Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירופלקס מזרנים: ביקורת מניסיון תתקבל בברכה

shayBB
שימו לב! השרשור הזה בן 1521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי molly air, מאוד מרוצה מהמזרון. יש להם (בתור חברה) כל מיני שטיקים מוזרים (עושים משלוח רק ביום ראשון ושני), אבל בסהכ מרוצה.

יש לי עניין קטן שאני עכשיו מטפל בו מול שירות לקוחות, אז אני מניח שאוכל לדווח גם על זה בהמשך

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמנם בקטנה אבל אצלי הם כבר התחילו ברגל שמאל,

סגרנו עסקה במוצאי שבת שעברה, מתקשרים אלי לתאם אספקה רק 4 ימים אחר כך לשבועיים קדימה.

אני שואל מה קרה להסכם אספקה תוך 10 ימי עסקים שאתם עצמכם הצהרתם מבלי שאדרוש משהו בנושא?

עונים: 14 ימי אספקה זה עדיין בתחום המקובל אצלנו ובכל מקרה אין מה לעשות, אין משלוחים מוקדמים יותר לחיפה.

אגב, המשלוח אמור להתקיים ביום שלישי.

גם אני אהבתי את ה- MOLLY VISCO AIR ושקלנו להזמין אותו אבל משום מה הוא לא נכלל ברשימת המזרנים שמגיעים עם תקופת ניסיון אז השארנו אותו לשלב מאוחר יותר אם וכאשר נגיע לשם.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאתמול הגיע המזרן אחרי דין ודברים מעצבן (כן נתנו הרגשה שמנסים לעזור) לגבי שעת הגעה - אמרו שאין ולא תהיה אספקה בשעות אחר הצהריים או מוקדם בבוקר, בסוף הסתדר בזה שמצאתי מישהו שיהיה בבית. הגיעו בדיוק בתחילת חלון הזמן שהוגדר, היו נחמדים ואפילו לקחו את המזרן הישן בחיוך.

לגבי המזרן עצמו (AEROTECH) - הוא קשה. למי שמחפש דרגות קושי, הייתי אומר 4.5-4.9 בסולם 1-5.

היה נוח בשכיבה על הגב, פחות על הצד. אולי יתרכך לו אחרי כמה ימי שינה (לטענתם זה אמור לקרות).

בכל מקרה זה תענוג סוף סוף לעבור למזרן 180X200 במקום 140X190 עם קפיצים קורסים שהיה קודם.

נעביר איתו שבוע לפני שנחליט לאן דרכנו מובילות...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...