Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מערכות מולטימדיה לרכבים מפגרות חומרתית מטאבלטים וסמארטפונים?

naki220
שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחדשתי היום במערכת מולטימדיה מסוג targrt an2610 (תואם מקור קורולה 2010). הרציונאל היה המערכת הכי איכותית וחזקה שקיימת לרכב שלי,וזה מה שהוצע לי.

מבחינת מעבד, זיכרון ram רזולוציית מסך.. לא צריך להיות גיימר כדי להבין שזה רחוק ממה שקיים בסמרטפונים, וגם הבסיסיים שבהם.

אני מודע לזה שהמערכת הנ"ל מיועדת לניווט ושמע בלבד ולא לאפליקציות כבדות וטובעניות.. אבל הwaze עובד חלש משמעותית מה s9 שלי וגם נראה פחות טוב, וגם אפליקציות רדיו חלקם לא נתמכות.

השאלה היא למה היצרניות הגדולות כמו סמסונג ושיומי לא נכנסות לתחום הזה? למה מערכת כזאת עולה כמו טאבלט שחזק ממנה בהיבט חומרה ותוכנה?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מספיק ביקוש למערכות מולטימדיה אפטרמרקט כי רוב הרכבים שנמכרים בעולם מגיעים עם מערכת מקורית טובה מספיק לקונה הממוצע.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים מגיעים עם מערכות טובות בשנתיים האחרונות, וגם אז הרבה פורצים את המערכת כדי לקבל אנדרואיד מלא.

השאלה היא איפה שאר בעלי הרכבים... אני חושב שרוב בעלי הרכבים צריכים מערכת שתחליף את המערכת הישנה... אני הראשון שמתאכזב לראות ביצועים של מערכת כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, המערכת שקנית היא לא הכי מתקדמת בשוק ואם להגיד את האמת מעולם לא שמעתי על המותג, בחיפוש בגוגל נראה שקנית מערכת ישנה ובמחיר יקר.

היום השוק הגיע לכך שאין צורך בשדרוגים נוספים, כי המערכות הטובות שנעות באזור 2000+ עושות את העבודה מעולה.

כך גם בחשבון מערכת ממשק מקורית כגון זו של מאזדה, ב.מ.וו וכו' כך שאין צורך במערכת אפטרמרקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמני קצר כרגע אבל הכותרת סופר נכונה ומאתגרת.

אכתוב בהרחבה עד יום ראשון

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה שהציעו לך משהו שהוא "הכי טוב" - תשמע, אני בטוח שלא נולדת אתמול ואתה יודע מה המשמעות של שיווק ואז אני גם בטוח שאתה יודע מה המשמעות של מוצר שמשווק לך על ידי בעל עסק הכי פשוט שיש.

כנראה שזה היה הדבר הכי טוב שיש לו להציע לך.

טארגט סה"כ הינו מותג מדבקה אבל כזה שמייצר במאסות מספיק גדולות בכדי להחשב היום כמותג סיני - הפרטים היו כתובים על האריזה - האם טרחת לקרוא מה אתה קונה בכלל?

הרי תיקח בחשבון שמערכת אנדרואיד עם מפרט באמת חזק תעלה בין 400-700 דולר באתרים בחו"ל כולל עליאקספרס - תעשה חשבון אחרי משלוח ומיסים כמה מערכת דומה תעלה בארץ - כמה ביקשו ממך כבר על המערכת שקנית??? אין ניסים ונפלאות - זה בדיוק אותו הדבר כמו לקנות מחשב זול, טאבלט זול וכך הלאה.

נכון - EONON וJOYING הם המותגים הכי חזקים בשוק הסיני.

המותגים המוכרים בתחום האודיו מאוד יקרים ובמקרה הטוב הם יאפשרו לך לעשות שיקוף של המסך של המכשיר הנייד שלך וגם זה בד"כ יהיה מכשיר פלאגשיפ שמראש עלה מחיר מאוד גבוה.

זה מעולם לא היה שונה - אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו.

