מתוכנן המפגש הבא והיכן?

זה עונה לכם על השאלות?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שים לי 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה!

כל rocket pocket שהיא.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לכתוב בווייז?

סוזוקי - ג'ימני חדשה בבקשה

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לכתוב בווייז?

אפשר לכתוב "הלח"י 2" אבל צריך להתקדם עוד כ-100-200 מטר אחרי הפניה ימינה מהגשר.

לכל מי שביקש מכוניות ולא ציין איזו - תהיו ספציפיים. אחרת אני אזמין בימרית שמעניינת לדעתי ו-Pocket Rocket אמיתי. אל תנסו אותי :lol:

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתדל מאוד להגיע.

אשמח לראות פיאט 500X, סיטרואן C3 או פג'ו 208 (1.2 אוטומט).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע, הייתי שמח לראות את הקיה סטינגר 3.3 במידת האפשר.
יעשה מאמץ בעניין הזה...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לכתוב "הלח"י 2" אבל צריך להתקדם עוד כ-100-200 מטר אחרי הפניה ימינה מהגשר.

לכל מי שביקש מכוניות ולא ציין איזו - תהיו ספציפיים. אחרת אני אזמין בימרית שמעניינת לדעתי ו-Pocket Rocket אמיתי. אל תנסו אותי [emoji38]

595, S1, 208gti

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...