Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירופלקס מזרנים: ביקורת מניסיון תתקבל בברכה

shayBB
שימו לב! השרשור הזה בן 1547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי זה ברור וכבר עלה, אבל מהניסיון שלי עם כל המוכרים (דר גב, אמריקן קומפורט, פולירון ועוד כמה), זה כמו עם רכבים - המחיר הרשמי הוא רק בשביל התצוגה ומעשית אפשר לקבל הנחות די גבוהות.

אני, בכל מקרה, עם פולירון ללא קפיצים כבר כמה חודשים. די מרוצה ממנו. למרות שקראתי כמה כתבות שהסבירו שהכל זה תרמית ומזרנים ב-1500-2000 שקל נותנים את אותה התמורה לאגרה כמו כאלו במחיר כפול או משולש, מהניסיון שלי זה מרגיש כאילו בתחום הזה כן שווה לשלם את האקסטרה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדלים גדולים בין, מזרוני הויסקו למיניהם. כשקניתי לפני 10 שנים אהבתי הכי הרבה את המזרן ויסקו של הולנדיה. כיוון שהיה יקר רצח חיפשתי מזרן דומה מחברה אחרת ומצאתי מזרן של עירית פולימרים בחצי מחיר. היום כבר הגיע זמנו להחלפה ועשיתי שוב סבב חנויות. עירית פולימרים כבר אין, אבל יש המון ויסקו. רובם לא דומים לתחושה של הויסקו של הולנדיה. הכי קרוב שמצאתי הוא של חברה בשם mlily, גם בפחות מחצי מחיר. זה כנראה מה שארכוש.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Giant_TA - באתר של אירופלקס אין מזרן בשם סימבה, אולי התכוונת ל-KAMPALA?

נמסיס - ככל הידוע לי, הויסקו של אירופלקס והולנדיה הוא מאותו הסוג (והוא מצויין!).

יבגניפ - ניסיתי ללכת לחנות "כללית" של מזרנים, הלא מותגים הרגישו לי פשוטים מדי. בתור רווק הייתי קונה כזה כנראה אבל כזוג עם שני קטנים שבאים להתחפר כל לילה, לא הייתי חוסך. אז אני איתך בדעה, שווה לשלם את האקסטרה אבל השאלה עד כמה.

אנסה שוב את פולירון, אני בטוח שיש שם מזרנים טובים אבל אם המחיר הוא ברמת אירופלקס, הייתי הולך על השני.

אגב, חוזר על השאלה שלי מקודם - מישהו מכיר את המזרן AEROTECH שלהם?

https://www.aeroflex.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%9F-Aerotech/

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בעיקרון נראה מעניין ובמחיר דומה לאירוטק.

אבל, לא קישרתי בהתחלה את השם אך נזכרתי בביקורת זוועה של מישהו מהעבודה שלי שקנה את המזרן הזה כשהוא עבד באנגליה, תיאר אותו כמזרן לחצי שנה (החליף אותו באחריות ושוב קרס אחרי כמה חודשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד לפני רכישת מיטה חדשה+מזרן.

כבר שנתיים עם פולירון (ויסקו ללא קפיצים) שעלה בסביבות ה2500-3000 ש"ח.

אני מרוצה מהמזרן הנוכחי וחושב לרכוש משהו זהה או דומה. יש המלצות בטווח המחירים הנ"ל? (עד +/- 3000 ש"ח למזרן).

כמובן שבסופו של דבר צריך לנסות ומדובר בנוחות אישית, אבל אני אשמח להתמקד בדגמים מסוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהוזמן המזרן האינטרנטי של אירופלקס - AEROTECH.

ננצל את המשלוח חינם ו-120 ימי ניסיון ונראה מה הוא שווה.

לקחנו את "הסיכון" משום שסימנו לעצמנו 2 מזרונים אחרים שלהם שאהבנו (יקרים ב-2K) שאני בטוח שיסכימו שנוסיף כסף ונעבור אליהם בתהליך ההחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם המזרן הזה, הוא לא נמצא בחנויות.

ניסינו מזרנים אחרים כולל אחד שאמרו שהוא קרוב אליו והיה נוח אבל התלבטנו אם קשה טיפה יותר מדי. לדבריהם, האירוטק בדרגת רכות אחת למעלה.

אנחנו מרשים זאת לעצמנו משום שיותר גרוע מהמזרן הנוכחי (סילי ענתיקה) לא יכול להיות...

מקווה לעדכן תוך שבוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם המזרן הזה, הוא לא נמצא בחנויות.

ניסינו מזרנים אחרים כולל אחד שאמרו שהוא קרוב אליו והיה נוח אבל התלבטנו אם קשה טיפה יותר מדי. לדבריהם, האירוטק בדרגת רכות אחת למעלה.

אנחנו מרשים זאת לעצמנו משום שיותר גרוע מהמזרן הנוכחי (סילי ענתיקה) לא יכול להיות...

מקווה לעדכן תוך שבוע!

היום ביקרתי באירופלקס בצומת עד הלום,

המזרן aerotech נמצא אצלהם בתצוגה,

מהסיבוב שלי בחנויות אני יכול להמליץ על דגם ה vitality של אירופלאקס היה לי הכי נוח מול המתחרים וכנראה שנקנה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, בקריות אין אותו בתצוגה.

המזרן שהכי אהבנו בחנות שלהם הוא vitality sens premium.

אם ההימור על האירוטק לא יצליח, נוסיף את הכסף אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...