Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רכב וגליתי כי הוחלף בו מגדש טורבו - פורד פוקוס 2016

Palsar
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב 50 אלף קמ

וגילתי שהוחלף מדגש טורבו לחדש במוסך מורשה באחריות

רציתי לדעת אני צריך לדואג?

מה זה החלק הזה

הרכב הראשון שלי עם טורבו

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגדש טורבו הוא ה"שבלול", החלק העיקרי במנגנון הטורבו (הדי פשוט אגב). זהו שבלול יצוק אשר בתוכו "מאוורר" אשר מזרים אויר בלחץ גבוה אל המנוע.

אם הטורבו הוחלף תחת אחריות במורשה רוב הסיכויים שהתקלה היתה נקודתית והטורבו היה תקול במקור (מהמפעל).

לדעתי, אין לך ממה לחשוש, גם מעצם הסיבה ש(לפחות בינתיים) לא שמעתי על תקלה חוזרת בטורבו של פוקוס החדשות.

אגב, איך מרגיש הרכב? מה היה מחירו אם אפשר לשאול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגדש טורבו הוא ה"שבלול", החלק העיקרי במנגנון הטורבו (הדי פשוט אגב). זהו שבלול יצוק אשר בתוכו "מאוורר" אשר מזרים אויר בלחץ גבוה אל המנוע.

אם הטורבו הוחלף תחת אחריות במורשה רוב הסיכויים שהתקלה היתה נקודתית והטורבו היה תקול במקור (מהמפעל).

לדעתי, אין לך ממה לחשוש, גם מעצם הסיבה ש(לפחות בינתיים) לא שמעתי על תקלה חוזרת בטורבו של פוקוס החדשות.

אגב, איך מרגיש הרכב? מה היה מחירו אם אפשר לשאול?

יש לנו אותו יום רק אישתי נהגה לי לא יצא

ב59.גרסאת טיטניום

הבנתי מהמוסך שהבעיה כנראה הייתה בכלל בחיישן טורבו ולא במדגש וסתם הוחלף מדגש לחדש אבל בגלל שכבר הוחלף השאירו את החדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג יותר מדי, אין בעיות מיוחדות במנועים באלה ומגדשים האלה במנוע 1.5 אקובוסט.

אני נוסע בפוקוס כזאת משופרת עם תוכנה 30 אלף ק"מ אין תקלות בינתיים.

לחמי וחמותי פורד קוגה 2016 עם מנוע זהה כבר ב60 אלף ק"מ גם 0 תקלות.

הייתה תקלה, תיקנו. סע לשלום ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור כבר עדכן שהוחלף טורבו "על סתם" כי הייתה בעיה בחיישן שזייף... המנועים 1.5 אקובוסט מגלים אמינות טובה מאז השקת הדגם.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הראשון שלי עם טורבו

תתחדש.

ממליץ לבצע חיפוש בפורום אודות הטורבו, ועל מה מומלץ לשים דגש כדי לשמור עליו. בגדול מומלץ להמתין כדקה לפני דימום מנוע אחרי נסיעה מאומצת, כדי לתת לטורבו לרדת לסל"ד נמוך ככל הניתן לפני שהוא יפסיק לקבל שימון. בנוסף כדאי לתת לרכב להגיע לטמפרטורת עבודה בנהיגה מתונה (שזה נכון לגבי כל רכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

ממליץ לבצע חיפוש בפורום אודות הטורבו, ועל מה מומלץ לשים דגש כדי לשמור עליו. בגדול מומלץ להמתין כדקה לפני דימום מנוע אחרי נסיעה מאומצת, כדי לתת לטורבו לרדת לסל"ד נמוך ככל הניתן לפני שהוא יפסיק לקבל שימון. בנוסף כדאי לתת לרכב להגיע לטמפרטורת עבודה בנהיגה מתונה (שזה נכון לגבי כל רכב).

המון תודה על התשובה

הסלד של הטורבו זה הסלד הכללי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הסל״ד של הטורבו מגיע לעשרות אלפים, פי כמה וכמה יותר מהמנוע.
וואלה לא נראה לי יש שעון סלד לטורבו

אגב מישהו יודע איך מבטלים את הסיום סטארט לתמיד???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...