ואני יכול לאמר לך שגם טבלטים פרימיום שהיום ניתן לשלב לתוך הרכב - פרוייקטים שלמים שקיימים כאן בפורום על טאבלטים שהמירו להם את הסוללה (מסוכן להחזיק ברכב מכשירים עם סוללה) בשני ספקי כוח קטנים - גם הם בחום של הרכב ולאחר מספר ימי עבודה ללא ריסט - מתחילים לזחול ולתפקד באיטיות באפליקציות מסויימות. מנסיון אישי רב מאוד.

ואז כשאתה מדבר על טאבלטים - מערכות הפעלה מקוסטמות שגם אם יש להם אמא ואבא זה לזמן קצוב מאוד וכך הלאה.

באמת שהיום זה דבר מאוד חכם ונוח להשתמש בסמארט עם מסך מאוד גדול בתור הרדיו ברכב אבל זה עדיין פתרון שלא כל אחד יודע לעשות ותעשיית הרכב לא יכולה סתם לבוא ולאמר - שמנו לך ברכב מגבר, יש מקלט BT - תקנה סמארטפון... לא, הרכב, חלק מרשימת האבזור חובה שלו הינה מערכת סטריאו מקורית.

וזה שוק שבו הרגולציות הן מאוד מחמירות ותחרות האבזור היא מאוד גבוהה - אם יצרן רכב ישחרר מצד אחד אבזור מאוד גבוה ומאוד מהר - הוא מהר מאוד ימצא את עצמו לא תחרותי וכבר לא ישאר לו מה להציע או לפתח ומה שכן ישאר לו - ידרוש ממנו כזו חדשנות וכזו רמת השקעה שהרכב כבר לא יהיה זול לייצור ואז גם לא יהיה מי שיקנה אותו.

זו חרב פיפיות מהפן הזה וזו גם חרב פיפיות מהפן של המהירות בה הטכנולוגיה היום הולכת ומשתכללת - תעשיית הרכב לא יכולה לרוץ כל כך מהר קדימה גם בגלל העלויות הכרוחות בכך למעט מותגי יוקרה ומותגי על שם כסף מעולם לא היה גורם מגביל וגם תעשיית הרכב כנראה לא רוצה לרוץ כל כך מהר כי זה בסופו של דבר לירות לעצמם ברגליים.

אני לא אתפלא אם בעתיד אתה תוכל פשוט לבחור בין רכב שמצוייד במערכת הגברה עם מקלט BT לבין רכב שמצוייד במערכת מולטימדיה מקורית - יתאים לצרכים שלך סבבה, לא - תיקח את האופציה שבה אתה מחבר את המקור שלך להגברה ברכב וזהו וזה דווקא יקרה ברכבים הזולים יותר העממיים יותר כשתעשיית הרכב סוף סוף תבין שאין טעם להשקיע בכלל ברדיו מקורי ואפשר לחסוך את כל השטות הזו ופשוט לתת לבן אדם מגבר עם מקלט BT במקום - שהרבה יותר זול ופשוט להטמיע.

לגבי מערכות המולטימדיה מבוססות אנדרואיד -

הן לא מתפקדות כטאבלט - קודם כל הBT בהן מובנה כמקלט ולא כמשדר - אתה לא משדר מהמולטימדיה לגורם אחר אודיו או שיחה - אתה קולט אודיו או שיחה.

מעבר לכך רוב האנדרואידים היום זוכרים את האפליקציה האחרונה שהיתה מופעלת אז ברבים מהן אם אתה למשל השתמשת בווייז ואחכ אתה לא מבין למה עם הדלקת הרכב הווייז נדלק ואחרי כמה דקות פתאום קורס - זה בדיוק בגלל התופעות האלו - עלתה אפליקציה דרך מכשיר רדום וכנראה עדיין מנסה להריץ חלק מהפרוססים שכבר לא נמצאים בזכרון הרץ של המכשיר והופס התרסקות.

סתם דוגמא - יש לי ברכבים שלי גם HU אנדרואידיים - בסובארו של ניפון ובדודג' של סינקופה

אני בדכ משתדל לזכור אחרי שימוש בניווט לכבות את האפליקציה ולפתוח אפליקציה אחרת כמו מקלט BT להזרמת מוזיקה מהנייד או פשוט רדיו - אחכ כשאני מפעיל ווייז - בדכ עובד חלק.

