Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית שטיחים מקוריים לרכב בברלין

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לאחר חיפוש קצרצר בפורום לא הצלחתי למצוא מה שרציתי ואשמח לעזרתכם,

בספטמבר אהיה בברלין למשך ארבעה ימים ורציתי להזמין לרכב זוג שטיחים קדמיים מקוריים (Seat Ibiza 2010 3 דלתות לא ברור לי אם זה משנה), לפי מה שהבנתי מקובל להזמין מהחנות למלון, מישהו עשה משהו דומה בעבר? יש חנות שיכול להמליץ? האם אני צריך לשלם על כך למלון?

מצאתי שני אתרים, הראשון נראה שמוכר שטיחים של חברות חלופיות? והשני נראה לי על פניו בסדר אבל אף פעם לא הזמנתי דרכו.

https://www.autodoc.de/autoteile/fussmatten-12792/seat/ibiza/ibiza-v-6j5-6p5/31112-1-6?sort_supplier%5B%5D=rezaw-plast

https://www.tuning-art.com/en/floor-mats/search/ibiza-403/seat-220/?aoff=s&categoriesListItemsPerPage=60

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שוקלים השטיחים? מה נפחם? האם הטסתם ארצה לא תבטל את יתרון המחיר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שוקלים השטיחים? מה נפחם? האם הטסתם ארצה לא תבטל את יתרון המחיר?

נקודה טובה, לא הצלחתי למצוא באתר מענה לזה, אבדוק איתם, המחשבה שלי הייתה להכניס אותם בטרולי מכיוון שאני לא לוקח מזוודה. לא יודע לגבי יתרון המחיר כי לא הצלחתי למצוא בארץ בפירוקיות ולקנות מצ'מפיון לא נראה לי אופציה כלכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתי מחו"ל 4 שטיחי גומי עבים במזוודה. משקל של כולם ביחד לפחות 6-7 קילו ותופסים המון מקום. להכניס אותם לטרולי אולי אפשר אבל אז לא ישאר לך מקום לציוד אישי. שים לב שאני מדבר על 4 שטיחים ולא על 2.

שטיחי בד אמורים להיות יותר קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע עם טרולי ללא מזוודה רד מהעניין. ממילא תזקק לכל סמ"ק בטרולי, והוספת מזוודה בבטן המטוס (כמובן לשני הכיוונים, האפשרות השניה היא קניית מזוודה בברלין) זה עניין של לפחות 50-60 אירו, תלוי באיזה חברה אתה טס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אני לא צריך את כל הסט רק זוג קדמי, הוספת עוד מזוודה זה עוד 40 יורו וזה באמת כבר לא משתלם,מישהו אולי שמכיר רעיון אחר שיכול לעבוד? ברמת העיקרון אני לא לוקח בדכ הרבה בטרולי ועומד על איזור ה6 ק"ג זה מה שזכור לי לדוגמה פעם אחרונה והיה מזג אוויר חורפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 ק"ג בטרולי כאשר המגבלה היא 8 ק"ג (אם כי יש חברות יותר "ליברליות") - זה הופך את הסיפור לגבולי. אבל הבעיה העיקרית תהיה הנפח - הרי השטיחים אינם מתקפלים אלא מתגלגלים, ואני לא בטוח שמבחינת המימדים הם ייכנסו לטרולי תקני (זה תלוי בטרולי, שבתורו תלוי בחברת התעופה).

ויש עוד בעה - האם מישהו ימכור לך זוג שטיחים - או שהערכה היא רביעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי תשובה מהספק שהמשקל של כל הסט הוא 2 קילו והוא מוכר רק רביעייה, עכשיו אני כבר יותר אופטימי מבחינת משקל, נשאר רק הנפח שמדאיג אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת את רוחב השטיחים המכסימלי מול הממדים הפנימיים של הטרולי? אם הרוחב גדול מידי הפינה נסגרה. אם זה נכנס- תצטרך לראות איך אתה אורז או כמה יעלה לך מטען קטן נוסף (יש חברות שמאפשרות רכישת מטען בטן של 15 ק"ג במחיר מוזל לעומת ה-20-23 ק"ג הסטנדרטיים).

בעיני כל הרעיון שלך נראה הזוי, אבל היה כאן מישהו שהביא לא פחות מכנף של מכונית שהתקשה להשיג בארץ, כך שאין גבול לאפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...