Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי ננו לג'אנטים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים

- אני רוצה לבצע טיפול ננו לג'אנטים, אבל זה מייקר את הפרוצדורה כמעט פי 2.

האם זה באמת שומר איכשהו עליהם? קל לנקות?

- ציפוי ננו (לדוגמה של Gyeon) מתבצע בשלושה או ארבעה שלבים - שניים הראשונים למעשה שכבה הקראמית הזו, שכבה שלישית סוג של חיזוק, ושכבה רביעית הגנה כנגת מים

האם עושה משהו אם מבצעים את הנ"ל פעמיים? או שזה סתם בזבוז כסף וזמן? האם אני בכלל יכול לראות ויזואלית שזה אכן בוצע?

ולסיום, היני מה שקיבלתי לאחר טיפול ננו ברכב של אשתי היקרה. אכן כל הזמן מקבל מחמאות וקל מאוד לנקות - קניתי Wax Protector,

10 דקות ניגוב בשבוע וזהו

IMG-20190716-WA0004.jpg

IMG-20190716-WA0006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של עבודה הרכב נראה נפלא!

לגבי הציפוי לג'אנטים, זה דיי יקר ולא הכי עוזר, אולי נגד אבנים וקצת לכלוך זה לא ציפוי PPF מדבקה אלא סה"כ שכבה מיקרונית דקה ביותר של הגנה. ב 99% מיועדת להגן מפני נזקי הסביבה שלא כוללים אבנים או מדרכות.

אמור להקל את הנקיון השוטף

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הציפוי לג'אנטים, זה דיי יקר ולא הכי עוזר, אולי נגד אבנים וקצת לכלוך זה לא ציפוי PPF מדבקה אלא סה"כ שכבה מיקרונית דקה ביותר של הגנה. ב 99% מיועדת להגן מפני נזקי הסביבה שלא כוללים אבנים או מדרכות.

אמור להקל את הנקיון השוטף

ג'אנטים עולים די הרבה כסף, ואם הציפוי בכלל עושה משהו - נראה טוב יותר, שומר על הברק וצבע, קל נקות - אני אשקיע את ה-1000-1200 ש"ח האלה.

ומה לגבי פרוצדורה כפולה?

קיים בכלל דבר כזה?

זה כאילו 4 שכבות של ציפוי ננו-קרמי

0000c8af_80_1b_31_9b.jpg

0000c8af_80_15_a1_6b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מדהים.

ציפוי ג'נטים עוזר לניקוי מהיר כי הלכלוך לא נתפס ויורד מהר אפילו עם מים. החיסרון, זה לא ממש מחזיק הרבה זמן

בגלל החום הגבוה שנוצר בזמן נסיעה. תכשיר שניסיתי בעבר והתרשמתי ממנו לטובה, היה - Gtechniq C5.

ציפוי אפשר לעשות גם בכמה שכבות, המחיר בהתאם. כמובן שציפוי PPF גם יספק הגנה עדיפה, וגם יחזיק יותר זמן.

תבדוק ציפוי בטבילה שמחזיק כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

המקום שמיני קופר טופל בו עובד נראה לי רק עם Gyeon, בקיצר אם הבנתי נכון בטיפול ג'אנטים תועלת שולית ואם כן אז רק לשנה +/-

זה היה החשש שלי, לכם פתחתי כאן שרשור

לגבי שאלה של טיפול ננו כפול (6 שכבות)? גם כן בזבוז של חומרים וכסף?

-- מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן את הסונקס - בשטיפה הראשונה לאחר כחודש - הלכלוך ירד בקלות, מאז לא יצא לי עדיין לשטוף.

עלות המיכל - כ-39ש"ח

משתמשים בכמות כל כך קטנה כך שגם אם אשתמש בכל שטיפה זה עדיין יחזיק מספר חודשים

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכלוך של ג'נטים מאד תלוי בתרכובת של רפידות בלימה. אם אתם נוהגים אגרסיבי ורפידה רכה אז ברור שיהיה צורך לנקות כל שבוע. ואם זה רכב שנוהגים בו בעדינות ורפידות קשות יותר ששומרים על איכות הסביבה אז יהיה צורך בשטיפה בתדירות הרבה יותר גבוה. כנ"ל גם לגבי ציפויי ננו למיניהם. ברכב הקודם שננהג יחסים חזק יישמתי g5 שמיועד לחישוקים קלים וכל מה שהיה צריך זה רק שמפו וכל הליכלוך היה יורד מהר אך בערך אחרי חצי שנה כבר לא הייתה הגנה בכלל והיה צורך בחומר ייעודי לחישוקים וקצת יותר השקעה בשפשוף של הלכלוך , כי היה נדבק. היום אני מיישם סילנט אחד לחודשיים בערך וזהו.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון ששרידות הציפוי או כל חומר אחר, תלויה בהכנה של הג'אנט לפני.

ובנוסף - יש לי למכירה Gtechniq c5 מספיק לגאנטים עד 18 אינ'ץ. ב 110 ש"ח.

בהצלחה :)

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהכנה חשובה אבל הכל תלוי בצורת נהיגה וסוג רפידות. כאמור ,אצלי c5 החזיק מעמד חודשים בלבד . יכול להיות אצל מישהו אחר זה יחזיק שנה. לגבי יישום , קנה סילנט איכותי וזהו. אלא האיכותיים די דומים מבחינת עמידות.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...