Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה 2011 (צבע מתקלף)

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי טיוטה קורולה שנת 2011, לאחרונה הצבע בגג שלה התחיל פתאום להתקלף (בלי שום סיבה מיוחדת),זה הגיע לרמה שאני יכול עם הציפורן שלי לקלף את כל גג הרכב עכשיו מרוב שהשכבת צבע יורדת בקלות.

רציתי לדעת מה אני אמור לעשות במצב כזה?

האם טיוטה לוקחת אחריות באיזשהו מובן? (כי תיקון של צבע כזה עולה לא מעט, וגם בנוסף הרכב מאבד מהערך שלו)

תודה רבה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בן 8 , באיזה צורה אתה חושב שטויוטה אחראית על הצבע ברכב ???

מה לעשות ?, לגשת לפחח ולבצע תיקון וצביעה אם זה מטריד אותך ברכב בן 8.

החופש הגדול במלוא עוזו...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל להטעות אנשים, אכן זה דבר ידוע בטויוטה. חבר ניגש לשם שבוע שעבר עם מקרה זהה לשלך בשנתון 2011, הם לקחו אחריות כמחווה ורצון טוב. ומוכנים לצבוע את כל הרכב ללא פגושים תמורת השתתפות עצמית של 850 ש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
הרכב בן 8 , באיזה צורה אתה חושב שטויוטה אחראית על הצבע ברכב ???

מה לעשות ?, לגשת לפחח ולבצע תיקון וצביעה אם זה מטריד אותך ברכב בן 8.

החופש הגדול במלוא עוזו...

אז CX25GTI אתה טועה ומטעה, דיברתי עם שירות הלקוחות של טויוטה ואכן מגיע לי צביעה מלאה של הרכב כי הם הודו שהיה בעיה בשנת ייצור הזאת.

וכן, אם אני קונה רכב חדש בשנת 2011 אני כן מצפה שהוא שלא כל הצבע יתקלף לו אחרי 8 שנים. (במיוחד שזה רכב שמור שעשה רק 45 אלף ק"מ)

על איזה צבע מדובר?

לבן אבל כמו שציינתי צבעו אותו.

חבל להטעות אנשים, אכן זה דבר ידוע בטויוטה. חבר ניגש לשם שבוע שעבר עם מקרה זהה לשלך בשנתון 2011, הם לקחו אחריות כמחווה ורצון טוב. ומוכנים לצבוע את כל הרכב ללא פגושים תמורת השתתפות עצמית של 850 ש״ח.

אני דיברתי שם עם המנהל והוא החליט לצבוע הכל ללא השתתפות עצמית אפילו.

בטח צבע לבן. הוא ידוע בבעייתיות שלו וכנ"ל

אכן זה צבע לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העידכון

CX

לך לעמוד בפינה 24 דקות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...