מקלט הGPS בהן הוא מקלט בחיבור RS232 ישן וזוחל - זה מבוסס מחשב יותר ממה שזה באמת מבוסס סמארט או טאבלט ולכן זה גם מסתנכרן יותר לאט כי בטלפון שלך או בטאבלט שלך זה רץ כל הזמן ועובד חלק. תשים לב שהמון נהגי מוניות לא משתמשים בניווט של הרכב (אלא אם כן זה מרצדסים שם השקיעו קצת יותר בפיתוח של מערכת הבידור)

ובכלל אני ממליץ למצוא את היישומון שמאפשר לך לבצע אתחול דהיינו RESET בלחיצת כפתור - פעם ב... זה לא מזיק, בטח שלא למערכת שהמפרט הטכני שלה נמוך ומיושן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים התפרסם סקר אמינות רכבים בצפון אמריקה.

הרבה רכבים יקרים, עם מערכות משוכללות מהיצרן (כגון מרצדס עם שיקוף מסך)

קבלו ציונים גרועים - לא על ביצועי ואמינות המערכות המכניות או ביצועי הרכב.

הציונים היו גרועים - מאחר וחלק ממערכות הבידור קרסו, נתקעו או עלו לאט - ואלו מערכות שהיצרן התקין

רוב התקלות - היו תקלות של הפעלה לא נכונה של המשתמשים ברכב.

לכן הרבה חברות - נזהרות היום עם מערכות משוכללות כאשר חלק מהתפיסה - מי יתן שרות למערכות הללו ברכב.

כיום - התקשר למוסכים ולשרות מרצדס ו BMW .. ושאל שאלות לגבי הפעלת מערכות הבידור הנוחות והמידע.

קשה להם לתת תשובות - והם ממליצים לפנות למתקינים שעובדים איתם

בהרבה מוסכי שירות של היצרן.. גם באירופה ואמריקה, אין אנשי תקשורת נתונים ומחשבים מעודכנים.

והרבה יצרני רכב, עושים הסכמי אחזקה למערכות הבידור והנוחות ברכב, עם מעבדות ומתקינים חיצוניים.

לכן - מבחינתי אפשר להתקין מערכת אצל מתקין חיצוני - שאדע שיש מי שיודע גם לטפל בה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה על תגובותיכם, הפורום מזמין יחסית למצטרפים חדשים.

אני מסוג הצרכנים שצריך אבא ואמא במיוחד למוצר כזה שאני מצפה שישרת אותי כמה שנים... ייבוא מערכת מחו"ל לא בא בחשבון כי רציתי תואם מקור וגם לא מכיר מישהו שיתחייב לתוצאה טובה של התקנה על מערכת שהבאתי בעצמי..

אין לי ניסיון עם מולטימדיה לרכב, בדקתי באר מדרג, מצאתי מתקין עם המלצות.. איך שהוא כל סרטוני ההתקנות שרצות ביוטיוב דומות מאוד למערכת שהוא הציע לי וזה מה שקניתי.

המערכת הזאת מיובאת ע"י חברת "יוזב" מטירת הכרמל. אם סאני תקשורת או idigital היו מיובאים מערכת כזאת לא הייתי חוסך..

המערכת הזאת עלתה לי 2000 ש"ח התקנה 800 ש"ח וזה הדגם הכי מתקדם שקיים בארץ.

מהחיפוש שעשיתי זאת המערכת הכי מתקדמת שמתקינים משווקים באחריות בארץ.

לגבי ה"אתגר" של יצרניות הרכב.. זה מובן לחלוטין, הטכנולוגיה רצה בקצב מסחרר.. ובכל זאת, שכאתה קונה רכב ב130 אלף ש"ח, (שלא לדבר על סגמנט המנהלים והיוקרה) הציפיה היא לא להצטייד בזרוע פלסטיק שקנית בתחנת דלק...

מה שאני הבנתי זה שחברת הרמן עובדת בדיוק על זה.. מערכות אפטר מרקט ברמה גבוהה לרכבים

עכשיו כשאני חושב על זה.. יכול להיות שלא כדאי להשקיע יותר מידי במערכת כזאת כי תוך שנתיים היא תאבד את הרלוונטיות שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו ומוזיקה תמיד רלוונטים כך גם ניווט מה שלא עומד למבחן תקופת זמן ארוך זה תמיכה במערכות הפעלה ישנות לאפליקציות חדשות.

