Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

8 דברים על שברולט קורבט החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נראה קרבי ומדהים מבחוץ, אבל מבפנים נראה לדעתי כמו נסיון לא מוצלח לחדש משהו בכל מחיר, נראה לא נוח לא כל כך יפה ומיותר, שוב...לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה אהבתי. נראת פשוט מדהימה. מה גם, שעשיו פוזה של מליון דולר תהיה נגישה גם למי שלא באמת יש מיליון דולר. יהיה מעניין לראות אותה במסלול שהריי הקורבט הקודמת אמורה להיות פחות מאוזנת ולא הייתה רחוקה בגרסאות קצה שלה למכוניות העל הכבדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכיתי לחוות את הקורבט הנוכחית באופן אישי מספר פעמים במהלך השנים ולדעתי היא פשוט מצויינת. רמה מעל רכבי השרירים האמריקאיים האחרים, ומהנה בטירוף. מבחינתי מספיק שהחדשה תציעה איכות משופרת (איכות הפנים בנוכחית לא משהו בלשון המעטה) וכל השאר זה בונוס...

הבובה הזו היתה ברשותי במשך מספר ימים בחודש שעבר, ואני מחכה בקוצר רוח לנסות את החדשה.

279ed7e8552043be5c6aac499e81328a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך הם הצליחו לגרום לתאוצה כול כך מהירה...

קראתי שהרכב אמור להאיץ ל100 בפחות מ3 שניות...

מכוניות עם מנועים מודרנים, מוגדשים וחזקים יותר מאיצות לאט יותר...

למשל 911 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מ-3 שניות יכול להיות גם 2.9, ו-96 קמ"ש זה לא 100, לפעמים אלה טריקים ברמה הזו כדי לפרסם "פחות מ-3 שניות ל(כמעט) 100".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שלפי הנתונים שיש לי הסטינגריי החדשה תשקול כ30 ק״ג יותר מהנוכחית, והנתונים 0-60 מייל של הנוכחית (אותה אחת שהיתה לי עכשיו) הם 3.7 שניות, כאשר החדשה אמורה לעשות את זה ב2.85. מצד שני היא נהנית מ35 כ״ס יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שלפי הנתונים שיש לי הסטינגריי החדשה תשקול כ30 ק״ג יותר מהנוכחית, והנתונים 0-60 מייל של הנוכחית (אותה אחת שהיתה לי עכשיו) הם 3.7 שניות, כאשר החדשה אמורה לעשות את זה ב2.85. מצד שני היא נהנית מ35 כ״ס יותר...

יש לחדשה תיבה דו מצמדית

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם עניין עקומת מומנט ויחסי העברה ותיבת הילוכים (ידנית, חד מצמדית, דו מצמדית, פלנטרית, רציפה)

נניח אם בידנית ההילוך השני מסתיים עם הקו האדום ב-96 מייל לשעה, חסכת איזה חצי שנייה רק בזה (ויקיפדיה קצת יותר מחמירה, טוענים לשנייה-שתיים העברה בין הילוך 2 ל-3).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת מפלצת גם אם לא לוקחים בחשבון את המחיר שהוא מטורף. לקורבט ZR1 הנוכחית יש 755 כ"ס, אז יש למה לחכות.

בZR1 לא נהגתי אבל קשה לי להאמין שזה רכב דיילי נעים.

כן נהגתי בZO6 בגרסה מיוחדת שיוצרה עבור חברת הרץ לרגל חגיגות יום הולדתה ה100 (בתמונה). הרכב מטורף (650 כ״ס), אבל אם תשאל אותי עם מה הייתי מעדיף לחיות ביום יום תן לי את הסטינגריי any day.

a37dd13e0fa866ebeead6b5996971188.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי ממש מלבד האינטריור, ההגה הזה נראה לי גרוזיני עם הצורה המוזרה שלו

ממש לא גרוזיני... בריטי למהדרין, htyurl.com/y3annp8ttps://tin

נראה מתי תתחלנה הבדיחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בZR1 לא נהגתי אבל קשה לי להאמין שזה רכב דיילי נעים.

כן נהגתי בZO6 בגרסה מיוחדת שיוצרה עבור חברת הרץ לרגל חגיגות יום הולדתה ה100 (בתמונה). הרכב מטורף (650 כ״ס), אבל אם תשאל אותי עם מה הייתי מעדיף לחיות ביום יום תן לי את הסטינגריי any day.

a37dd13e0fa866ebeead6b5996971188.jpg

בגלל זה הGRAND SPORT קיימת...

לגבי המחיר, אף אחד לא נפל על הראש, הC8 ממשיכה מסורת של מחיר מסויים לדגם.

פה יש הסבר להיגיון מאחורי נתוני התאוצה

[video=youtube;E_SH4c-oLUQ]

אין פה שום ניסיון להיות פרארי, הקורבט הנוכחית מצויינת אבל יש מגבלות למנוע קדמי, מנוע מרכזי נמוך מייצר התנהגות שונה לגמרי.

ברגע שיתחיל השיווק אני ארכוש אחת, כרגע אי אפשר להזמין אלא רק לשריין מקום באספקה הראשונית מה שלא מדבר אלי מכיוון שיהיה MARKUP רציני.

אני מאמין שאזמין את אותו שילוב צבעים כמו הקורבט הנוכחית שלי, אם יהיו לי 2 קורבט אז לפחות שיהיו דומות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...