Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספי דלק

Pilot99
שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שיש כל מיני תוספים לדלק. שאמורים לנקות פחם, או עוד כל מיני ניסים מניסים שונים.

שאלתי היא האם יש שמנים שבאמת יכולים להועיל במשהו? או שהכל חרטה?

[אם זה משנה, הרכב שלי זה סוזוקי אלטו ידנית 2015 עם כ70K ק"מ].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את האוטו לטיול קטן בצפון או בדרום (תלוי איפה אתה גר :-P)

סע על מהירות 90-100, על הילוך חמישי, בסל"ד נמוך יחסית. סע שעתיים בערך (שעתיים ברכב הזה הן לא כ"כ נוראיות כמו שאוהבים לספר, מניסיון), יעשה למנוע שלך רק טוב.

מומלץ אחת למספר חודשים.

יותר טוב ויותר זול מכל מיני שמנים ותוספים למיניהם.

ראה סעיף 14 בהודעה הראשונה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?49227-%D7%9B%D7%9E%D7%A2%D7%98-201-%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9A&p=394163&viewfull=1#post394163

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז מה? לא יצטבר פיח? או, פשוט יתנקה? גם אם תוסף דלק ישאר פיח לדעתי, שנים אני שם תוסף K44 אחת ל5 אלף קמ

בכל הרכבים שלי, לא רואה שזה מנקה משהו או משפיע, אבל גם אן לי יכולת לבדוק את השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לבדוק את ההשפעה של תוסף דלק, יש דרך מאוד פשוטה לעשות זאת. אל תוסיף תוסף דלק ותתדלק בדלק ללא תוספים (בסונול לדוגמא התוסף כבר בתוך הדלק) במשך שנה ואז תיגש לטסט. סיכוי טוב שתיכשל בבדיקת זיהום אויר. זה קרה לי בטסט הקודם, אחר כך הקפדתי לתדלק רק סולר מתוסף והבדיקה בטסט עברה חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי טוב שתיכשל בבדיקת זיהום אויר. זה קרה לי בטסט הקודם, אחר כך הקפדתי לתדלק רק סולר מתוסף והבדיקה בטסט עברה חלק.

מעל 6 שנים אני עם דיזלים, 6 שנים מתדלק את הסולר הזול ביותר שניתן למצוא (תחנות סד"ש).

מעולם שום תוסף "ניקוי" לא התקרב לי לאוטו.

מעולם לא הייתי קרוב ללהכשל טסט על זיהום.

כמוני עוד רבים פה.

אין שום סיבה להפחדה המיותרת ששתלת פה.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...