Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה 3 מנוע 2000 שנת 2006 - מנוע רועד במאמץ כאילו בורח ניצוץ ולא נדלקת נורת מנוע/תקלה

Asihakatar
שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזרתכם בבקשה,

יש לי תופעה מוזרה בזמן עליה כשהרכב צריך כח , המנוע רועד ולא עובד עגול

אין נורת מנוע שנדלקת וגם לא מופיע שום קוד תקלה .

היתה תקלת P2009 והחלפתי את שסתומי הווקום , אחד לא עבד והרעידות נהיו קטנות יותר אבל עדיין המנוע לא עובד עגול במאמץ.

מישהו מכיר את התופעה ?.??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שסתומי הוואקום מקוריים ? אם כן,לבדוק מע' הצתה (מתי הוחלפו מצתים- עדיף אירדיום ברכב הזה) ואת מצב סלילי ההצתה (אולי אחד או יותר אינו/אינם תקינים)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה תדלקת לאחרונה ? דלק חרא גורם לצלצולים, תבדוק את זה ותדלק במקום אחר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך את האפליקציה torque light ?

היתה לי לאחרונה תופעה דומה במאזדה 3 2005 1.6 .

מצאתי על ידי האפליקציה בתפריט pending fault code את התקלה P0303 , החלפתי סליל מספר 3 ו 4 פלאגים.

pending fault code פירושו "תקלה באה והולכת" ולא קרתה מספיק פעמים רצוף כדי להדליק נורת check engine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...