Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב לקחת מהעבודה- קיה ספורטאז' מול יונדאי ionic

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, אמור לקבל רכב מהעבודה ומתלבט בין קיה ספורטאז בנזין 1.6 ליונדאי ionic היברידית.

אנחנו משפחה עם 2 ילדים וכלבה. אני 1.83 והילד הגדול די גבוה מה שאומר שהשיקול העיקרי הוא כמה הרכב מרווח ונוח בספסל האחורי עם 2 כסאות תינוק.

שיקול נוסף הוא כמה זה יעלה לי בשכר אם אני משתכר 13 ברוטו וגר בישוב עם הטבות במס בגובה 11%.

עלות החודשית של הרכב היא 2800 שח לגילום לספורטאז או 2500 ליונדאי ההיברדית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה-1.6 בנזין אטמוספרי (לא טורבו) כבר לא משווקת מסםר חודשים.

קשה להאמין שניתן לקבל בליסינג 1.6 טורבו בנזין כשהחלופה היא איוניק...

בכל אופן, מנסיוני עם ספורטאז 2 לחטר בנזין, היא דיי עצלנית והאיוניק מרגישה זריזה יותר.

לטובת הספורטאז מרווח פנימי גדול יותר ומערכת מולטימדיה מקורית עם קישוריות לטלפון (לעומת התקנה מקומית באיוניק).

לטובת האיוניק, אבזור עשיר יותר הכולל כניסה והנעה ללא מפתח וחשוב יותר - אבזור בטיחות עשיר יותר הכולל גם בקרת שיוט אדפטיבית.

ברור שכלכלית - האיוניק עדיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אפשרות לספורטאז דיזל תבדוק מבחינת גובה הספורטאז תיהיה טובה האיוניק תהיה נמוכה אבל חסכונית וזריזה יותר

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהספוטאז יותר מרווח מהאיוניק. הבעיה של האיוניק במושב האחורי שהגג משתפל ללמטה מה שיפריע למבוגרים גבוהים לשבת. במקרה שלך זה לא רלוונטי. בנוסף, מערכת המולטימדיה בהתקנה מקומית עובדת סבבה, לא ניתקלתי בשום בעיות מיוחדות.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאג' דיזל?

אם כן אתה יכול לקחת בלב שלם, אוטו נוסע ברמה גבוה ומאוד נוח - שקט בפנים וסוחב יופי.

אם זה ה1600 בנזין, תעשה לעצמך טובה ותהנה עם האיוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שוב איזה מנוע מוצע בספורטאז'.

בכל מקרה, ספורטאז' יותר מרווח ונוח מאיוניק.

יהיה יותר קל להושיב ולהוציא את הקטנים מהמושב האחורי.

ומרווח הרגליים למבוגרים - גדול מאוד.

אים זה שווה לך 300 שקל בחודש? רק אתה יודע.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על האיוניק רק בגלל עניין הקרינה האלקטרומגנטית .
שטויות כל הבאלגן של הקרינה אלקטרומגנטית הטלפון מוציא 70% יותר קרינה כולל wifi וסלולר בכל רכב יש קרינה זה לא קרינה מינננת,דבר נוסף הקרינה של השמש מהחלונות יותר מסוכנת

דבר נוסף האיוניק יותר זריזה מפריוס אבל הפריוס אמינה יותר למה שם לא כי זו טויטה? רוצה רכב בלי קרינה תקנה מסחרית בלי חלונות

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...