זה מירוץ התחמשות שמזין את התעשיה.

אני מעדיף לחדש את הסמארט ולהשאר עם מערכת הגברה שכנראה תהיה רלוונטית גם כמה עשורים קדימה.

המערכת שלך שעולה כאן אלפיים שח הרבה יותר זולה במחירה בארצות המקור ובגלל זה המחיר שלה בארץ לא משקף כמעט דבר.

המפרט, זה מה שקובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שהיה פעם ברכבים שזה מערכת אודיו בקונפיגורציות שונות של מקורות (רדיו, טייפ, CD, AUX) , הגברה ורמקולים היום זה מתחלק לשני חלקים:

1. אודיו - אותם אלמנטים שהיו גם קודם בתוספת קטנה אולי של מקור כמו אינטרנט ו BT, מעבדי DSP והגברה דיגיטלית שיש בשנים אחרונות

2. אפליקציה - כל נושא הקשור לממשק המשתמש, סוגי חיבור ושיקוף מכשיר נייד ותוכנות שונות כגון ניווט, וידאו המבוססות על מערכות הפעלה שונות.

ונאמר כאן נכון החלק הראשון זהו חלק הסולידי שגם בעוד 5-10 שנים יהיה רלוונטי וככל שיהיה איכותי יותר גם התוצאה הסופית תהיה בהתאם.

מה שלא ניתן להגיד לגבי החלק השני שמשנה ולשנה נהיה פחות ופחות רלוונטי עקב דרישות של אפליקציות שחייב להריץ כמו טלפון הנייד שלנו מאוד דומה.

היום יצרני הרכב עומדים באיזה שהיא צומת דרכים לגבי החלק השני כי השקעות בזה יכולות להיות מאוד גדולות ולא אקטואליות בעוד כמה שנים וגם מה שיש היום המערכות ניווט מקוריות לדוגמה לרכבים נראות מאוד ישנות לעומת waze או google maps לדוגמה.

היום יש להם את מה שהם המתינו הרבה זמן שנותן את הפתרון לבעיה זה איזה שהוא סטנדרט עולמי של שני ענקיות בתחום אפליקציה גוגל ואפל אשר בנו את האפשרות חיבור של הנייד שלי פרטי שיהיה עם כל האפליקציות שאני צריך בשפה שלי והכי חשוב בכל רכב שאני קונה או נוסעה אם זה דרך Car Play או Android Auto.

רוב הרכבים החדשים שנמכרים היום חייבים ועושים את הצימוד הזה ולהמון אנשים זה deal breaker לגבי רכישה של הרכב בעולם. אז נכון זה עדיין לא תומך בכל השפות בעולם (עברית לדוגמה בפיקוד קולי) וכמות האפליקציות עדיין מוגבלת ועדיין חייבים לחבר כבל USB. אבל זה הכל עניין של זמן כבר היום יש תקנים של שני הממקשים בחיבור אלחוטי לגמריי וככל שזה יהיה יותר פופולרי זה רק יגדל.

היצרנים גם השומרנים בינייהם כמו טיוטה גם הבינה את זה ומשנה שעברה שהתחילה למכור רכבים עם ממשק של Car Play ומשנה הזאת כבר יהיו Lexus עם אפשרות של Android Auto בנוסף. גם המותגים הגדולים בתחום האודיו כמו Alpine, Kenwood, Pioneer ועוד מוסיפים את האפשרות של התממשקות לנייד בדגמים חדשים.כי הם הבינו שהרבה יותר קל לי כמשתמש לשדרג גרסאות לאפליקציות (הנייד שלי עושה זאת לבד אוטומטית גם ככה) וגם להחלף את הנייד כל כמה זמן מאשר שהם צריכים כל הזמן לדאוג לזה ולבצע עדכוני תוכנה/חומרה ועוד.

מה שאני רוצה להגיד לסיכום וזה לפי דעתי מה שיהיה בעתיד שבמקום להסתבך כל רכב עם תפריט שונה וניווט, מוזיקה וכוי אני רק יגדיר את הטלפון הנייד בחיבור ראשוני ויקבל בכל מקום את כל מה שהחבר בסרטון על מאזארטי דיבר :) זה כבר קיים אצל כל אחד וגם ברכב ספארק שלי כבר היום ובחינם!

