Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיות לגבי טיפות אוזניים

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום הכל-יכול, שאלה לי אליכם. יש לי כל חיי בערך נקב בעור התוף, למי שלא מכיר זה אומר שאסור לי להכניס מים לאוזן (משתמש באטם)

עכשיו, לרוע מזלי אני מרגיש התחלה של סימפטומים שנכנס מים לאוזן, ומחר אני טס. כשזה קורה בערך פעמיים בשנה התהליך הוא אותו דבר, אני הולך לאף-אוזן-גרון ויוצא אחרי 2 דקות עם מרשם לטיפות מסוג דקס-אוטיק. טיפול של כשבוע והאוזן שוב בריאה, בדקתי קצת בגוגל על התרופה כי אין לי זמן לראות רופא מתמחה היום, ואני מגלה שבעלון לצרכן כתוב שהטיפות אינן מיועדות לאנשים עם נקב בעור התוף?:shock:

אני מתכנן ללכת לרוקח לקנות ממנו ישירות ללא מרשם, הוא לא אוהב את זה אך זה כבר קרה לצערי, שנתקעתי במצב דומה.

מישהו מכיר את הנושא?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צודק. בתי עברה ניתוח כפתורים באוזניים (מנקבים את עור התוף ומחדירים צינורית קטנה בקוטר 2 מ"מ לניקוז) ונמסר לנו ע"י הרופא שאסור להשתמש בדזורן (או דקס-אוטיק, אותו חומר פעיל). אני בתהליכי בירור מה כן מותר.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נשארתי אחרי התהליך עם נקב קבוע, והרבה הגבלות באיכות חיים. תזהרו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי נקב כזה מגיל חמש עד גיל 26, השתמשתי בטיפות שרופא האא"ג זיקק בעצמו.

יש סיבה שאתה לא יכול לעשות טימפנומסטיה?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי, טימפנופלסטיה. שחזור עור תוף, שינה לי את החיים.

טימפנומטריה זה הוואקום המעצבן שלא עובד כשיש לך נקב וטימפנומסטיה זה משהו שכנראה המצאתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי חוות הדעת שנתן לי הרופא היא שהנקב במיקום וגודל שלא מאפשר ניתוח בלי "להיכנס" מאחורי האוזן, כלומר לחתוך מאחורה, ותמיד דחיתי כי זה נשמע לי מאוד פולשני ולא נעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שזה נשמע הרבה יותר מזעזע ממה שזה בפועל. נשארה לי צלקת לא בולטת, ולאור השיפור באיכות החיים הייתי מוכן גם לעבור את הניתוח הזה פעם בשנה אם היה צורך. ההתאוששות הייתה מהירה מאוד, אחרי שלושה חודשים כבר עשיתי קורס צלילה.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מקיפה את כל החלק האחורי של האוזן, אבל עם השנים נהייתה שטוחה מאוד. אני עם שיער קצר מאוד ובקושי רואים אותה, אם יש לך שיער ארוך יותר אז בכלל אין בעיות.

duZKf12pFKT3QQSLzxy0AxR4JspvPvUjQ0g-7kPsbVWeBU5l3JNAttHrCputQSMlZrVHArDaK5ZMkyNE5GlM48WxksPr5WNOd8RUJZMnekxBdMPUy4A_T_7WN9o4kjI7RWEAMyWi3TnZDk58cqXS5JBb34_fwPTUYGEqhcCnoOmgvWYhhh9Ai_ehgyvL4I4oUY2aIZecoHrhv_DRO5l0KFX9rblBuwxToSbMGAU3g339TIgXUtzKWU7_XPtVDjGUfE_4W-OCtX62RkRcim29Jl_xJluDq5a87jvIE31K6oNiC04I8eJGAmHtmxhGZASIbY001arRg7Fg6eNB0ikeMZR7zfu3jwRJT1W_sBH-vX39njIjc6DfBfwz5hLU1DhUDhwXnlKsPVvi6OMvjRFRo8QfUdqRkOeACibeL268LiPk6nihU5OijRSZYj44LeGLWaXfZpAQvgQSw24neYQq5pJyLRGBowbYBfyz9yqHbXv--pFhyzLWwdPBgOFMkMp4FPO7IyfJL_0jC6bXY5wUFUwir7hXkKgFtpn37bMB-sax6irZmMw-qlzJX3ufW17wmIoomyRi1yXPP1JOwNLf2qBadWTpr3lTDdVqoKQNiZaBG7MiW8uIY51v65kfaWBbX3NK5H89Gx6ZLiFq1p3eztys1H3EGo23=w493-h657-no

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע בכלל, תודה!

בינתיים הבאתי שוב דקס-אוטיק וגם קניתי מוקסיפן למקרה שהמצב יחמיר כשאהיה בחו"ל

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...