Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למיני/סופר מיני - תקציב גמיש

qwerty1987
שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמש לנסיעה של כ-40 ק"מ הלוך ושוב מדי יום.

חובה:

אמינות - אין לי זמן למוסכים

חיסכון בדלק

רמת בטיחות סבירה

עדיפות לעלות טיפולים וחלקי חילוף זולים.

עדיפות לרכב לא גניב עם ביטוח מקיף זול.

אין בעיה עם גיר ידני.

אשמח לדגמים מומלצים. מבחינת תקציב, מחפש רכב לתקופה ארוכה אז מוכן להוציא גם 50K, אך אם אפשר למצוא משהו שעונה על הקריטריונים גם ב-30K -- עדיף.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן למוסכים זו דרישה מוגזמת גם מרכב חדש שיכנס לטיפול פעם בשנה- סתם נקודה למחשבה.

ב 50K אפשר לקנות אחלה שברולט ספארק משנתון 2016 או אולי אפילו 2017.

המלצה חמה- לחפש רק פרטית-לא ליסינג לא השכרה ולא סוחרים שאינם טרייד אין של היבואן (AVIS)/טרייד אין של יבואנים בכללי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על מיצוהישי ספייס סטאר, לי יש אחת כזאת בגירסה המאובזרת שלה ( כולל בקרת שיוט ושליטה מהגה על נשמע) ואני מאוד מרוצה.

צריכת הדלק הבינעירונית היא בערך 18-19 לק'' מ, הרכב קצת רועש - כלומר שומעים את המנוע אבל מעבר לזה אני פשוט מאוהב ברכב. ממליץ לך בחום ללכת על האופציה הזו.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש מורגש, בהאצות או בכביש הררי,אם אתה נוסע עם מוסיקה פחות מפריע.

בשיוט תודות לגיר הרציף המנוע די שקט.

לנו יש ספייס סטאר 2014 עם 98 אלף ללא תקלות.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-5-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D

אישיץ הייתי מעדיף ספארק אם התקציב באזור ה 45-50 אלף, ניתן למצוא את רמת איבזור הגבוהה ltz.

הספארק חזקה יותר ושקטה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי יהיה יתרון לספייס עקב משקל קל יותר.

הc1 דומה בצריכת הדלק לספייס סטאר, אבל הספייס מרווחת משמעותית, תא מטען גדול יותר, זריזה יותר וגיר לדעתי הרבה יותר נעים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...