Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

7 מקומות - לקראת רכישה ניסאן אקסטרייל 1.3 בנזין טורבו

aharonr
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 הגרסאות יקרות ללא הצדקה, לא רואה שום ייחודיות להונדה למעט פינוק יתר בטיפול שמן כל 7500 ק"מ מול כל המתחרות שאין להם את הפינוק המיוחד הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי ל"המרה" במקרים האלו נמוך עד אפסי. אני אפילו מבין אותו, החשש הן מההוצאה הראשונית שאינה זניחה, הן מאובדן ערך חד, הן מתחזוקה שתהיה גם יקרה ובמיוחד מתסכלת, מספיק כבד מכדי שניתן יהיה לשכנע, גם אם במציאות אין לו בסיס, ואני מסכים אתך שאין לו.

אובדן ערך חד, הוא נכון לרוב הדגמים שלהם,

אך בטח לא ל3008 ו5008 החדשים, אפילו נראה שיש להם שיפור משמעותי בשמירה על הערך, וזה כמובן לעומת לא מעט דגמים פופלרים אחרים, כגון קיה ספורטאג', סובארו XV, סוזוקי גראנד ויטארה.

כך שבמקום פות"ש הייתי באמת שוקל את האופציה, אפילו אם זה לחקור את הנושא, לדעתי חבל לפספס קניה שתהיה הרבה יותר משתלמת מהXTrail המיושן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 4 שנים עם אאולטנדרים מכל המינים. עברתי לפני כשבועיים ל 5008.

בדקתי לפני כן את כל הסחורה בשוק.

ה 5008 הוא הקרוסאובר 7 מושבים הטוב ביותר שקיים היום. נקודה.

במיוחד אחרי המעבר למנוע 180 כס ותיבת 8 הילוכים החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתף, הסבר ונמק.

כאחד שגם חושב בדיוק כך הסבר לתובנות שלך לאור בדיקת המתחרות הרלוונטיות.

מה מצאת ב5008 יותר מהקודיאק?

אני חושש שהקודיאק ישמור על ערכו משמעותית יותר מה5008.

ליסינג או קניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לראות את המושבים בשורה השניה כדי להבין מה היתרון של 5008. בזמנו היה כאן סרטון נחמד ( בספרדית ) בו אפילו לא ניסו להכניס 3 כסאות בטיחות לקודיאק ( היה ברור שאין סיכוי ), כאשר ל 5008 הם נכנסו פיקס. פיג'ו יותר פרקטית במובן הזה אפילו יותר מקיה סורנטו.

ולא בטוח מי ישמור טוב יותר על הערך,על סמך מה שקורה עם 3008 החדשה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דרך לדעת מה ישמור יותר על הערך, ואישית לא הייתי שם פרמטר כזה גבוה בשיקולים אלא אם הוא הפרמטר האחרון שמבדיל בין הדגמים.

שלושה כסאות נכנסים בקודיאק ואפילו בייטי (ראה כאן)

בשורה השנייה יש יתרון גדול 5008 במיוחד בפרמטר של מקום לרגלי הנוסעים, בשורה השלשית הקודיאק לקוחת בהליכה.

האקסטרייל צר בשורה השניה, הכי רחב בשלישית (בפער) אבל מקום לרגלי הנוסעים? לא ממש...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 4 שנים עם אאולטנדרים מכל המינים. עברתי לפני כשבועיים ל 5008.

בדקתי לפני כן את כל הסחורה בשוק.

ה 5008 הוא הקרוסאובר 7 מושבים הטוב ביותר שקיים היום. נקודה.

במיוחד אחרי המעבר למנוע 180 כס ותיבת 8 הילוכים החדשה.

הבעיה בפיז'ו הוא הגבוה של הרכב ביחס לסקודה. כאשר מרימים את מושב הנהג לגובה הראש שלי מגיע לתיקרה, דבר שבסקודה לא קורה. בנוסף מה שהפריע לי בפיז'ו זה שכאשר פותחים את הבגז' הדלת שוב פוגעת לי בראש דבר שלא קורה לא עם הסקודה לא עם הניסן ולא עם המיצובישי. אני 1.81בגובה. חוץ מזה הפיז'ו באמת מפנק ונוח. אבל בסוף נקנתה קודיאק. כל אחד ומה שחשוב לו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ceyal טוב שאתה צנוע ולא מציין "לדעתי" ! הרבה חברים חושבים אחרת ובחרו בקודיאק אז הוא הכי טוב ? או מבחינתם ?

פותח השרשור , כל הרכבים טובים השאלה מה טוב ומתאים לך , אם אחרי נסיעת מבחן אהבת את הניסן אז לך על זה ,פותח השרשור ציין בפורש לא צרפתי אבל כל סוכני המכירות לא יכולים להתאפק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזאת דעתי. לא דעתו של מישהו אחר.

אני בחרתי ב 5008 כי השילוב של גיר/מנוע/כח/התנהגות כביש ואבזור, טובים יותר מהקודיאק.

לא בהרבה. אבל עדיין.

בשבילי.

ונסעתי רבות בשני הרכבים.

הנטיה הראשונית שלי היתה לבחור בקודיאק. אבל ה 5008 ניצח בנקודות.

בשורה השלשית הקודיאק לקוחת בהליכה.

טרחתי, הלכתי וישבתי שם.

בקודיאק יש מעט יותר מרווח ברוחב, אבל אין מקום לרגליים שמגיעות לאוזניים.

ה 5008 טובה יותר בזה.

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקסטרייל לא בא בחשבון. אפשר גם לראות את הבדיקה שעשיתי לפני רכישת הסורנטו וההשוואה של הסורנטו ל 5008. בסוף יום ה 5008 עדיף גם על הסורנטו במרבית המדדים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...