נ.ב

לגבי הסרטון OLED - Organic LED אין קשר לרזולוציה של 8K זה קשור לבהירות ועומק של הצבעים בערך בנקודה הזאת הפסקתי לשמוע מה הוא מספר אבל נראה יפה :)

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור מרתק :mm_yeah:

אהבתי את החלוקה לשני האספקטים: איכות הצליל ונוחות השימוש.

לדעתי הסיבה שהמערכות המובנות של יצרנים רציניים מפגרות, היא בראש ובראשונה האמינות. אין מקום לבאגים כמו אלו שאנחנו מוצאים בסמטארטפונים או טאבלטים. מעבר לכך - פשוט אין צורך מאוד גדול מבחינת פיצ'רים כי אנחנו עדיין נוהגים ברכב. גם אם מדובר בנוסע שליד הנהג, אין יכולת באמת לייצר אינטרקציה מלאה עם הנהג, כי הוא מרוכז בנהיגה. לדעתי, ככל שיהיו יותר ויותר רכבים אוטונומיים מלאים (גם דרגה 4, ובטח שדרגה 5) אנשים ירצו יחידות חכמות יותר ואז הרכב יתחיל לספק את זה. בין אם זה פשוט אומר טאבלט ברכב, או אולי יכולות יעודיות לנסיעה (שת"פ בין יצרנית רכבים לנטפליקס? סדרה שמתאימה לזמן הנסיעה לעבודה? יכולות עבודה מול המערכות המשרדיות?) - החכמה תעלה, והצורך באינטגרציה למערכות הרכב ירד כי הנהג לא שולט ברכב. זה יאפשר גם להקריב אמינות כי המערכות הן לא mission critical, ולמעשה יחבר את קו המכשירים הניידים (סלולר/טאבלט) אל תחום מערכות הרכב. המינימום, למשל, הוא רכב שאין בו בכלל מערכת מולטימדיה, גם לא BT. אני נכנס לאוטו וממשיך לעסוק בענייני עם הסלולרי שלי. כמו לנסוע במונית או ברכבת תחתית בלונדון. נכנס, נוסע, יוצא.

לגבי איכות הצליל: המערכות החדשות נותנות, לפי ביקורות ומדידות, איכות צליל שעולה על הראשים המקוריים ברכבים כשמדובר בהגברה של המכשיר עצמו. בשילוב של EQ חכם (מבוסס אנדרואיד) וצ'יפ הגברה מעל הממוצע, הן מצליחות לתת איכות טובה יותר עבור רוב האנשים. זה מעולה.

כשמדברים על מערכות מורכבות יותר, עם הגברה וכו', המצב קצת יותר מורכב.

בשבוע האחרון סופסוף קניתי לי מולטימדיה לרכב, אחרי שנים שבהן ישבתי על הגדר.

מצאתי שיש שתי התפתחויות מעניינות מאוד, בתחום איכות הסאונד:

- ראשים תומכים ביציאה דיגיטלית (SPDIF). היחידים שעושים את זה כרגע להבנתי הם Joying. זה מאפשר להתחבר ל-DAC חיצוני ולמעשה מבטל את כל הדיון על איכות הסאונד של המכשיר. מבטלים כל עיבוד צליל במכשיר עצמו ומקבלים שדרוג משמעותי מאוד בנושא הזה!

- לא פחות קריטי: חברת ATOTO התחילה למכור מולטימדיה שתומכת ב-aptX. זה פרוטוקול בלוטוס שהוא lossless וזה מטורף! אני עם סמסונג S8 בן שנתיים וחצי והוא תומך ב-aptX, אז אני מניח שרוב המכשירים המודרניים תומכים גם הם. עד היום תמיד חיברתי את הסלולרי ב-AUX לרדיו-דיסק, וגם מזה ניסיתי להמנע (העדפתי לשמוע מוסיקה ב-USB מהרדיו דיסק עצמו). עכשיו אוכל להזרים אלחוטית מדיה באיכות לוסלס מהמכשיר ישירות לראש.

הבעיה שלא מצאתי מכשיר שנותן את שניהם.

