Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות איזה מצלמה לקחת לטיול לחו"ל (ניקון) DSLR

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל אחד והתחביבים שלו. לי זה נשמע מיותר על גבול המטופש אם לא מדובר במקצוע/פרנסה.

מטיילים, נהנים, משקיעים קצת זמן ומחשבה במסגור ובשעה הנכונה של היום מבחינת אור, וזהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שכחתי לעדכן מהפוסט :)

חזרתי שבוע שעבר מהטיול שלי עם הD7000 המסקנות שלי,

להחליף למצלמה קטנה וקלה יותר.

התיק שלי הרגיש כבד+חפצים שהיו לי בגב הרגו לי את הגב בטיול.

חוץ מזה נהנתי בטיול.

IL0_8877.jpgIL0_9029.jpgIL0_9031.jpgIL0_9036.jpgIL0_9095.jpgIL0_8815.jpgIL0_8622.jpgIL0_8620.JPG

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הסיבה שבגללה עברתי מ-APS-C DSLR ל-MFT קטנה, ובחלק מהנסיעות עם עדשה שהיא כמעט פנקייק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הסיבה שבגללה עברתי מ-APS-C DSLR ל-MFT קטנה, ובחלק מהנסיעות עם עדשה שהיא כמעט פנקייק.

רוב הצילומים שאני מצלם משפחה/צילומי רחוב משתמש יותר ממרחק קצר.

בגלל זה חשבתי אולי על פוג'י אני ממתין עד ספטמבר/אוקטובר ונראה מה נרכוש.

מה שבטוח רוצה להוריד משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטיילים, נהנים, משקיעים קצת זמן ומחשבה במסגור ובשעה הנכונה של היום מבחינת אור, וזהו.

לגמרי. אבל בשביל פלטה שעולה 25 שקל, תופסת 0 מקום ושוקלת כמו זוג גרביים... למה לא? שתהיה בתיק. הפנורמה המטריפה האחת שתוציא בזכותה תהיה שווה את זה. ואם לא, לא כזה ביג דיל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על החצובה הזאת:

https://www.ebay.com/itm/ZOMEI-Z669C-Professionnel-Fibre-de-Carbone-Tr%C3%A9pied-Monopod-Kit-Pour-Cam%C3%A9ras-Sony/401802467310?ssPageName=STRK%3AMEBIDX+%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

גובה 151 ס"מ, שוקלת 1.5 ק"ג, קרבון, אורך 35 ס"מ במצב מקופל.

נראה שיש לה איזה פלטה פנורמה מובנת.

סינית פרימיום.

בעיקרון אני מסכים, אבל לא מדובר באירופה אלא בנופים יותר אקזוטיים ומספר תמונות מוצלחות יכולות לפצות על סבל של סחיבת חצובה במסלולים של 11 ק"מ הליכה ביום.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית סבבה בסך הכל.

הפלטה שמורכבת עליה היא לא לפנורמות.

פלטה לפנורמות היא כזאת שמאפשרת להציב את ה-nodal point הזה מעל מרכב החצובה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה משהו שכבר מובנה בתוך הראש. סתם מאפשר לסובב את המצלמה. שמתי לך כבר לינק למה שאתה צריך.

יש מתקנים כמו זה, שהם רציניים מאוד אבל גם יקרים פחד ואני לא רואה סיבה לקנות אותם בשביל התנסות. בשביל פעם ראשונה הייתי הולך פשוט על פלטה ארוכה יותר, כמו זאת. יש גם כזה שהוא משהו בין לבין, אבל גם את ה-100 שקל שהוא עולה לא הייתי ממהר להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הצילומים שאני מצלם משפחה/צילומי רחוב משתמש יותר ממרחק קצר.

בגלל זה חשבתי אולי על פוג'י אני ממתין עד ספטמבר/אוקטובר ונראה מה נרכוש.

מה שבטוח רוצה להוריד משקל.

חשבתי על זה.

לדעתי אין לך מה לחכות.

קח Canon M50 גוף בלבד ב-2,000 שקל + עדשת פריים 22 מ"מ (35 מ"מ בפורמט מלא) ב-800 שקל.

ב-2,800 אתה סוגר את הפינה.

אתה מקבל מצלמה מודרנית, קלילה וקומפקטית עם חיישן APS-C.

פוג'י שאתה רוצה מצלמה מגניבה, אבל היא לא שווה פרמיה של 2,500 - 3,000 שקל בהשוואה ל-Canon.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי קניתי את החצובה הזו ב 199 והיא מרגישה ממש יציבה וגם ממש קומפקטית כשהיא מקופלת.https://www.photofreak.co.il/items/1468324-UltraPro-AMT-5-Provision-Creative-Light

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לעדכן מהפוסט :)

חזרתי שבוע שעבר מהטיול שלי עם הD7000 המסקנות שלי,

להחליף למצלמה קטנה וקלה יותר.

התיק שלי הרגיש כבד+חפצים שהיו לי בגב הרגו לי את הגב בטיול.

חוץ מזה נהנתי בטיול.

[ATTACH=CONFIG]521731[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521732[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521733[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521734[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521735[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521736[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521737[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]521738[/ATTACH]

בלי חלילה לפגוע וללא כוונה לעשות כן, מלבד הזום, את כל התמונות האלה ניתן להוציא מסמארטפון טוב בקלות ואף תמונות מעניינות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי חלילה לפגוע וללא כוונה לעשות כן, מלבד הזום, את כל התמונות האלה ניתן להוציא מסמארטפון טוב בקלות ואף תמונות מעניינות יותר.

לא פגעת זה בסדר :)

אני יודע שניתן להוציא חלק מהן מהסלולרי אבל אוהב לצלם "במצלמה" ובפחות בסלולרי.

ודי קשה לצלם צילומי רחוב כמו שני אוהב לצלם עם DSLR די מצלמה בולטת.

גם אין לי סלולרי מי יודע מה samsung j5 שהתמונה הזאת צולמה על ידו.

20190811_111743.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה שמראה יופי את המגבלות של הסלולרי. חלק מהתמונה שרוף, במצלמה יכולת להפחית חשיפה ולתקן בפוסט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...