Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון 2007 גיר משתלב אחרי השהיה ודפיקה קטנה

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב בסיריון שלנו שבעמידה כאשר משלבים לD הגיר לא נכנס מיד אלא יש השהיה של כשניה פלוס, וכאשר זה משתלב יש דפיקה קטנה קדימה,

אם משלבים ולוחצים מיד על הגז הרכב קופץ קדימה כי בהתחלה זה מעלה תורים ואז משתלב כאשר המנוע כבר לא בסרק.

אחרי שהגיר משתלב הרכב נוסע בסדר, אולי מושך טיפה בהחלפת הילוכים בעיקר בין ראשון לשני אך חלק ואין דפיקות.

השאלה היא מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לרענן נוזל גיר- לבצע החלפה חלקית ואם יש מסנן חיצוני להחליף גם.

אם זה לא יעזור, יש תקלה בגיר שמכון גירים יצטרך לבדוק ולייעץ האם ניתן לבצע תיקון נקודתי או לשפץ גיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני מבין שלא מומלץ להמשיך לנסוע כך, כן?

הבעיה שאנחנו באינסוף הוצאות כרגע, וחשבתי למשוך את זה עוד כמה חודשים, השאלה אם זה יעשה עוד יותר נזק.

בתור התחלה אולי אנסה לרענן נוזל גיר ולהחליף מסנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שמן גיר.

הרם מכסה מנוע, וזה נמצא בצד ימין.

בדוק צבע שמן הגיר וגם הכמות. כאשר המנוע דולק וחם, ולאחר נסיעה.

אם צבע השמן כהה מאוד, רצוי להחליף אותו. כאשר השמן גיר הוא חדש, צבעו אדום.

בנוסף בדוק האם התופעה מתרחשת, כאשר המנוע חם, או קר, לאחר התנעת הבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי כמות שמן גיר כאשר הרכב היה קר, אעשה כמו שאמרתה,

התופעה קיימת כאשר המנוע קר וחם, אולי כאשר קר טיפה יותר קיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שמשלבים צריך לחכות כמה שניות שההילוך יכנס, ואם תלחץ ישר גז יהיה דפיקה, זה אלף בית באוטומט מה אתה מצפה?

אני רוצה לאכזב אותך, אתה כנראה נוסע על מכוניות עם גיר גמור כל חייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספר שניות אבל בהחלט לוקח למערכת הידראוולית זמן מסויים לפעול, שילוב להילוך בגיר אוטומטי לא מתבצע באותו רגע ממש של הזזת הידית כמו בידני. יש השהייה קטנה, נגיד חצי שניה עד שניה. יותר מזה לא אמור להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לאכזב אותך, אתה כנראה נוסע על מכוניות עם גיר גמור כל חייך.

כל רכב אוטומט רגיל צריך לחכות 2 שניות אם תלחץ ישר גז תקבל דפיקה. נסעתי על הרבה מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 שניות זה יותר מידי כדי שייכנס הילוך באוטומט. עד שניה זב הגיוני. בעיין הדפיקה כל עוד לא ניכנס ההילוך ותתבצע לחיצה על הגז אז בהחלט תתקיים דפיקה. כל עוד הילוך לא ניכנס יש להישאר עם דוושת ברקס לחוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, ניסיתי את זה אתמול בערב במאזדה, משלב ונוסע ישר אין לא דפוקה ולא כלום, זה בוודאות משלב מהר ולא חשוב שיש השהיה, אולי אלפיות השניה, משהו שקשה להבחין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב מתבצע דיי מהר, פחות משנייה ותופעה שמצויינת פה מעידה על משהו לא תקין.

בדיקת מפלס יש לבצע והחלפה של הנוזל אולי תעזור.

בכל מקרה אם אתה רוצה למשוך עם התופעה ואני לא ממליץ על כך, אז באמת תחכה עד שההילוך ישתלב בצורה מלאה (שתורגש המכה) ואל תתחיל לנסוע לפני.

אגב, לשילוב הילוך אחורי, יש אותה תופעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...