הימרתי בסופו של דבר על ה-ATOTO A6 Pro. הם טוענים בפרסומים שלהם שיש שם ultra pre-amp (כך במקור :-) ) של טושיבה. התכתבתי עם התמיכה שלהם, נתנה לי את שם הצ'יפ (TCB502HQ), אבל לדעתי זה המגבר, לא ה-DAC. הוא נראה איכותי, אז אני מקווה שהם גם דאגו ל-DAC ברמה טובה במכשיר. אם זה אכן כך, זה יהיה מכשיר מדהים. הוא עולה $279 בלבד, אגב, ועוד היה קופון (שהחמצתי!) באמזון על 30$ לפריים-דיי, אנשים קנו אותו ב-$249. 2/3 מחיר מה-Joying. מאות ביקורות עם 4.5 כוכבים, ראיתי וידאוז, נראה שהמכשיר עובד חלק.

במידה וה-DAC יסתבר כגרוע במיוחד, אני מתכנן לנסות לחבר DAC חיצוני דרך ה-USB. אין לי מושג אם זה יעבוד, מקווה לטוב.

אם האיכות עדיין תהיה נוראית, אצטרך למצוא פתרון אחר. לא ברור עדיין מהו :-)

בכל אופן, זה מצב נקודתי. אני בטוח שעם הזמן נראה יותר SPDIF בשאר המולטימדיות ובשילוב עם הגברה פנימית איכותית, האספקט של איכות הסאונד ירד מהפרק לכל המנעד של המשתמשים, אפילו לכבדים והמשוגעים שבהם.

תשאר רק המגבלה של שליטה פשוטה במכשיר.

עריכה אחרונה על ידי moti_r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסרטון OLED - Organic LED אין קשר לרזולוציה של 8K זה קשור לבהירות ועומק של הצבעים בערך בנקודה הזאת הפסקתי לשמוע מה הוא מספר אבל נראה יפה :)

ראיתי את הסרטון מזמן אבל זכור לי שהוא דיבר שם שטויות בהקשר של oled.. וזה בדיוק הנקודה.

אפילו חברות טופ מודל לא מעסיקות אנשים שאשכרה מבינים ומכיאים את המערכות שהם מכירים. וזה כנראה למה חברות גדולות עוד לא שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצלחתי מהסינקופה שהתקנתי בדודג' לחבר USB CONVERTER שהוציא לי אופטי - לאודיו זה עבד נהדר אבל את האודיו של הדיבורית הוא לא העביר משם אז עדיין זה אילץ אותי להפריד בין אודיו לדיבורית חיצונית וגם על הדרך איבדתי את השליטה דרך המסך בהעברת השירים.

יש הגבלות לטכנולוגיות האלו.

אתמול - בפיקניק משפחתי ביער בית זית (מתחת לנווה אילן) - דוד של אשתי ביקש ממני לחוות דיעה על המערכת שיש לו באאוודי Q2 שלו - הוא טען שיש לו מערכת של B&O עם 12 רמקולים אבל שומעים זוועה.

נכנס לרכב ואכן סאונד מאוד לא נעים - לקח לי בדיוק 2 דקות להפוך את הדיעה שלי ממערכת זוועה למערכת פצצה - באמת, אמרתי לו קיבלת בהתאם למה ששילמת ושילמת לא מעט.

אבל בסופו של דבר האודיו מועבר דרך BT למערכת של הרכב.

עכשיו - אני זוכר שכשאבא שלי קנה את הB4 2015 פרימיום שלו - היה לו סמסונג S3 שהצליח לשכפל את המסך אבל המכשיר עצמו כבר בקושי סחב - הבחירה שלו דאז היתה בין סמסונג S3 לבין LG G4 כי אף מכשיר אחר לא קיבל תמיכה נאותה לא ע"י היבאון של סובארו באותם ימים ולא ע"י מפרט המכשיר.

ולא מדובר כאן על אמא ואבא למשך שנים - מדובר כאן על סלולריים שכל חודש חודשיים יוצאים בהם עשרות דגמים חדשים ואלפי שינויים - אף יצרן רכב לא יכול להתחייב או לתת לדבר כזה תמיכה לתקופה ארוכה.

והאמת - שאין שום צורך. החיים של האדם המודרני נמצאים היום בכיס שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...