Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה חיישן טמפרטורה חיצוני

elad11
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקטביה 2018 חיישן טמפרטורה חיצוני מראה חיווי שגוי, יכול לעבוד כמה שעות/ ימים וחוזרת התקלה. הטמפרטורה משחקת עד 4 מעלות בשיא החום דבר שלא הגיוני. שמתי לב שזה משבש את המזגן והוא מוציא אוויר חמים. מורשה צמפיון אומר שלא נתקל בבעיה כזאת, החיישן נמצא בטמבון הקדמי ולא שבור כתוצאה ממכה.

מה דעתכם תקלה בחיישן עצמו? מעוניין להגיע עם ידע לפני עוד בדיקה במורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אין צורך לשבור את הראש, ככל הנראה חיישן תקול.

הרכב תחת אחריות, שיחליפו את החיישן, לא נעים להתקע עם שרב בחוץ ו זגן שמטציא חום בלבד עקב קריאה שגויה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בפיג'ו שהייתה לי, גם במצב ידני, הוא לא היה מאפשר לי להפעיל מיזוג על קור.

ברגע שמד הטמפרטורה מראה 3 מעלות או פחות (החיישן היה תקול), נגזר דיני להתבשל בחום הארצי ישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוזר קצת הסיפור הזה עם חיישנים באוקטביה. אצלי ברזומה שתיים שבשתיהן נורת האזהרה על חוסר במים לשפריצר מצביעה תמיד על מחסור, גם כשהמיכל מלא כמובן וזה למרות הפרש שלוש השנים ביניהן. כל כך מסובך לסדר מין איזוטריה שכזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיישן טמפ' חיצוני פגום, ברוב הרכבים, הורדה ידנית של הטמפ' המבוקשת לקירור,

אל המינימום תגרום לכך שהמזגן יפעל (המדחס) ויקרר.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה 2018 חיישן טמפרטורה חיצוני מראה חיווי שגוי, יכול לעבוד כמה שעות/ ימים וחוזרת התקלה. הטמפרטורה משחקת עד 4 מעלות בשיא החום דבר שלא הגיוני.

מה היה הרפרנס שלך לבדיקת תקינות החיווי של חיישן הטמפ' ? הטמפ' המוצגת בלוח השעונים בהחלט עלולה להיות שונה בכמה מעלות מהטמפ' החיצונית שמדדת באמצעים אחרים בגלל הבדלי מיקום המדידה וציוד הבדיקה וכמובן הסטייה של כול חיישן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה

מרק הוא מראה לי הבדל של 25 מעלות, לא תקין בוודאות. במורשה ניסו לרסס ספריי כלשהו ולראות אם הוא מגיב ולא היה שינוי.

רפי אכן אתה צודק שהחיישן מזייף והמזגן מוציא אוויר חמים אני פשוט מוריד טמפרטורה למינימום והקירור חוזר.

נחזור אליהם לבדיקה חוזרת, מקווה שזה סך הכל חיישן ולא משהו יותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה כתבת שההבדל הינו 4 מעלות. אכן סטייה של 25 מעלות צלזיוס מצביעה על תקלה מסויימת.

הבדיקה שביצעו במוסך לא נכונה מכיוון שהטמפ' בתצוגה תתעדכן רק לאחר נסיעה במהירות של מעל 15 קמ"ש.

אתה יכול פשוט לפרק את הקונקטור מהחיישן ולבדוק את ההתנגדות שלו בטמפ' של 25 מעלות צלזיוס. התנגדות תקינה כ-2.7 קילואוהם או 3.0 קילואוהם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חברים מקפיץ עם עדכון,

הרכב חובר למחשב ולא הופיעה תקלה. במוסך החליטו להחליף בכל מקרה את החיישן דבר שלא שינה דבר וכרגע אין להם רעיון אחר.

מישהו קרא אולי משהו בפורומים בחו״ל ? כרגע אני ככה כבר 3 חודשים ללא פתרון והמזגן או אוורור או מינימום לא נעים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

השערה שלי היא, מחשב הרכב מקבל ככל הנראה עוד אינפוטים שמשפיעים על המזגן שלך, צריך לברר מה הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מקפיץ עם עדכון,

הרכב חובר למחשב ולא הופיעה תקלה. במוסך החליטו להחליף בכל מקרה את החיישן דבר שלא שינה דבר וכרגע אין להם רעיון אחר.

מישהו קרא אולי משהו בפורומים בחו״ל ? כרגע אני ככה כבר 3 חודשים ללא פתרון והמזגן או אוורור או מינימום לא נעים בכלל.

ממה שאני מבין עדיין הטמפ' המוצגת אינה נכונה.

האם חובר סורק תקלות מקורי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן עדיין מופיעה טמפרטורה לא נכונה. לגבי הסורק אני לא יודע אם מקורי אבל מדובר במוסך מורשה אני מאמין שכן.

אופציה אחרת לפתרון מישהו יכול להמליץ על מוסך מורשה (עדיין באחריות) עם איש דיאגונסטיקה מבין עניין שמוכן לצלול לבעיה לא מוכרת? אני מהמרכז אבל מוכן לתת צ׳אנס למשהו מרוחק שהבעיה תפתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...