Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש ללא גלגל רזרבי

miki987
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו נכנסים לעידן שבו החלפת גלגל תהיה סיטואציה מאוד נדירה אם בכלל. א' בצמיגים האיכותיים של היום, כמעט לא קורה פנצ'רים. בטח שלא כמו פעם (לפי סיפורים של דורות קודמים)

יש מצב שאני מרים להנחתה בשביל מרפי. אבל ברכבי הפרטי בשנה וחצי שהוא אצלי לא היה לי פנצ'ר אחד. (התקנתי רביעיית הנקוק ביום הקנייה) לעומת הרכב של העבודה שבו יש צמיגים תוצרת dagsfhsfhh ושם בערך אני מקבל פנצ'ר פעם בשלושה חודשים~.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ולא קורה פנצ'ר??

בלאון שלי כאשר היה לה פחות מחצי שנה על הכביש, כבר הייתה עם 3 צמיגים חדשים :-(.

2 פנצ'רים והדלישי לא הייתה עוברת טסט אבל יכולתי לנהוג בלי בעטה את האמת, אבל כבר החלפתי עם הפנצ'ר הראשון על הדרך :-(.

אי אפשר להגיד "זה לא קורה", אתה לא יודע מה יש בכביש, או בלילה פספסת בור או כל מיני דברים מוזרים.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ברחבי מדינות אירופה,

מרבית רכבי ההשכרה מגיעים ללא גלגל רזרבי,

ברכבים קיימת ערכת ניפוח.

מעניין כמה מחברי הפורם שמו לב לכך בזמן השכרת הרכב?

ערכת ניפוח זה לחלשים.

ב 2007 בברצלונה מה שהיה זה מספר טלפון להתקשר אליו אם יהיה פנצר. טוב שלא היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח זה רק ברכבי ספורט. בגלל גודל גלגל ומשקל. מה הקטע להוריד במכוניות רגילות אינני מבין. אבל הערכת ניפוח שווה לתחת. לא הייתי בונה עליה (מניסיון ברכב הקודם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאני מרים להנחתה בשביל מרפי. אבל ברכבי הפרטי בשנה וחצי שהוא אצלי לא היה לי פנצ'ר אחד. (התקנתי רביעיית הנקוק ביום הקנייה) לעומת הרכב של העבודה שבו יש צמיגים תוצרת dagsfhsfhh ושם בערך אני מקבל פנצ'ר פעם בשלושה חודשים~.

אל תזלזל dagsfhsfhh זאת חברה סינית מכובדת :-P אולי הדגם הספציפי הזה לא מוצלח :D .

פעם אחרונה שהיו לי בעיות צמיגים זה היה עם רכב חברה, כשעליתי במהירות לא גבוהה מדי על בור שנפער בכביש הנמל באשדוד עקב גשמים, ושני הגלגלים של צד שמאל פשוט נקרעו. במצב הזה גם צמיג ספייר לא היה עוזר :)

אם אני זוכר נכון, אלה היו צמיגים של קונטיננטל שישבו על קיה סיד 2018.

למזלי יש פנצ'ריה שעובדת עם אלבר מאוד קרוב להיכן שזה קרה. הפלא ופלא, אלבר אישרו החלפה אבל לצמיגים מסוג dagsfhsfhh ..

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, חבר קיבל רכב חדש מהניילון מסוג הונדה ונדהם לגלות שאין גלגל רזרבי, רק ערכת ניפוח.

אפילו לא היה גלגל קטן , כלום.

האם זה נוהל חדש בחברות הרכבים שלנו?

יום טוב

האם הרכב הקנה ממאיר?

לפי המפרטים המופיעים באתר בשלושת הדגמים (1.0/1.5/1.6) מופיע גלגל רזרבי זמני.

האם ברכב של החבר ישנה גומחה לגלגל רזרבי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה יש גם שירותי דרך מאוד מהירים לעומת ישראל.

מה שכן יש לי רכב בן 3.5 היה תקר 1 ויש גלגל רזרבי. אך היה לי גם ערכת ניפוח שהיה מאוד שימושית. ניפחתי הגעתי לפנצ'ריה קרובה ניקיון של החומר ניקון תקר ולדרך.. קל פשוט נקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחבי מדינות אירופה,

מרבית רכבי ההשכרה מגיעים ללא גלגל רזרבי,

ברכבים קיימת ערכת ניפוח.

מעניין כמה מחברי הפורם שמו לב לכך בזמן השכרת הרכב?

זה מסוג הדברים ששמים לב רק כאשר מתרחש אירוע.

לא מאחל לאף אחד להיתקע עם ערכת ניפוח באמצע שום מקום.

בשבילי היעדר גלגל ספייר זה דיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נכנסים לעידן שבו החלפת גלגל תהיה סיטואציה מאוד נדירה אם בכלל. א' בצמיגים האיכותיים של היום, כמעט לא קורה פנצ'רים. בטח שלא כמו פעם (לפי סיפורים של דורות קודמים)

בממוצע פעם בחודשיים פנצ'ר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים ששכרתי בשנים האחרונות באירופה לא היה גלגל רזרבי.

בפעם הראשונה זה מאוד הפתיע אותי, אחרי זה התרגלתי.

לא הייתי קונה רכב בארץ ללא גלגל רזרבי או שהייתי מוסיף כמה כסף שצריך לקנות אחד כזה.

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי זה. בדיוק אתמול היה לי פנצ'ר בצמיג של הנקוק. זה קרה בכביש 6 במקום עם שוליים מאוד צרים ובדיוק קילומטר מהיציאה מהכביש. הצמיגים הנ"ל עברו 60K ק"מ כבר והחלטתי שאני מקריב את הצמיג ויורד מהכביש כדי לא להדרס לפני שאני עוצר להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בארץ, מרבית הרכבים אשר נמכרים באירופה, נמכרים ללא גלכל רזרבי אלא עם ערכת ניפוח, גלגל רזרבי זה רק בתוספת תשלום (רוב הרכבים אשר בדקתי עד עכשיו כאן בשוויץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...