Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סורנטו 2015 הלך מנוע

Dudu4527
שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיה סורנטו 2015 נסע 90000 קמ כל הטיפולים בזמן לפני יומיים נכבה מנוע באמצע נסיעה לאחר כמה דקות הניע כאילו כלום לר קרה

הלכתי למוסך לבירור למה המנוע כבה .הגעתי למוסך לאחר בדקו שמן ומים היה תקין הודיעו לי שהלך המנוע

איך לעזעזל הולך מנוע האוטו טופל במוסך כל 15000 למישהו קרה דבר כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נפוץ במנוע בנזין 2.4 ליטר של הקונצרן בשנים האלו. איזה מנוע אצלך ? בנזין או דיזל ?

(אני אהיה מופתע אם זה דיזל , כי שם המנוע עמיד מאד)

מנוע בנזין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , אז עכשיו פנה ליבואן שיגלה קצת רצון טוב. הוא יעשה קולות שהוא לא מכיר בעיה כזו... אבל אל תשבר....

אתה לא הראשון ולא האחרון עם התקלה הזו.

או בקש מהמוסך שיפנה בבקשה מיוחדת ליבואן להפעיל רצון טוב (עדיף)

דרך אגב: אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים כשל ידוע במנוע הזה, ראה כאן:

https://www.carsforum.co.il/vb/showt...=1#post5626735

זה אמור לעזור לך מול היבואן. במידה וכל הטיפולים בוצעו במוסכי רשת היבואן, סבירות גבוהה מאד שהיצרן יחליף מנוע על חשבונו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סורנטו 2015 נסע 90000 קמ כל הטיפולים בזמן לפני יומיים נכבה מנוע באמצע נסיעה לאחר כמה דקות הניע כאילו כלום לר קרה

הלכתי למוסך לבירור למה המנוע כבה .הגעתי למוסך לאחר בדקו שמן ומים היה תקין הודיעו לי שהלך המנוע

אלו הסימנים של "הלך מנוע"? אני באמת שואל כי נראה שחסר לנו מידע (או שנעשה איבחון שגוי/חסר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה דקות הניע כאילו כלום לר קרה

למה בכלל להיכנס למוסך כל כך מהר? קורה. אולי משהו קטן בדלק. הייתי לוקח את הרכב מהמוסך וממשיך לעקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
הלכתי ליבואן השארתי אצלהם את הרכב הם רוצים לעשות בדיקות אמרו יקח שבועיים

דודו שלום גם לי הלך מנוע קיה סורנטו 2015 75000 ק"מ

הרכב כרגע במוסך קיה והיה מטופל רק בקיה אשמח לדעת ממך מה עשית עם הבעיה ואיך טיפלו בך ומה עליי לעשות

תודה אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי ליבואן השארתי אצלהם את הרכב הם רוצים לעשות בדיקות אמרו יקח שבועיים

דודו שלום גם לי שבוע שעבר קרתה בדיוק אותה הבעיה קיה סורנטו 2015 75000 ק"מ רכב מטופל רק בקיה טיפולים בזמן

נכבה המנוע באמצע נסיעה לקחתי את הרכב למוסך קיה עם גרר אמרו לי המנוע ספג חלקיקים מממיר קטליטי אבל אתה יכול לנסוע ותחליט מה אתה עושה עם הרכב ,לדעתי וגם שאלתי מוסכניקים שאמרו שאין קשר בין ממיר קטליטי למנוע ושכנראה זה בעיית מנוע שסתם אמרו לי בקיה שזה כתוצאה מהממיר.

נסעתי מהמוסך של קיה חזרה הביתה באמצע נסיעה רעשים איומים מהמנוע עצרתי בצד מהר הזמנתי גרר שוב למוסך קיה כרגע הרכב במוסך.

אשמח לדעת בבקשה ממך איך מפה אני ממשיך, למי פונים על מנת לקבל מענה מתאים . באשר אלייך כיצד טופלה הבעיה והאם הצלחת לטפל בבעיה מול קיה מה אתה ממליץ לי לעשות .

תודה אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאין עדכון היא שמקבלים מנוע חדש/משופץ תמורת NDA . כלומר: שתיקה. ככה אף אחד לא צריך להודות בתקלה מביכה. מקובל בתחום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 22.7.2019 בשעה 17:43, Dudu4527 כתב:

למען האמת גם לי יש קיה 2014 קורה לי כמעט אותו דבר .לי ניכבה אבל לא הניע.

שילמתי 16 אלף למנוע חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן של קיה חכם,פותר את הבעיה עם מנוע חדש ומשתיק את הבעיה,להבדיל,לובנסקי עם הקשקוש של הרצועה במקום לפתור את זה ככה ולשמור על המוניטין של הרכב פשוט אומר לא לכולם ויורה לעצמו ברגל.

מה שכן מדובר בפאק שדורש החלפת מנוע סדרתית,חתיכת פאשלה של קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...