Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה H-RV לעומת טויוטה C-HR

elig99
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתי מחפשת מכונית מטיפוס CROSS (נדמה לי שכך קוראים לזה) עבור משפחה עם 2 ילדים, ומתלבטת בין 2 הדגמים הנ"ל. מה הדיעה הכללית לגביהם, מי עדיף על מי - והאם יש אחד שיש להימנע ממנו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את החלונות האחוריים בטויוטה? ממש בשביל הילדים...

בהונדה המצב קצת יותר טוב, אבל גם לא להיט. בשני הרכבים הבגאז' קטן. הונדה 1.5 בנזין מרגישה חלשה. טויוטה עדיפה וגם חסכונית יותר.

מבחינת השימושיות, כל רכב משפחתי סטנדרטי עדיף על הדבר הזה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ה hrv זה רכב קומפקטי מוגבה,

בגירסה הזולה אין בו מערכות בטיחות חוץ מבלימה אוטונמית ומובאון.

המנוע יחסית סוחב את הרכב בקצב סביר, אך המחיר ביחס למה שמקבלים ברכב הוא סתם יקר.

ה crv רכב יותר גדול מבפנים כמו הסיויק ,ומגיע עם מנוע חזק יותר ויותר מערכות בטיחות.

מבחינת מחיר , היבואן בארץ מגזים יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות מאירות העיניים. אגב מה הכוונה לגבי החלונות האחוריים בטויוטה והילדים? הילדים ממילא עסוקים בד"כ באייפד במקרה הרע, ובאחד מסדרת החנון במקרה הטוב.

יתכן ומשפחתית היא הבחירה האופטימלית, אבל חשבתי שהיא זקוקה ליותר נפח מטען. ושאלה אחרונה: מה דעתכם לגבי סיטרואן סי-5 איירקרוס? שם מן הסתם לא יהיה חוסר מקום בתא המטען. אמנם נהגתי בסדרת סי שלהם רק ברכב שכור, אבל תמיד התרשמתי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם פחות מתאימים למשפחה עם 2 ילדים. מבחינת מרחב פנים, תא מטען. ביצועים של הונדה פחות טובים מאלה של טויוטה.

אם כבר אז לחפש ניסן קשקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות מאירות העיניים. אגב מה הכוונה לגבי החלונות האחוריים בטויוטה והילדים? הילדים ממילא עסוקים בד"כ באייפד במקרה הרע, ובאחד מסדרת החנון במקרה הטוב.

.

קפוץ לאולם תצוגה של טויוטה ותושיב אותם מאחורה, תשב גם בעצמך ותראה אם זה מתאים.

האייקרוס כבר קטגוריה מעל, מרווח בהרבה ויותר פרקטי בהשוואה לCHR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את החלונות האחוריים בטויוטה? ממש בשביל הילדים...

מבחינת השימושיות, כל רכב משפחתי סטנדרטי עדיף על הדבר הזה.

מחזק. המושב האחורי קטן וצפוף ומרגיש כמו מרתף, נוראי לכל יצור אנושי, לא רק ילדים. הבאגז' קטן ביחס לגודל של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים שלי היו מפטרים אותי אם הייתי קונה CHR. חרכי ירי במקום חלונות.

מה שאתה כותב, שהם ממילא במסכים כל הזמן, מעציב. רכב זה גם לטיולים, לעתים למסלולים לא סטנדרטיים, לראות קצת את הארץ בעונות היפות, לא הכל פקקים מנהלתיים.

מה עם קשקאי?

לא בדקתי מחירים, אבל האם ה-CRV עולה הרבה יותר? כי זה כבר סיפור אחר.

פורד קוגה ג"כ אופציה? (היה טוב יותר כשהיה אסקייפ).

על האיירקרוס עוד לא ידוע הרבה, אבל מנסיעה יחידה - תענוג של אוטו.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסיע את בנותי בטויוטה. הרכב אחלה לרווקים, אבל המושב האחורי מזכיר לי מילואים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...